Jump to content

Moto Zajednica

Benelli TRK702 i 702X

Recommended Posts

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Evo ga da se zapljunem,na tehničkom je doduše!!  O utiscima..,kad ga provožem ozbiljno,mada sad ide period razrade!!  

1712051565046 (002).jpg

1712051565068 (002).jpg

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Pala je prva vožnja ovog vikenda,nekih 250km,gdje su se poštovala pravila razrade. Pošto sam prije TRK-a vozio CBF-1000, i rednu četvorku naravno da su mi vibracije izražene,ali ništa strašno.čak puno manje nego što sam očekivao!! Imam manje konja al jbg.

Ergonomija mi baš paše,znači širok hvat,koljena mi nisu toliko povijena,samo me opet visina malo zjb. ali i to je stvar prilagodbe,i ako se na servisu šta može spustiti,tražit ću naravno. Sic mi je tvrđi nego na Hondi,ali ja sam radio sic na Hondi kod Srđana,tj. stavljao mekšu spužvu,gel.. Ali i ovaj ću riješiti na isti način!! Samo da se dovučemo do BG-a nekako. Retrovizor su mi blizu,ja navikao na Hondi da su na šasiji,sad su na volanu,i oblik mi je onako,to mi je zamjerka za sada!!

E sad vizir.. kad malo duva vjetar povremeno se znaju stvarati male turbulencije na vrhu kacige,ali ne stalno,taman imam neki deflektor,ili će raditi Kina majka.. Ko zna možda sa drugom kacigom..,ali moja nije još za zamjenu,deflektor je jeftinija opcija. E što se tiče vožnje,a to vas djeco moja najviše interesuje ;) , redna dvica ti jasno daje do znanja kad trebaš da prešaltaš u nižu,preticanja odrađuje super,pošto je motor  u razradi pazio sam na obrtaje,al na magistrali mi se niko nije oteo,što bi rekli naši stari,snage uvjek dovoljno!! Vibracije nisu nešto izražene,tek u nekim opsezima,nisam pohvatao u kojima,prva vožnja pa sam malo pazio na cestu!! U krivinama se lako obara,a pošto su mi sad noge malo naprijed a ne povučene nazad,kao na Hondi..,lijepo se obara. Zvuk ok,kad se budem oporavio (sa lovom) nekad,ko zna možda i neki lijepi auspuh padne!! Kočnice su bile u startu tupe,ali kako sam prešao 100-tinjak km. su već omekšale,računam da će to sve leći na svoje. Motor je definitivno upucan za cestu i potvrd,što se tiče ovjesa. Ali ne tvrd da kažeš da je neudoban i da odbije bubrege. Ja ništa nisam za sad čačkao,čekam garažu svoju,pa ću onda kako spada i dolikuje!!  Čekam crash barove,kofere,i centralni štender..., eh da gume su odlične. Pirelijeve GT !!?

 Slike slijede kad skinem iste sa tel. na računar i okačim ih na forum. Tapatalk mi više ne da da odgovaram na postove,ima tema za to ovorena.  

Promenio član mali_zmaj
  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Juče odvezao 350km turu,mogu vam reći da sam zadovoljan,jbg. morala se poštovati pravila razrade pa nisam mogao pustiti ždrebca da divlja,al sve u svemu sam zadovoljan. Prije vožnje nasuo gorivo i sračunao da mi je prosjek potrošnje bio 5,1l na 100km,s tim da je bilo vožnje i po gradu,i čak jedan defile,za otvaranje sezone,računam čista magistrala će sigurno ići ispod pet,i još kad se razradi mašina.. Ispratio sam kolege konstantno sve do nekih 130km/h,tad sam se približavao zabranjenoj zoni od 6000 rpm. I tačno ono što sam primjetio da turbulencije oko kacige ovisi o vjetru koji duva u datom momentu. Vibracija ima tu i tamo u nekim opsezima.. Nisam pohvatao u kojima. Ali ništa neugodno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702
Pre 18 sati, mali_veseljak je napisao:

Vidio sam ti motor na otvaranju :)

A što se ne javi,nisam te skontao..  Vidimo se na kavi negdje.. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja