Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

najbole je da uslovi za pikado budu malo zanimliviji tipa mozes da gadjasucestvujes tek posle 5. popijenog piva ili tako nesto ali mislim da bi tada stvarno bilo opasno po okolinu...salim se bitno je da se druzimo....ja spremam AKCIJU snizenje cena pojedinih artikala,  ali o tome malo kasnije tj.

 

pozdrav

 

inace poklone za moje kupce sam vec spremio....a naravno tu je i poklon za pobednika u igri...nadam se da ce i drugi izlagaci prihvatiti ovo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

slusaj da ovo lepo zazivi a za pocasnog gradjanina to mi je bas lepo...ajd tza pocetak da budem pocasni prodavac na berzi...polako...treba da se usaglasite pa posto ima ko je inicijator ima ko je nasao prostor ima zdrava ekipa ne bi bilo lose da se napravi prvo inicijalno neka mozda skupstina iste....

to bi dovelo do toga da se unapredjuje rad iste predlozima itd. Svi tvrde da pare kvare ljude i to je sigurno ali neka za pocetak to bude volonterska funkcija....

posle ako treba moze i da se registruje udruzenje ne klub nego bas udruzenje pa da se vidi sta ko moze....

sto se finansiranja tice to je uvek bio prblem ali uvek u takvim varijantama postojala je tipa tombola pa se od 100% uplata 50% daje dobitniku a 50% ostaje organizatoru....naravno za to treba imati i neke papire zbog drzve....

 

eto ideja pa Vi razmislite....

 

bitno je da se radi na prosirenju vesti o moto berzi pa se ja ne sekiram za iducu da ce nas i vreme posluziti i da ce doci mnogo vise ljudi nego na prvoj....

 

pouzdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Ja koliko mogu da primetim , A NE KAZEM DA JE TAKO, na ovoj berzi se prodaju vecinom stvari od 5e do 200e. Moj najjeftiniji artikal je Yoshimura od 550e. Da li bude izlagaca i sa skupljim stvarima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

ti si druze trgovac...sam znas da ti niko nece na berzu doci sa 1000e pa ce usput da kupi nesto od 500e, ali bez obzira ako imas rezona ti dodji pa da ljudi vde sta imas...da ostvrais kontakte...da se izreklamiras...to sto ljudi oko tebe imaju jeftinije stvari mislim da ti ne smeta pogotovu sto taj tvoj tip robe vrlo malo prodavaca i ima.Tako da sam ja na tvom mestu ja bih dosao naravno sa nekom manjom ponudom...taj sto hoce da auspuh a ti ga npr.nemas taj dan svakoko ce te kontaktirati oko kupovine.

 

pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja koliko mogu da primetim , A NE KAZEM DA JE TAKO, na ovoj berzi se prodaju vecinom stvari od 5e do 200e. Moj najjeftiniji artikal je Yoshimura od 550e. Da li bude izlagaca i sa skupljim stvarima?

 

Upad za prodavce se ne placa, potrosis malo goriva do Novog Sada popijes pice izdivanis se sa zainteresovanima, a da ne pricam o vozacima R-ova kojih ima na Miseluku sa svih strana, kad sam video Cacane frapirao sam se nije ih mrzelo da dodju na Miseluk, pa zamisli se svi sjure s Miseluka na moto berzu....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ljudi tek je prva moto berza održana.ali čujem da se priča širi i već na sledećoj očekujem više i prodavaca i kupaca.

Pitanje za Dejana,da li ima dečijih kaciga i da li planira možda da ih nabavi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ljudi tek je prva moto berza održana.ali čujem da se priča širi i već na sledećoj očekujem više i prodavaca i kupaca.

Pitanje za Dejana,da li ima dečijih kaciga i da li planira možda da ih nabavi?

 

poslo sam ti odgovor na P.M. da se administratori ne bune zbog reklama....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Ja koliko mogu da primetim , A NE KAZEM DA JE TAKO, na ovoj berzi se prodaju vecinom stvari od 5e do 200e. Moj najjeftiniji artikal je Yoshimura od 550e. Da li bude izlagaca i sa skupljim stvarima?

 

Upad za prodavce se ne placa, potrosis malo goriva do Novog Sada popijes pice izdivanis se sa zainteresovanima, a da ne pricam o vozacima R-ova kojih ima na Miseluku sa svih strana, kad sam video Cacane frapirao sam se nije ih mrzelo da dodju na Miseluk, pa zamisli se svi sjure s Miseluka na moto berzu....

 

 

Iz Novog Sada sam ja, nije mi to problem nego da ne dovlacim dzabe. Ali dobro, nista me ne kosta da vidim kako to izgleda na berzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Ljudi tek je prva moto berza održana.ali čujem da se priča širi i već na sledećoj očekujem više i prodavaca i kupaca.

Pitanje za Dejana,da li ima dečijih kaciga i da li planira možda da ih nabavi?

 

Ima kros dečije u Pegazu. Vidi baner gore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSX-R 750, Fazer600, ZR7

Rad sam nabavljati opremu (jakne ,pantalone, rukavice....), naravno novu. Cene bih se kretale od 50-200E (što mislim da je povoljno).

Planiram da dođem u NS na berzu (15.03), pa ako ima zainteresovanih mogu poslati slike.

Valjda smem ovako da se reklamiram ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Nije bitno prodati na berzi, ocito iz gornjih postova da je dobra stvar pojaviti se, biti vidjen, izreklamirati se i to za free...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pa nebi bila reklama ako nas obavestiš dali imaš i kakve,mislim ima nas više zainteresovanih,valjda tome i služi forum...

 

Obavestenja tog tipa saljem na P.M. ko je zainteresovan moze da me kontaktira tako ili na mejl motooprema@yahoo.com ili 063/220-105. 064/11-47-001

 

admini kontrokisu ovakve stvari i ne vole da se prodavci na taj nacin oglasavaju u rubrikama....pitati Pabla zasto je tako a ne mene...ipak je ovo njihovo...

probleme su vec imali neki prodavci a ja ne zelim da se ni sa kim svadjam od prvog dana imam ovaj odnos a moji oglasi se nalaze u Oglasniku gde je dozvoljeno prodavcima da se oglasavaju....

 

poruka od pegaza koji je banovan od admina je da ce se pojaviti i nasledecoj berzi u novom sadu, a mozda cak i sada 01.03.2009. u Kuglasu u Bgd

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

razlika u km izmedju bgd i N.S.a nije velika ali ako neko nesto vidi u NS-u a iz Bgd-a je to nekada stvara problem tipa kako da kupim kada da idem, da li rade popodne ili ne da li rade subotom itd....

to nekada moze da dovede do nezeljenih stvari tipa hteo bi da uzme ali nikako da dodje.

Bas zbog ovakvih stvari ljudi idu u druge stredine i pokazuju sta imaju pa ce se kada se vide lako dogovoriti oko detalja vezanih za npr. neki artikal koji se nudi ili artikal koji se trazi....

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

da navedem jos jednu prednost berze na mom primeru.

nikad nisam bio ni na jednoj berzi, ali gledajuci ovu temu ,videh i slike a na slici nesto sto mi se svidja,

sedoh u kola i pravac u n.sad i pazarih sta mi treba

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=31526.40

 

znaci, slikajte postavljajte slike ,kako izgleda berza (ne moze da skodi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

slazem se sa predhodnikom ovo nije foto moto berza gde ce se slikati sta ima na berzi pa ce se to stavljati na forum...za tako nesto moze da se napravi drugacija varijanta...ali o tome posle...

 

ova rubrika je da se ljudi koji hoce da dodju na istu upoznaju prvo preko rubrike a onda mozda i na samoj berzi da to bude druzenje gde se mogu razmeniti stavovi ili pronaci nesto sto Vam mozda treba....

 

vecima prodavaca sa BGD i NS moto berze su clanovi foruma i ili imaju banere ili se oglasavaju u rubrici oglasnik...

 

znaci slika ce biti ali vise zbog ljudi koji dodju tami i akcija koje ce se u tom periodu odrzavati....

 

predlog...mozda ne bi bilo lose da se stavi neka ponuda PICOVNIK-CENOVNIK sta se moze popiti na istoj sa nekim okvirnim cenama da ludi znaju i to...

 

pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja