Jump to content

Moto Zajednica

Moto berza u Novom Sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hahaha, vidim da se druženje nastavlja i posle berze  ;D ;D ;D

nego,

ima li neko ideju kako bi mogli unaprediti berzu pa da bude još zanimljivija od prethodne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Pored pikada bilo bi dobro da se napravi nesto kao takmicenje u bryom ispijanju piva...raymisliti o pravilima i o nacinu finansiranja iste....takodje proglasiti najlepse obucenog bajkera i bajkerke na berzi...tu titulu nose do sledece berye gde se ponovo bira naj obucen bajker i bajkerka...bar to nista ne kosta organizatora...a ne treba ni nagrada dovoljne su titule...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ej nemojte to brzo ispijanje piva,većina dolazi motorom na berzu.Manite se toga.Ostalo je ok.Ako bude lepo vreme trebalo bi svi prodavci da budu napolju a automobili da budu malo dalje parkirani da veći deo parkinga bude oslobođen za motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

pa onda bi trebalo to da se zove moto skup a ne moto berza...onda bi i sank i zvucnici morali da budu napolju...to vec izlazi van gabarita prostora i moze vrlo lako da ispadne problem tipa neprijavljeno okupljanje i slicno....

sto se prodaje i razmene tice ona je u zatvorenom prostoru i to je to...u slucaju da ima vise izlagaca moze se izneti neki sto da bi se roba izlozila ali to ne znaci da ce zatvoreni prostor biti prazan.

Druga situacija je sto se preko leta tj. kada je vreme lepse ljudi vise idu po skupovima pa se ni ne ocekuje tako velika posecenost...berza je najposecenija zimi kada se ljudi bave sredjivanjem motora. Bar je tako u Bgd. To  im je  jedina prilika da se organizovano vide na jednom mestu i da razmene koju rec o ljubimcima.

Ko ocekuje da ce berza leti da bude posecena u vecem broju mislim da gresi izuyev u slucaju da se stvarno nesto osmisli pa da to bude razlog vise...tipa nedeljnji dnevni koncert nekih grupa koji bi trajao od 12h pa na dalje ali se za to vec moraju dobiti neke dozvole isl...mada moze da bude interesantno posto u prostoru postoji i biba i ozvucenje pa malo reklama itd. Berza da traje od 09h-13h posle toga se stolovi sklanjaju a pocinje svirka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

A evo i našeg pobednika... doduše ovo je slika iz kvalifikacija ali ja sam već tada tipovao na dotičnog učesnika, nije mi promaklo njegovo oštro oko i sigurna ruka i samim tim sam slike pobednika odradio već u toj rundi.

post-1328-12879025367886_thumb.jpg

post-1328-12879025368526_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja