Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem ii iznajmljujem vazdušnu pušku

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Opklada je u pitanju. Potrebna puška na 10ak dana.

Neće biti pucano u ništa što je živo, samo u mete.

 

Aj, da razjasnim. Kum tvrdi da treba da mi napravi naočare, što ja kategorički odbijam i ako znam da je u pravu. :)

Nekad sam se bavio amaterski streljaštvom i on sad tvrdi da sam toliko ćorav da će upucati više krugova od mene.

 

Ako je kupim na forumu, kad završimo, biće ovde i ponuđena na prodaju po istoj ceni. Mislim da je to pošteno i fer.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Bavim se streljaštvom "profesionalno". Mogu da tvrdim da neki i bez treninga i ZATVORENIH OČIJU mogu ubosti više krugova od onih koji dobro vide ali nemaju dodira mnogo sa tim... Poenta - ako se znaju "fore", vid i nema toliko veliki uticaj. U višem rangu ima uticaj i da li ste "je*ali" tog jutra i koliko dugo.
Što se pozajmljivanja tiče - neko normalan ne radi to ni u situaciji koja nije nastala posle maja ove godine. U prevodu - pusta mašta.
Kupovina je moguća (mislim) u D kategoriji. To je ono "sportsko", najblaže varijante. Mnogo uticaja ima i koje dijabole se koriste, koliko grejna... Svakoj cevi prijaju drugačije... U zadnje vreme izbor skoro nikakav.
Pogledajte po radnjama, sve što se može kupiti samo uz ličnu kartu - to je. Ne može da se omaši.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

 

Nećemo u streljanu. Imam dvorište koje je zatvoreno sa svih strana, pa bi to bila prilika i da se napravi neki roštilj i da se vidimo posle duže vremena. Znam da vid nije presudan, zato sam se i kladio. :)

Da odem  radnju i kupim pušku "D" kategorije je sledeća solucija.

Dogovor je da se puca istom puškom sa dijabolama iz iste kutije, bez prethodnog upucavanja, pa kom obojci, kom opanci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3057 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ja sam trenirao streljaštvo kao pionir & omladinac, dugo godina. Vazdušna i malokalibarka. U vojsci sam zaradio nagradno odsustvo kao najbolji strelac u četi... Prošle godine sam imao ponovo priliku da gađam iz vazdušne puške, u metu. I izbrukao sam se samo tako :)

Sad, dal je do vida ili nečeg drugog... Sve u svemu, mora da se vežba, rekao bih.

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Da se vezba naravno, bar da se malo povrati osecaj. Drugo sa godinama i ruke nisu kao sto su bile, bar meni, problem sa kicnom dosta utice i na rad ruku, vidim da mnogo toga ne mogu kao ranije, narocito preciznije poslove.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja