Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina novog motocikla

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova

Pozdrav ljudi ja sam novi clan na forumu imam 33 god. Tek treba da polazem za 125cc , treba mi motor za do posla po gradu, i eventualno jedanput dvaput mesexno neke lagane medjugradske voznje e sad izdvojio sam 3 modela koja mogu priustiti i zelim cuti prednosti i mane, dugotrajnost , dostupnost delova kao i mogucnost nabavke delova duzi niz godina, hvala unapred na vasem misljenju i iskustvima pozz, tri modela su , peda tekken 125 sa koferima, keeway superlight 125 sa koferima , i qj srv 125 . 

Promenio član Grggaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE

Peda i QJ su relativno novi motori, Keeway je po izradi skroz ok malo muka sa specifičnim delovima pa de malo ceka na isporuku, ali evo Supershadow 250 iz 2007 vozi se i dan danas i sve radi ali kinez ko kinez svako malo mora nesto da se proverava.

moje mišljenje je da kruzeri nisu za početnike, a i nisu za BG niski su i dugački, nepregledni, ako ti je prvi motor definitivno Peda zbog pozicije sedenja, preglednosti i klirensa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1510 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Sta god da uzmes nadzivece tvoju potrebu i zadovoljstvo sa 125ccm.

Dovoljno je za grad i medjugradske voznje ali kad se naviknes falice ti jos par kubika.

Steta sto nisi odmah upisao bar za A2.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1913 postova
  • Lokacija: pvo
  • Motocikl: Benelli

Jedino je Peda karburator,ovi su EFI.Peda je najeftiniji,i najvise trosi.

Puno zavisi od servisne mreze.

Promenio član cezarpa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: MalaMo
  • Motocikl: KAIŠ A HARLEY NIJE
Superlight je 14 godina na trzistu srim sto ima minimalne izmene, , po onome sto sam cuo Keeway je zastupljeniji od pede
Jeste ali opet probati svaki posebno, to je najbolji savet.
Ja bih dao prednost Pedi samo zbog ergonomije i beogradskih ivičnjaka, divnih puteva i briznih vozaca. I konkretno Tek je ok i izgledom, a i za 2500 mozes da mu napakujes kofere i crash barove.
A naci delove za Keeway je ista muka kao i za Pedu, jedan ili nijedan uvoznik, madjarska je najbliza sa dobrim distributerom, konkretno Supershadow 250 je kopija Viraga, ali kad uzmes npr sajlu kvačila od Viraga ona je duza za 5cm.
Lancanici isti br zuba i dimenzije ali sistem kačenja nije isti. I tako slatke muke... :)

Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Ja sam iz Vrsca , gledao sam neke testove i tekken je agilniji , rusi ga na primer ganjaju kroz sve moguce i nista mu nije , dok na superlight zale se sto nisu led svetla sto je trom ali izgleda strava , u dilemi sam za ta dva , svakako moram da isprobam oba tj da sednem da vidim koji vise odgovara

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Da li ima neko tekken 125 i kakva su mu iskustva, mada vidim da na novom modelu su stavili drugi lanac i lancanike , resen problem sa menjavem i elektronikom . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Pozz eto danas igrom slucaja drugar od drugara ima syM nht 125 i mogu reci upada mi u budzet i svidja mi se , po meni mnogo bolji od Pede tek i Keeway. Plus je euro 5 norme 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja