Jump to content

Moto Zajednica

Zontes 350E

Recommended Posts

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E
5 minutes ago, boza_kg said:

Nalepnice su čudo! Davno sam gledao emisiju - sipali su isto jeftino vino iz marketa u različite skupocene flaše poznatih brendova, pa dali ljudima da degustiraju. U al su se izblamirali - te ovo ima suptilnu aromu, te ovde se oseće dah francuskih proplanaka... šou :)

kada bi stavili motor iz Zontesa u Jamahu isto bi se reagovalo :D

 

 

 

Promenio član CuleBG
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6841 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
1 hour ago, boza_kg said:

@Alekre, pod uslovom da taj nije već preživeo jedno 16 havarija i da se nisu na njemu izredali razni lažni majstori u redaljki...

Nažalost da. Krvnički se teraju i uglavnom ne znaju da ih servisiraju. To posle pokrpiti sve košta đavo ipo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E
23 minutes ago, Džim Džarmuš said:

Da budemo precizni,višu klasu Kineske robe..

"sertifikovani" Kinez :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Zontes 350E

Idem ja u sredu na prvi servis, javljam najsveziju cenu 😂 Sad sam na 900km. Sta menjaju sem ulja u motoru i filtera? Da li menjaju i ulje u prenosu ? I sta sipaju zna li neko ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3109 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
Pre 1 sat, Andrej_Hotstepper je napisao:

Kupuju ljudi "kineski" skuter i ne smeta im... 

Ne samo BMW. Piaggio je sad u Zongshen Kina grupaciji, pravi se u Kini. Honda Forza\ADV 350 se prave na Tajlandu, kao i Yamaha XMax. Kymco i SYM samo najskuplji modeli na Tajvanu, ostali u Kini. Vespa je made in Vijetnam...

Ostao je samo još T-MAX da brani boje zastave zemlje izlazećeg sunca, ako se i to nije promenilo u međuvremenu.

Neće bre više ni Japanci da rade kao Japanci, vremena su se promenila.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Dragi dnevniče.."Danas sam vozio kineski skuter,gledao delimično kineski tv(sony,da naglasim sony,to ribe vole),kucam sa kineskog telefona,i jeo sam Kineski pasulj i Kineski beli luk u jelu po Kineskom receptu (Sečuan).. mogu li postati Kinez,a da ne izgubim ovaj  kvalitet "Ajfona"??🙂

 

e moj Božo.."đave" ti to...,neko gleda crno belo i ne vidi da su mu japanke na nogama Kineske..P.S.   💤 Berlinski zid sindrom..

  • Hvala 1
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1014 postova
  • Lokacija: 🌍🌎🌏🇷🇸
  • Motocikl: BMW C400GT🏍 🛵Bev300hpe

Pa zato je i pao, jer nije prva klasa ,kao ovaj u Kini.😀

Promenio član Džim Džarmuš
  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i
5 hours ago, DarioM said:

za 5500€ sam mogao da kupim tmax 2010 nov tmax je bas skup,samo mi se on vise svidja od e350 i taj bi pre vozio - moje misljenje ...

Eh džebajga sad, ako ćemo tom logikom, tako i ja za 5.000 mogu da kupim 2016 Integru (zbog koje sam se i zaljubio u motore) i da uživam u životu

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E
15 minutes ago, Erorr said:

Eh džebajga sad, ako ćemo tom logikom, tako i ja za 5.000 mogu da kupim 2016 Integru (zbog koje sam se i zaljubio u motore) i da uživam u životu

bolje dodaj jos 300 evrica i kupi 350E :D

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 152 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E

@Erorr Sto to ne uradis, zaljubio se u integru i sad gledas kineze ili forzu od 7 soma? Ako mozes da pojasnis, cisto da vidimo u kom pravcu razmisljas bas me zanima a i jos malo da rasirimo temu pa da bude vise ovih sto ih mrzi da citaju pa pitaju pitanja ciji odgovor je na kojoj strani iza ili eventualno malo dalje... 

Promenio član Vujke1
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: BG/PG/BD
  • Motocikl: Honda CBR600RR

Vidim gore ste pisali razlike izmedju d i e, a sta je razlika kod M modela? Jel on jos manji i bez vecine opreme jer vidim da je dosta jeftiniji?

Moram da premjerim prostor u garazi kad uparkiram auto da bih tacno znao moze li mi stati neki od ova 3 ili xmax, beverly itd.
Generalno treba mi zujalica po gradu za provlacenje i to a da nije neka mrcina pa zato 125cc ne gledam, mislim znajuci sebe superudke bih uzeo da imam para ahahhaa ali bolje skuter koji ce biti cisto za zujanje a cbr ne tu za sve ostalo :D

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Motocikl: 2022 Honda SH125i

^^ Ako ti treba kao drugi motor tj. Samo za provlačenje po gradu, šti ne pogledaš Hondu SH350?

 

6 hours ago, Vujke1 said:

@Erorr Sto to ne uradis, zaljubio se u integru i sad gledas kineze ili forzu od 7 soma? Ako mozes da pojasnis, cisto da vidimo u kom pravcu razmisljas bas me zanima a i jos malo da rasirimo temu pa da bude vise ovih sto ih mrzi da citaju pa pitaju pitanja ciji odgovor je na kojoj strani iza ili eventualno malo dalje... 

Zato što bi mi bila overkill, 95% vožnje mi je po gradu trenutno i ne znam da li će se to promeniti, a ujedno mi treba i dosta prostora svakodnevno, tako da mi Integra ima smisla jedino sa bočnim koferima, a tu onda gubim funkcionalnost po gradu. Mada još nisam prelomio, kad budem krenuo da definitivno jurim to, pričaćemo u adekvatnoj temi. 
i onda mi u tu matematiku uleti Zontes, za te moje 15-20-30km dnevno, sa koferčetom (ali ne nindža-kofernjačetom) bi mi definitivno završavao isti posao kao i Forza. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3109 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

@Erorr imaj u vidu da je na Zontesu servisni interval na 4.000 km, a u Austriji, koliko čitam, ovlašćeni servisi su poprilično skupoceni, pa ubaci i to u kalkulaciju. A kad imaš jači\udobniji motorin, i to te povuče da ga ganjaš više i dalje, pa očas posla možeš preći zacrtanu kilometražu.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350E

Vecina nas se zeznula bar jednom govordci sebi "treba ni za grad neki manji skuter". Posle kraceg vremena vozeci manji skutwr shvatis da ti se ta voznja svidja, zelis malo vece, udobnije i konfornije i trazis drugi i opret dajes pare...uzmes 350E i miran si 😁

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: E350
pre 4 minuta, nikmih je napisao:

Zar nije E350 skoro 200kg i rezervoar 16L ?

Koliko pise na sajtu trebalo bi da je 16l ovo me zbunjuje ... mada ja kada sam kupio motor bio je na rezervi skroz i na pumpu je stalo 10l goriva... tako da je moguce da mi rezervoar manji nego sto pise tj. da je stvarno 12l

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja