Jump to content

Moto Zajednica

Transalp XL650 2007

Recommended Posts

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

prodajem moje novo magare. 

 

 

Uradjeni karburatori kod bokilica, ide lepo. Uradjen servis pre 500km.

Estecki lep i ispravan.

Nova zadnja guma stavljena pre 10 dana. 

registrovan jos 11 meseci na mene se vodi. 

prodajem ga jer mi ni u jednom pogledu ne odgovara...

Kad sam ga uzeo i posle prve voznje svatio sam da ga ne zelim vise... 

Molim bez ofofanja oglasa od strane vlasnika transalpa

 

evo slike, moze zamena (OBAVEZNO 4 cilindra) za razno samo da nije enduro, prednost er6n , xj6n, fz6 itd sve mladje od 2003god . hvala

ne doplacujem! Moj motor racunam za kes 3000eur u zameni 3500 ili ako ste realni sa vasim motorom onda kako se dogovorimo.

 

Promenio član Rade koenig
dopuna oglasa
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Daj mu šansu, dobar je to motor. 

Ja sam na mog ta650 seo posle Cagive Raptor 650 koja je raketa u svakom smislu i smorio se najstrasnije, mnogo puta se pitao šta mi je to trebalo.. posle nekih mesec dana sve je došlo na svoje, zavoleo sam ga i počeo da uživam na njemu. Samo sam usporio film i on je pokazao sve svoje kvalitete, a ima ih:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1150GS

Tako i ja mog Dakara, zao mi sto sam ga prodao. Najdrazi motor do sada, a kad sam ga probavao jeeeeva sam prstima mogao tlo da dodirnem i pitao se da li mi to treba. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ma brate znas kad sednes a nije to to, ne vidim sebe na motoru cija je putna brzina kao Peda tek 250ccm koja u tom trenutku trosi 2,5 l a ovaj 5l... 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2775 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

... Iz ne znam kog razloga sam uvek  imao žal što nikad nisam imao ni jedan transalp... 

I često gledam oglase, razmišljam da bi volO makar nekad da ga imam, avaj, toliko motora mi je prošlo kroz garažu a on ne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki sv650N
24 minutes ago, Rade koenig said:

ma brate znas kad sednes a nije to to, ne vidim sebe na motoru cija je putna brzina kao Peda tek 250ccm koja u tom trenutku trosi 2,5 l a ovaj 5l... 

Ovo me je nasmejalo baš 🤣

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 407 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ex GSX-750R

Ja razumem kolegu, da mu nije legao i to je to. Istog sam misljenja da motor mora da bude 4 cilindra, zbog svega sto pruzaju. Isto, licno, mi ne treba nista drugo sem redna 4... :ljubav:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

ma brate svako malo neki zvukovi, vibracije, zujanje ma bezi breeee. Umesto da vozim ja pod stresom samo osluskujem.... KAo putujes i ides milos veliki 100km/h jel njemu prija. Hebe mi se sta njemu prija. Otpeva ceo album bore corbe, crvene jabuke, posvadjah se sa vucicem i svim politicarima u kacigi dok dodjem do cacka....  Ma bre svaka cast svakome ali ovo je djubre od motora. Da ima 6 brzina, jacu konjazu bar za 20ks i krsten vizir bio bi motor ovako je napumpana peda tek 250.... Vozio sam diverziju 900 pre njega i cbr1000f , ljubi vas brat ladje, samo sapuce masina... Potrosnja istao kao transalp a na 140 potegnes gas on poleti ovaj hoce da se usere... bezi bre ...

Promenio član Rade koenig
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 7
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

kes 2800eur .Ako imate nekoga ko hoce japansku pedu tek 650 eto cene top za 2007 godiste

Promenio član Rade koenig
  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

... i sve si u pravu!

Vozio sam deauvile 700, to je takav agregat sa 50ccm vise i ubrizgavanjem, das gas i places!

  • Hvala 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9108 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jbs motor bez 4 klipa!

I meni ako ima neko da ponudi valjano neka to uradi... Vozim polutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI
2 minutes ago, N.F.S. said:

Jbs motor bez 4 klipa!

I meni ako ima neko da ponudi valjano neka to uradi... Vozim polutku.

to i ja pricam, a vozio sam 4 redna samo na polaganju suzuki katanu...
pa paralel twin 5 godina
Sad uzeh v4 :)
 

Promenio član JoeD
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI

Ali ovo je super motor.
Ta masina se ugradjivala i u NTV revere i ko zna gde, u revere isla fino kad je nagazis :D

Pouzdan agregat bese ima dva cdija i dve svecicie po cilindru pa i ako crkne jedna moze da se vozi.
Lepo godiste, lepa i cena, strom to godiste kosta mnogo vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Honda Shadow 600

Mene taj agregat odusevljava, slican kao u Shadow-a. Svako vozi sta mu odgovara da se razumemo i nema tu neke posebne filozofije. Lomim se, hocu Transalpa, bar da ga imam neko vreme i da vidim da’l mi odgovara. Pratim oglas, u medjuvremenu pregovaram s jednim prijateljem, ne mogu da imam dva odjednom. Iskreno, ovo je super ponuda. :)

Promenio član Zlatko LA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1116 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125
pre 29 minuta, Rade koenig je napisao:

ma brate svako malo neki zvukovi, vibracije, zujanje ma bezi breeee. Umesto da vozim ja pod stresom samo osluskujem.... KAo putujes i ides milos veliki 100km/h jel njemu prija. Hebe mi se sta njemu prija. Otpeva ceo album bore corbe, crvene jabuke, posvadjah se sa vucicem i svim politicarima u kacigi dok dodjem do cacka....  Ma bre svaka cast svakome ali ovo je djubre od motora. Da ima 6 brzina, jacu konjazu bar za 20ks i krsten vizir bio bi motor ovako je napumpana peda tek 250.... Vozio sam diverziju 900 pre njega i cbr1000f , ljubi vas brat ladje, samo sapuce masina... Potrosnja istao kao transalp a na 140 potegnes gas on poleti ovaj hoce da se usere... bezi bre ...

Ne bih se bas slozio da je djubre, očigledno da si očekivao više od njega, mada opet jesu diverzija i cbr-f brzi i jači. Na transalpu ti je bolja pozicija za vožnju, možeš da ga poteras nekim šumskim putevima ili kroz livadu sto sa onim drugima bi teško bilo… ali ako ti fali snaga a pozicija odgovara onda uzmi stroma 1000 ili varadera 1000… ja vozim varadera i ne fali mu snage do 200 uopšte 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1917 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Različiti ljudi različite stvari vole. Jednom sam probao ovakav transalp i oduševio se. U sećanju mi je ostao menjač za koji sam tada pomislio da je savršen. Kako je to nečujno menjalo brzine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7077 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

To je dobar motor nego si ti pogrešio pri izboru :) Lagano samo pa ako hoćeš ima drugar jedan korektan FZ6N na prodaju. Ja sam ga popalio da uzme Bandita 1250 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1043 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250
pre 5 minuta, Alekre je napisao:

To je dobar motor nego si ti pogrešio pri izboru :) Lagano samo pa ako hoćeš ima drugar jedan korektan FZ6N na prodaju. Ja sam ga popalio da uzme Bandita 1250 :D

taj mi odgovara ako hoce zamenu ukoliko je slicnih cena naravno moj nije za ove pare u zameni logicno ali ako je covek realan i ja cu biti naravno. mislim ne moze da se racunja njegov po punoj ceni a moj po ovoj akcijskoj. realno starije prodaju za 3400

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 868 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka

Evo ti Diverzija 900, svrati gore. 

Šalim se, ne dam je. 

A lep je trandža, mora da je izakan, čim se sve trese. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 868 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - čađava dvocevka
pre 1 minut, Rade koenig je napisao:

taj mi odgovara ako hoce zamenu ukoliko je slicnih cena naravno moj nije za ove pare u zameni logicno ali ako je covek realan i ja cu biti naravno. mislim ne moze da se racunja njegov po punoj ceni a moj po ovoj akcijskoj. realno starije prodaju za 3400

Evo ti @Eol prodaje fazera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.




×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja