Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza u Novom Sadu

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Eto i ja da prozborim koju, kao ucesnik (a vidim i da sam lepo ispao na slikama  ;D )

Sobzirom da je prvi put, da je vreme bilo vise nego uzasno prva NS-moto-berza je bila vise nego uspesna.

Upoznali smo se, i na sledecoj NS-moto-berzi cemo popiti i pivo, za prvi put videli smo, skontali,

i nadamo se da ce svaki sledeci put biti mnogo bolje.

Sto se ponude tice ona je bila solidna , za prvi put i za onoliko ljudi koliko je bilo...

Mamda sve to moze biti daleko bolje, NS to zasluzuje.

Za prvi put i sobzirom da smo poceli u sred zime....cista desetka.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Sabac - Beograd -

Pozdrav kolegama i podrska za prvu Ns moto-berzu.Moje misljenje je da je 9h nedeljom ujutru malo rano za pocetak,narocito ako kolege dolaze iz drugih gradova.Poslednje 3-4 godine dosta cesto odlazim u Kuglas na berzu.Cilj berze je valjda i druzenje,a ljudi su se danas razisli oko 12,a moglo je duze da potraje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, najvaznije je da ste poceli. "Fina podesavanja" ce se obaviti u hodu. Samo da ne odustanete, ponavljam. Nema tu neke zarade, ali je zgodno i za druzenje i za kupovinu opreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bilo je lepo, kupili smo nešto da nas ne bije maler  ;D

nego se bojim da će, ako krene onako kako se nadamo, biti malo prostora  ;D

Počinjaće i ranije hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Smatram da je za prvi put bilo solidni, gotovo super!

 

Bilo mi je drago kada sam cuo komentar izlagaca iz BG-a da mu se vise svidja nego u kuglasu i da obavezno nadalje dolazi!

 

A neki od izlagaca iz NS-a su se zalili na niske cene Beogradjana za istu robu...

 

Stoga, dobra preporuka da sledeci put ne promasite i zaboravite da posetite Moto berzu u NS!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE
A neki od izlagaca iz NS-a su se zalili na niske cene Beogradjana za istu robu...
Ma da ko su oni da im naruše monopol... ;D

Ma samo nek se žale,i trebala je već konkurencija da se pojača.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Kao prvo da se zahvalim organizatorima moto berze u N.S-u...Docekali su me kako su mi i obecali sproveli do lokala i ugostili domacinski...Cirkus tj. Cika Dragan nam je objasnio sve ukljucio 2 kalolifera i odmah je bilo super toplo...Stolovi su bili pripljemljeni za izlaganje i berza je pocela. Po meni izmedju 60-80 ljudi je proslo kroz objekat sto je za prvi put odlicno.

Sto se tice druzenja bilo mio je super kao da te ljude znam godimama. Prodavcui iz Bgd-a koji nisu dosli se izvinjavaju i obecavaju da ce da dodju jer sam im preneo utiske.

Sto se tice cena cene su takve ja iz Bgd-a stvarno ne mogu da stavljam kad dolazim u N.S. vecer cene nego sto su mi u BGD..znaci cene je ista i u BGD i u N.S.-u.

Po meni to jer sasvim o.k. cena.To sto ja dolazim iz BGD ne znaci da cu dizati cene...Glupo je posto i ljudi iz N.S.-a znaju koliko sta kosta pa bi i komentari bili losi da sam isao sa vecom cenom. Cena je ta i bice tolika kolika je u BGD. Sto se tice poklona koje su dobili moji kupci smatram da je to sasvim o.k. i ta je to nornmalno kada ti neko kupi nesto sto i nije bas jeftino da dobije neki pokloncic.Toga ce kod mene uvek biti jer od 16. godine trgujem i smatram da sam nesto naucio za te godine koliko radim.

Bice i bolje samo da nas vreme posluzi a na meme nozete da racunate uvek i ja cu dolaziti uvek sto zbog druzenja sto zbog prodaje...

 

Pozdrav svima i vidimo se ponovo u isto vreme i na istom mestu...

 

Pozdrav

 

Dejan

064/11-47-001

063/220-105

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav, Dejane, drago nam je što si poneo dobre utiske sa ove prve vojvođanske moto berze. Sledeći put se vidimo i na piću posle...

A što se cena tiče, nama (kupcima) odgovaraju što niže  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Gledacemo i toga da bude npr. pred berzu mozemo da se cujemo na P.M. pa da Vam posaljem spisak opreme koju npr.ja imam pa da imate vec uvida u to cega ce biti sa cenama pa da znate i da se izorganizujete...naravno treba ici i sa akcijama i ponekad nizim cenama kao sto rade veliki lanci pa da se mapravi akcija...to radi i louis i druge firme pa sto ne bi i mi prodavci. Bar ja to tako gledam.

Naravno da ne ispadbne da trgujemo ovde takve informacije ce biti prosledjene na P.M. a vi ih naravno raspodelite pa se cujemo.

Toliko ta sada a ja cu veoma brzo da Vam posaljem AKCISKE cene za par mojih artikala pa se cujemo....

 

Pozdrav

 

Dejan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Ja necu nista da menjam za druge ne garantujem ali i moto berza je i napravljena da se ljudi druze i pomazu pa i mi prodavci mozemo nekada da izadjemo u susret kupcima sa cenama...

Ko bude dolazio videce...i moze tada sam da se uveri...uglavnom najbolji sud ce dati sami kupci odnos cena i kvaliteta...ljubaznost ili neljubaznost prodavca...odnos cena u maticnom katalaogu i cena u Srbiji istog artikla...

Sve su to stvari koje se rade i na moto berzi u Bgd sto da ne i u N.S.-u

 

Pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Gospodo, sledeća berza bi trebala biti 15.Marta,

dajte ideju kako da je bar malo poboljšamo.

Evo Npr.

trebalo bi napraviti nekoliko putokaza da bi ljudi koji nisu još bili ne lutaju.

Off topic  - budete li je vas dvojca ljuljali dobiće morsku bolest  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Putokaz je o.k. mada mislim da ce do 15.marta jos dosta ljudi cuti o berzi starom dobrom metodom od usta do usta ili sa kolena na koleno...tako da nema brige...jos i ako nas vreme posluzi bilo bi lepo...

Pica je bilo mislim da je problem bila voda jer je pukla cev pa zbog toga ako se to do tada ne popravi ne bi bilo lose obezbediti vodu za kuvanje kafe...NS kiler je obezbedio kuvalo tako da sam ja sa devojkom popio lepu domacu kafu.

Bitno je da kaloliferi rade da je toplo i da je dobra muzika...

Ljudima treba reci da je ispred ogroman parking tako da mogu da se uparkiraju i kolima ili motociklom znaci bas ima mesta.

Sto se objasnjenja za mesto i lokacije tice ja iz Bgd sam nasao uz veoma malu pomoc NS kilera ali mislim da ce se i drugi snaci na slican nacin....

Mozda bi trebalo da se misli u pravcu tipa neka nagradna igra dali  je to pikado ili nesto slicno pa da se ljudi kada dodju prijave na mini turnir, a skromne nagrade bi mogli prodavci da obezbede...mislim neka sitnica da se drugi prodavci ne naljute...ipak je to samo jednom mesecno nije neki trosak.

 

Toliko za sada od mojih ideja mislim da je prostor ogroman i da ima mesta za sve akcije i da ce se sve lepo organizovati. Ne mora bas moto berza u NS-u da bude kopija Beogradske...cak je i pozeljno da se radi po malo drugacijem principu bar sto se druzenja tice...prodaje je prodaja i ona je ista svugde.

 

Pozdrav

 

Dejan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Hvala meni na ideji za lokaciju... ;D ;D ;D

 

I KileruNS za pokretanje teme. ;)

 

 

Pita mene Cirkus sta dalje ?

Ja sav zbunjen, pitam kako mislis sta dalje ?

Pa moto berza?

Pa sam morao gazdi da objasnjavam kad se odrzava moto berza u NJEGOVOM LOKALU, cccc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

A da se sledeci put na ulazu organizuju plocice sa imenima pa da se prepoznamo  ;D ;D ;D

ili da svako na FACE nalepi sliku avtara  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ma jok .

 

Stavicemo na binu neku golisavu devojku koja ce nas najavljivati.

 

"Dragi posetioci ! Molim vas za paznju ! Stigao je gospodin DzOOOOOkS ! Molim za aplauz ! "  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja