Jump to content

Moto Zajednica

voge sr3 i sr250gt

Recommended Posts

  • Drug član, 2737 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...Pošteno. 

 

...i kod drugih su se čekali motori i kasnili, moj je kasnio skoro mesec dana. Ja nisam zivkao jer šta mi vredi, kontam da je taj prodavac tu baš he8ena strana.. On se najmanje pita a on dobija sve pozive.. 🤣

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: PEDA XDV 300

Pozz 

Generalno svuda kasne motori,ja sam cekao pedu Xdv kasnila je dosta,gledao sam i sr3 ali kada god sam.pitao ne znaju kad ce,prva tura je rasprodata itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: PEDA XDV 300

Javicu za mesec dana,ćale je to uzeo za njega generalno ce najvise voziti po gradu,ja cu to ponekad provozati,zvanicno i po papirima je to  longija xdv pa mozete pogledati po internetu 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki zx10r

Ima li novosti, kad stizu sr3? sad videh sad jednog glovo vidi se da je tek seo na skuter. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3283 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ne verujemo ti bez slika ništa :) A bre al ste škrti na rečima, dajte slobodno malo utisaka, neku fotkicu...

Ne morate da pređete 5.000 km u cugu ko kolega @kabac, može slobodno neki komentar :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
pre 6 minuta, Darko- Sheki je napisao:

E koliko ispala registracija?

E da li su rukohvati za suvozaca oni lepi plastificirani ,kao na reklami 🤣, ili su stigi oni sa metalnim sipkama samo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki zx10r

Super super, samo i nama da stignu nadam se ove godine. 🙂

 

On 28. 5. 2024. at 13:58, ivan je napisao:

 

Ja sam Vlasnik Skuter Centra pa da odgovorim da ljudi ne zovu svaka 2 dana :) Gde god da ste platili u Skuter centu ili Nautici motori dolaze u isti dan svima jer je zajednicki lager. Tako da ne moze da se desi da neko dobije pre a neko kasnije. 

Potpuno RAZUMEM da svi sa nestrpljenjem cekaju skutere ALI MI IH NE PROIZVODIMO VEC FABRIKA KOJOJ JE UREDNO NARUCENO I PLACENO, i platili smo da dobijemo sto brzu isporuku !, Postoje objektivne okolnosti na koje mi nemamo apsolutno nikakav uticaj ...U TOM SMISLU SVI KOJI NE ZELE DA CEKAJU NUDI IM SE VRACANJE KAPARE JER NAMA TUDJE PARE NE TREBAJU. 

 

svi koji su rezervisali skutere , dobice ih cim stignu jer je i nama u interesu da prodajemo skutere, a ne da vracamo rezervacije i da nas ljudi krive za stvari na koje mi nemamo uticaj.

 

svako dobro svima i nek smo svi zivi i zdravi :)

 

On 1. 6. 2024. at 19:57, stefan_1996 je napisao:

Pozz 

Generalno svuda kasne motori,ja sam cekao pedu Xdv kasnila je dosta,gledao sam i sr3 ali kada god sam.pitao ne znaju kad ce,prva tura je rasprodata itd...

 

On 17. 6. 2024. at 18:31, ivan je napisao:

hej cao, video poruku na telefonu a ovde se uopste ne snalazim, stize sve pre neki dan smo isporucili sve 525dsx , koliko sam cuo nesto pominjali su datum za srv neki 15, provericu ujutro kad dodjem na posao pa ti potvrdjujem

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2063 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Схватили да губе лову од продаје носача па заменили за ове лепе. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
On 11. 7. 2024. at 15:41, dvlns je napisao:

Ja sam preuzeo SR3 pre dva dana. Napravio sam oko 80 km i za sada nemam bas nikakvu zamerku

Da li vozis skuter? Da li si zadovoljan,sve ok? Potrosnja,sve kako treba? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5938 postova

Vozio sam ali mi je malo i dosadilo na ovu vrucinu pa sam se malo vratio u kola sa klimom kad god mogu.

 

Motor je skroz korektan presao sam malo manje od 400 km a s obzirom da ja to stalno zavrcem pun gas potrosnja je oko 4,5 L nisam precizno merio ali nesto oko 300 km sa rezervoarom od 14L. Mozda je za nijansu manja potrosnja jer sam punio kad je upalio rezervu ali se ne secam koliko je stalo

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: PEDA XDV 300
Pre 6 sati, dvlns je napisao:

Vozio sam ali mi je malo i dosadilo na ovu vrucinu pa sam se malo vratio u kola sa klimom kad god mogu.

 

Motor je skroz korektan presao sam malo manje od 400 km a s obzirom da ja to stalno zavrcem pun gas potrosnja je oko 4,5 L nisam precizno merio ali nesto oko 300 km sa rezervoarom od 14L. Mozda je za nijansu manja potrosnja jer sam punio kad je upalio rezervu ali se ne secam koliko je stalo

4.5l mozda je to previse za tu kubikazu,sta su vam rekli na koliko km se rade servisi 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5938 postova

Ma kazem meni realno to nije bitno pa nisam ni pazio ni merio.

 

Skuter je po mojim merilima kvalitetno odradjen. Plastike, prekidaci, tabla sve je ok kvaliteta.

 

Uleteo sam u neke gradjevinske radove iznenada i moze da se desi da se rastanem od skutera. Ukoliko se odlucim oglasicu prvo ovde a recimo da bih dao 5% ispod cene u radnji odnosno koliko sam ja platio a to je 4000 EUR. Registracija je prakticno gratis, spustio bih jos za trosak prenosa vlasnistva i gratis takodje 15 dana stara kaciga u M velicini (ova sa linka).

 

 

Matematika zapravo u tom slucaju kaze da bi skuter koji je presao oko 400 km, registrovan do 08.07.2025. bio 3800 EUR na to ja dajem 100 eur za prenos i poklanjam kacigu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 340 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750 sivi soko šaltalica

Al si zavrtao pun gas u periodu razrade, sam si sebi pucao u nogu, ovaj u cenu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5938 postova

Vazi, ko misli da ne vredi nece kupiti i to je to. 

 

Ja sad da tebi ili bilo kom drugom objasnjavam da motor nije teran u crveno samo je sa semafora kretano "pun gas" pa do nekih 70 km/h ne znam sta bih postigao.

 

Cenu nece niko ubiti jer ga onda necu prodati toliko je jednostavno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja