Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor koristi policija u vašem okruženju?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Moto Guzzi V7 Special 850

Pre neki dan sam išao ujutru rano na najlon pijacu, čuveni naš buvljak u NS, i prvi put vidim nekoliko policajaca izlazi iz Šajkaške ulice sa Hondom NC750.

Nekako mi logičan izbor u glavi, pa sam se valjda zbog toga iznenadio?!?!?!  Razmišljam izdržljiva, pouzdana mašina, o potrošnji neću ni da pričam

Što mi je ovo palo na pamet, verovatno zbog ovi sokolskih očiju sa super praktičnim land roverima, trošenje para iz budžeta itd itd

Šta voze kod vas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6883 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

U Smederevu je bio, bar koliko se sećam BMW K100. Njega sam retko viđao. Sad ima Aprilia Mana 850 i Moto Guzzi Stelvio. Taj Stelvio me jurio kad sam bio mlađi :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Moto Guzzi V7 Special 850
4 minutes ago, Alekre said:

U Smederevu je bio, bar koliko se sećam BMW K100. Njega sam retko viđao. Sad ima Aprilia Mana 850 i Moto Guzzi Stelvio. Taj Stelvio me jurio kad sam bio mlađi :D

 

Jel to ona Aprilia automatik? 😮

 

@Andrej_Hotstepper Jeste čoveče, jednom prilikom kombijem stojim na semaforu na crvenom, odjednom se pojavio kod stakla i baca pogled dole dali sam vezan, prepade me!

Promenio član zZavarivach

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2531 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ja sam napravio prekršaj (kreten) i sustigao me je za par sekundi... I objasnio mi da sam kreten. I jesam. I hvala mu. Nije mi se posrao u život kao što je mogao ali sam fasovao i kaznu. I hvala mu. Naučio sam. :hvala:

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Drag Star XVS250

Tako je i nas , kod Topciderskog parka . Taman smo skrenuli da zapalimo a on nas snimio pa aj i da pogleda dokumenta . Ja uredno dajem saobracajnu i vozacku a on nam kaze e neeeee vozio je zuti sorc a ne crni ... pa smo se sprijateljili uz neku crvenu . Skupa bila cigara :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5818 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Moje mesto je maleno odvajkada, lažemo se da nas ima 10 000 :neznam: pa policija nikad nije imala motore. Kad sam bio klinac imali su 2 zoljice pa su sa njima 'vatali neregistrovane apence, zoljice i ostale mopediće i ove sa prikolicama za traktore koje nisu imale ništa od signalizacije...

 

Pre par godina, uleteli jedan dan sa RT-om i Beverly-jem i za par sati napravili ršum: preko 50 kazni napisali, uglavnom za kacige, neregistrovane prikolice, mopede i po neki neosvetljeni traktor, žute rotacije... To je bilo negde početkom leta. Do kraja te godine nisi mogao videti nikog na bilo čime što ima sopstveni pogon da nema na glavi barem neki nokšir i traktor bez rotacije... Posle nisu dolazili i opet je po starom. E sad zamislite da uleću samo jednom mesečno... Inače svake godine bude par pogibija zbog neosvetljenih prikolica i radnih/priključnih mašina. Život je uvek najjeftiniji...

  • Haha 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 137 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Vespa LML T-5 i GTS 300 ie

U Bečeju policajac vozi Beverlija , ali kad dodje kolega policajac iz NS sa aprilijom nastaje žurka.

Ćovek jednostavno ne poznaje ljude i bez pardona piše svima kazne i ne pali kod njega pomoć prijatelja

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Kod nas u Subotici imaju par komada aprilia Mana 850 i neki omanji skuter oko 250cc mislim da je Kymco, Sym tako nešto, i na njemu su najopasniji jer ljudi nikako nisu navikli na pandura na skuteru pa se iznenade kad ih zaustavi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4829 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
pre 19 minuta, alexanto je napisao:

Pre par godina, uleteli jedan dan sa RT-om i Beverly-jem i za par sati napravili ršum: preko 50 kazni napisali

Kod nas dolaze iz SM, rekord drzi lik sa Mana za smenu 95 kazni. 

 

Pre 2 sati, Due je napisao:

Najčešće BMW.

munze konza :D

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4729 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Zemun R1200RT, stigo me zbog zadnjeg svetla koje nije radilo. Kao popavi to, ja vadim sijalicu i menjam, on kaže ne moraš sada. Imao sam neku kinesku jet kacigu i kaže nemoj to više da nosiš, nema svrhe. U nemačkoj ih zovu antipolicaj !! 100% u pravu čovek !!!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1100XX

Uglavnom ih vidjam na BMW R 1200 RT po Beogradu, mada me je jednom zaustavio lik na Aprilia nakedu, mislim da je bio shiver. Zanimljivo da osim flip-up kaciga nikad nisam video da nose neku moto opremu, sto mi deluje nepotrebno rizicno za ljude koji provode ceo dan u gradskoj voznji motorom.

Promenio član Djeronimo
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2413 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
11 hours ago, Disko Nindža said:

Kod nas u Subotici imaju par komada aprilia Mana 850 i neki omanji skuter oko 250cc mislim da je Kymco, Sym tako nešto, i na njemu su najopasniji jer ljudi nikako nisu navikli na pandura na skuteru pa se iznenade kad ih zaustavi :D

Tu nam je kolega i na forumu, pazi sta pricas 😂 imaju i moto guzzi, inace imaju dva skutera. Kad krenu dvojica u smeni da rade u duetu samo prste kazne 😀

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1053 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600
Pre 9 sati, Djeronimo je napisao:

nikad nisam video da nose neku moto opremu, sto mi deluje nepotrebno rizicno za ljude koji provode ceo dan u gradskoj voznji motorom.

Ovo je i meni nejasno? Pre neku godinu, već je bio novembar, saobraćajac na motoru je bio u plavom platnenom kombinezonu. Šta god da je imao ispod malo je...

 

Teški reumatizam u najavi, a o bezbednosti da ne pričamo.

 

Ako ste pratili vesti njihovi padovi su propraćeni teškim povredama. Bespotrebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6883 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ne daje im MUP opremu. Bar sam tako čuo od pojedinih...

 

Nekoliko godina unazad imao sam na kratko u posed kožni kombinezon. Mislim iz vojske, 1. Maj Pirot. Koža bolja od ovoga što mi sad kupujemo. Ma ni prineti. Staro sigurno 30 godina.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 995 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Požarevac isto Aprilija i legendarni Sale Zmaj . Ne može da mu promakne nov motor u gradu a da ga ne zaustavi. Kada su u pitanju kazne nema milosti. Mada u većini slučajeva je u pravu. Kada si ispravan ispriča se prijateljski bog zna kako.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2413 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
5 hours ago, Alekre said:

Ne daje im MUP opremu. Bar sam tako čuo od pojedinih...

 

Nekoliko godina unazad imao sam na kratko u posed kožni kombinezon. Mislim iz vojske, 1. Maj Pirot. Koža bolja od ovoga što mi sad kupujemo. Ma ni prineti. Staro sigurno 30 godina.

 

 

ne daju ni kacige, kamoli opremu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7106 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 9 sati, drmilan_ je napisao:

Tu nam je kolega i na forumu, pazi sta pricas 😂 imaju i moto guzzi, inace imaju dva skutera. Kad krenu dvojica u smeni da rade u duetu samo prste kazne 😀

Nemam šta da pazim, vozim normalno i nemam problema s milicajci :moto3:

 

A što se tiče opreme, žao mi ih je, država im skoro pa ništa nije obezbedila, nedavno sam video policajca sa nekom šarenom kacigom, bzvz, bar da im obezbede bele kacige i jakne, bar to osnovno, da izgledaju kao policajci.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Moto Guzzi V7 Special 850

To mi je neverovatno. Svaka im čast na snalaženju ali što kaže čovek bar unificirane kacige i neku jaknu

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 865 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Razgovarao sam sa nekoliko policajaca proteklih god u bg-u. Kivni su. Dobiju poslednjih godina nove motore ali opremu nikakvu. Gume takodje nikakve. Verovatno za motore prodje neki tender na kome je neko dobar , dok za ostalo ocigledno nema tendera. Pacijent mi radi u jednom od bmw servisa u bg-u kaze mi dovode te policijske RT-e na servis potpuno ne vezano za propisanu km. Verovatno se ne stize od upotrebe ,a mozda se i ne obezbede sredstva na vreme. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja