Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden CBR 954 u Novom sadu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R

Pre pola sata ukrali drugaru Hondu CBR 954 Ruma tablice crna sa zlatnim felnama izvezano na zadnjem sedistu zutim skajem slova "RR" na Spensu kod kafica Sting.Molim vas drugari obratite paznju i javite ako ista vidite-saznate na broj 063/1088888 ili 065/6385556.

C:\Users\McM\Documents\Bluetooth Exchange Folder\04022009.jpg

post-4551-12879026299637_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Htjedoh reci "crko dabogda", ali nema smisla. Jedan crkne, 10 novih dodje. Kao skakavci.

Opasna kombinacija boja. Bio je bash lijep.

Kako je stajao? Zakjucan? Otkljucan? Gdje je bio drugar tih pola sata?

Ucestvujem u njegovom bolu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Sta treba uraditi da obezbedis motor? Jedino preostaje da uzmem nekog pitbul-a i da vezem za felnu.

 

Bice ono "Pricam tiho i nosim psa sa sobom".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

prelep motor,ja mislim da bih umro istog trenutka kad bi video prazno mesto tamo gde sam ostavio motor. Jbt u sred centra grada... jel ima ona kod kljuc,jel bio bar na svetlu nekom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer

Brate, ovo je tema za Crnu Hroniku.

Žao mi je tog dečka, kao da mi je brat rođeni.

Pustio sam glas po Čačku, mada neverujem da će ona u komadu izaći iz  NS-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

E deca,mu stonoge bile pa ceo zivot

radio samo za cipele.

 

Tuga,sta reci zelim vam srecu u potrazi.Izgleda da se motor jedino moze sacuvati

podmetanjem exploziva.Po sistemu e kad cu ostai bez njega,vala se ni ti neces njime sladiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Bem im seme lopovsko!!!

 

Motor je dosta uocljiv,jer ih nema takvih mnogo miislim tako ofarbani.A mislim da sam ga i video mozda prosle gonine u Pazovi a mozda i ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

cek cek, jel to kazes da nema puno CRNIH motora :)

 

daj bre bolju sliku jel ovo nogama slikano...

 

pa ovaj motor sad da stoji ispred mene ne bih ga prepoznao po ovoj slici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
pa ovaj motor sad da stoji ispred mene ne bih ga prepoznao po ovoj slici...
Mislim da je ovkav crni 954, sa zlatnim felnama, unikat u Srbiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

bio je otkljucan korman a drugar je bio u stingu na kafi i ne duze od 20 min posto sam i ja trebao da dodjem tamo .Medjutim zazvonio mi telefon i drugar kaze "papreni ukrali mi motor " nista ... uglavnom drugar je video da neka dva lika trckaraju pored prikolice i pridrzavaju motor dok je treci vozio . u pitanju je bila kadet suza i zuto narandžasta prikolica i dosli su iz pravca vojvodjanske ulice i skrenuli u ulicu lasla gala tj prema onom slepom delu sto ide prema bulevaru ... drugar sto je video nije puno obracao paznju jer je mislio da je neko mozda pao sa motora posto je motor lezao na boku u prikolici i otskakivao u njoj dok su ga ta dva derana pridrzavala... Ako neko nesto sazna ili vidi nek se javi na neki od gore navedenih brojeva ili na 063-598 526 UNAPRED HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

ja sam saznao da je posle pola sata vidjen u ulici LASLA GALA postavljen na prikolici i uvezan rekao mi jedan pandur koji tamozivi ali nije vidio auto koji ga je vukao!!!!!

 

Cekaj, ako sam dobro razumeo policajac ih je video ??? ??? Pa zasto nije pozvao kolege ??? Ili svi oni rade u talu >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

bio je otkljucan korman a drugar je bio u stingu na kafi i ne duze od 20 min posto sam i ja trebao da dodjem tamo .Medjutim zazvonio mi telefon i drugar kaze "papreni ukrali mi motor " nista ... uglavnom drugar je video da neka dva lika trckaraju pored prikolice i pridrzavaju motor dok je treci vozio . u pitanju je bila kadet suza i zuto narandžasta prikolica i dosli su iz pravca vojvodjanske ulice i skrenuli u ulicu lasla gala tj prema onom slepom delu sto ide prema bulevaru ... drugar sto je video nije puno obracao paznju jer je mislio da je neko mozda pao sa motora posto je motor lezao na boku u prikolici i otskakivao u njoj dok su ga ta dva derana pridrzavala... Ako neko nesto sazna ili vidi nek se javi na neki od gore navedenih brojeva ili na 063-598 526 UNAPRED HVALA

 

  Pa je...te bas imaju damu,mislim sa toliko drskosti sve to odraditi-neverovatno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

bio je otkljucan korman a drugar je bio u stingu na kafi i ne duze od 20 min posto sam i ja trebao da dodjem tamo .Medjutim zazvonio mi telefon i drugar kaze "papreni ukrali mi motor " nista ... uglavnom drugar je video da neka dva lika trckaraju pored prikolice i pridrzavaju motor dok je treci vozio . u pitanju je bila kadet suza i zuto narandžasta prikolica i dosli su iz pravca vojvodjanske ulice i skrenuli u ulicu lasla gala tj prema onom slepom delu sto ide prema bulevaru ... drugar sto je video nije puno obracao paznju jer je mislio da je neko mozda pao sa motora posto je motor lezao na boku u prikolici i otskakivao u njoj dok su ga ta dva derana pridrzavala... Ako neko nesto sazna ili vidi nek se javi na neki od gore navedenih brojeva ili na 063-598 526 UNAPRED HVALA

 

Otkljucan  ??? :o Zasto? Jel mu pokvarena brava?

Pa ih je jos vidio kako "trckaraju"?

Pa zasto nije i on malo potrcao? Kako nije prepoznao svoj motor kako skakuce? Barem tablicu da zapise / zapamti?

Ne mogu da vjerujem. Ja kad sam blizu / na kratko onda samo disc lock, a na rizicnim mjestima i na duze dodam i neku skalameriju na zadnji tocak.

U garazi mi je motor sa disc lockom! Ima preeevise ljudi koji od toga zive!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Nemam reci, samo kako vidim tj citam, to su uradili neki tupsoni, nece me iznenaditi da sutra taj motor osvane kao stranac u oglase

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja