Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o Shima opremi?

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: -

Pozdrav uzeo bi nesto od jakni a mozda i koznu + mesh ukoliko je kvalitet, pa me zanima vase misljenje i iskustvo. Takodje saljite bolje alternative
 

DDMOTO.RS

BANDIT je urbana jakna za muškarce koji vole adrenalin Napravljena od visokokvalitetne kravlje prirodne kože jedinstvene mekoće, daje osećaj ugode i ne ometa vašu...
DDMOTO.RS

SOLID PRO je urbana jakna sportskog stila. Opremljeni standardnim setom polimernih zaštitnika sa memorijskim efektom, spoljni klizači za ramena i ojačanja od dodatnog...

 

DDMOTO.RS

MESH PRO je savršena letnja jakna, opremljena je homologovanim štitnicima i klizačima za ramena. Hitena® Ojacana Tkanina, Dupli savovi, Povezivanje sa pantalonama...
DDMOTO.RS

SOLID PRO je urbana jakna sportskog stila. Opremljeni standardnim setom polimernih zaštitnika sa memorijskim efektom, spoljni klizači za ramena i ojačanja od dodatnog...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 697 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS - 2006

Nosim Shima kožnu jaknu, imam Shima zimske rukavice, žena hosi Shima jaknu, rukavice i patike....par meni bliskih moto kolega još nosi isti brend.

Nema greške.

Uzimaj, ne misli.

Promenio član the_doctor
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1242 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Uzeo sam ove sezone Shima Hero 2.0 odelo. Kvalitet i funkcionalnost su stvarno na vrhunskom nivou.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Jel ima kod nas prodavnica za Šime opremu :)

Gledao sam opremu prosle godine na sajmu, meni su bas delovali kvalitetno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,
pre 2 minuta, Biker Boy je napisao:

Jel ima kod nas prodavnica za Šime opremu :)

Gledao sam opremu prosle godine na sajmu, meni su bas delovali kvalitetno.

https://ddmoto.rs/brend/shima/

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8-SA

Ja sam kupio Shima Giro 2.0 pantalone, Shima OpenAir Mesh jaknu i Shima Drift jaknu. Prezadovoljan kvalitetom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mr., 508 postova
  • Lokacija: Prijedor RS BiH / Pakse Lao PDR
  • Motocikl: BMW R1250GSA 2023 Trophy , Yamaha MT-09 Tracer 2017 Tech Black,

Sin je kupio jaknu i prezadovoljni smo. Za razliku i od mnogo skupljih brandova Shima u ovoj jakni ima i ledjni protektor a ne samo pripremu.

 

image.thumb.png.5f1d6facd7121f36cfdec649f39d3ec7.png

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

Imam ovakvu Šima jaknu 2 godine, kao i podjaknu za nju (koja se može nositi sama, ili zakopčati kao posatava). 

 

Standardni leđni protektor, dva rajsfelšusa sa mešom između...

S obzrom da ne vozim kada je ispod 8-10C, meni ova kompbinacija radi cele godine. Za sada na jakni nema nikakvih trakova korišćenja, izgleda isto kao kad sam je kupio. 

Dakle, pristojan kvalitet, po pristojnoj ceni. Ima boljih, ali teško za ovaj novac. 

 

Supruga ima njihovu letnju jaknu, koja ima meš sa cele prednje strane. Takođe sasvim OK. 

 

Odlično je što će otvoriti ranju u Beogradu.

 

image.thumb.png.df5df899292b43831a584bf64ae87584.png

Promenio član MrD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

U sustini oprema je dobra, ali nesto mi je brzo izbledela boja na njihovim pantalonama, svega za manje od 10 000 km odnosno jednu sezonu. 

 

Evo slika Shima pantalona koje su presle manje od 10 000 km i Enter "moto" pantalona koje su prosle skoro 40 000 km.

 

Nema neke razlike

IMG_20240228_102300.jpg

IMG_20240228_102427.jpg

Promenio član Pingvin37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Imam iste shima pantalone, sad će treca godina, crne su kao i prvog dana. Za crni veš ubacujem crni pervol i nikad problem.

Sent from my MNA-LX9 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 GT, Super Soco TC

 

On 2/28/2024 at 10:30 AM, Pingvin37 said:

U sustini oprema je dobra, ali nesto mi je brzo izbledela boja na njihovim pantalonama, svega za manje od 10 000 km odnosno jednu sezonu. 

 

Evo slika Shima pantalona koje su presle manje od 10 000 km i Enter "moto" pantalona koje su prosle skoro 40 000 km.

 

Nema neke razlike

Pa, kad ih pereš. :rolleyes:

Promenio član MrD
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Danas sam bio do radnje DD Moto u Rumi, duže vreme sam merkao njihove čizme i iskreno malo je reći oduševio sam se...

Kakav izbor moto opreme, spremaju se za sajam pa posle toga otvaraju radnju na Nbgd.

Uzeo sam čizme, rukavice i aktivni veš upoznao vlasnika radnje, preljubazan gospodin...

I on i sin voze motore, mnogo robe na lageru, radnja cakum pakum... svaka mu čast iskreno.

Nisam uopste očekivao da onakav izbor opreme ima u radnji i to u Rumi,  i bas se radujem sto otvara radnju na Nbgd.

Za nekog ko ne pati od marke a kako ih ja zovem šimi :) za naše malo i jadno tržište, uslove i naš džep, idealan brend (inače je marka iz Poljske.)

 

 

 

IMG_8374.jpg

IMG_8376.jpg

IMG_8378.jpg

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
On 29. 2. 2024. at 11:23, MrD je napisao:

 

Pa, kad ih pereš. :rolleyes:

Zna se kad se pere. Jednom u prolece i jednom u jesen 🤣

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: -

@Biker Boy kako si zadovoljan rukavicama? Trebaju mi neke letnje pa se neckam izmedju ove 3
 

DDMOTO.RS

SPARK 2.0 su kratke rukavice koje su savršene za gradsku vožnju u toplim danima. Napravljen od prozračne perforirane kože i dodatne perforacije između prstiju omogućavaju vam...
DDMOTO.RS

SHIMA RUSH Kratke Rukavice dizajnirane su sa zaštitnim materijalom od čvrstog držača i brojnim ArmorPlus apsorberima od pene Takođe imaju SuperFabric® panele i...
DDMOTO.RS

X-BREEZE 2 Kratke Rukavice pružaju kombinaciju zaštite, udobnosti i ventilacije Dizajnirani su sa tvrdom zastitom na gornjem delu i ojačanim karbonskim vlaknima, bočnim i...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
2 hours ago, nemanja2 said:

@Biker Boy kako si zadovoljan rukavicama? Trebaju mi neke letnje pa se neckam izmedju ove 3
 

DDMOTO.RS

SPARK 2.0 su kratke rukavice koje su savršene za gradsku vožnju u toplim danima. Napravljen od prozračne perforirane kože i dodatne perforacije između prstiju omogućavaju vam...
DDMOTO.RS

SHIMA RUSH Kratke Rukavice dizajnirane su sa zaštitnim materijalom od čvrstog držača i brojnim ArmorPlus apsorberima od pene Takođe imaju SuperFabric® panele i...
DDMOTO.RS

X-BREEZE 2 Kratke Rukavice pružaju kombinaciju zaštite, udobnosti i ventilacije Dizajnirani su sa tvrdom zastitom na gornjem delu i ojačanim karbonskim vlaknima, bočnim i...

 

Nosio sam ih na poslednje 3-4 voznje i prezadovoljan sam.

Rukavice mi je preporucio vlasnik licno kad sam bio u radnji, kaze da su najprodavanije i da su se super pokazale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Motocikl: Aprilia SXR 50 '23

Uzeo u subotu na sajmu Solid pro jaknu. Materijal i kroj dobri, lepa, ima dupli rajsferšlus sa mešom, dva luftera iznad grudi, na rukavima i leđima. Kišna postava i zimska(prsluk), slajderi na ramenima. Pored standardnih daju i leđni protektor. Prvi put obukao danas i što se tiče vetra 👍 za kišu ćemo videti (a možda i nećemo 🤣 ) Mislim da je za sajamskih 23700din dobar odnos cena/kvalitet.

IMG_20240326_184021.thumb.jpg.740fbcda3c815d3b825a184dab155357.jpg

DDMOTO.RS

SOLID PRO je urbana jakna sportskog stila. Opremljeni standardnim setom polimernih zaštitnika sa...

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT-07 , super soco ts1200r

Uzeh i ja na sajmu Shima koznu jaknu i super je. Koza je kvalitetna, uz jaknu je isao i protektor za ledja pored standardnih rame/laktovi.  Udobna je prilikom voznje i relativno topla.

IMG_2182.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja