Jump to content

Moto Zajednica

VOGE 525 DSX

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voge 525 dsx
On 20. 6. 2024. at 18:53, Sale88 je napisao:

Iz nekog razloga opet ne mogu da uploadujem slike 🙄

IMG_8566Copy.thumb.jpeg.af0af771d7ac627fa336d2165b204ce6.jpegIMG_8567Copy.thumb.jpeg.35fca5fe267e77eafb78c4c3928d0ff5.jpegIMG_8568Copy.thumb.jpeg.c7ffb0d244024da68c9947dafd4fc606.jpeg
 

Shvatio…mora manji kvalitet fotografije, ne moze original. Samo tako mi prihvata upload

Promenio član Sale88
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Celje, Slovenija
  • Motocikl: Suzuki Burgman 650, Honda NC 750X

Žbica je pukla zbog lošeg kvaliteta ako nije došlo do udarca u rupu ili ivičnjak. Nema to veze sa pletenjem. Mašina steže žbice na kilo da to bude brzo i efikasno i da felna bude centrirana. Ne mešajte bicikle u to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

Pozdrav svima, da li ste koristili moment kljuc prilikom zatezanja lanca, posto u uputstvu koje sam nasao na internetu pisu podaci o zatezanju u NM?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX
Žbica je pukla zbog lošeg kvaliteta ako nije došlo do udarca u rupu ili ivičnjak. Nema to veze sa pletenjem. Mašina steže žbice na kilo da to bude brzo i efikasno i da felna bude centrirana. Ne mešajte bicikle u to.
Zbica ne moze da pukne od udarca u ivicnjak ili rupu. Livena moze. Za zicanu bi to morao da bude zestok udarac bas. Moze da bude najkvalitetnija zbica ako je pretegnuta puci ce. A preteguta je jer je lose ispletena.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX

Ja sam razočaran samo što ga ne vozim. Po dogovoru, poslao sam točak u Nautiku i rekli su da će srediti. Nadam se brzo jer je prošlo već skoro 20 dana od kako sam im se obratio ali su tek u sredu (posle 14 dana) rekli da pošaljem točak.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Voge 525ACX

ja sam za 525ACX tražio ponudu za polugu prednje kočnice, ista je kao i za DSX. Prošlo je mesec dana još uvek nisam dobio - čekaju ponudu od dobavaljaca, bar tako kažu. Tako da su slabi i u rez. delovima. :(

 

Poručio direkt sa alia. montirao i idemo dalje. @KKristijan nadam se da će tebi uskoro stići motor.

Promenio član mangup
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Ja sam početkom godine, kad sam razmišljao da ga pazarim, pitao šta ako crkne LED far, imaju li na stanju zamenske farove/sijalice, odgovor mi nije ulio poverenje :-/

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1198 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Btw, pozdrav za kolegu koji se juče pre podne uključio na Ibarsku magistralu kod Crljena i pratio dve Honde do Vreoca :-)

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Zapadna Bačka
  • Motocikl: EX Honda CB500X '23---------------------------------------EX Honda Africa Twin '17------------------------------------------V Strom 650XT '24-------------------------

Samo jedan od razloga zasto preferiram Hondu.

Sta god da nema na stanju, 10-15 dana max i na adresi je. 

Neko od kolega je pisao, ne kupujes samo brend vec citavu logistiku oko njega. Servis, podrska, delovi itd...

Promenio član Rider000
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 2 sati, mangup je napisao:

ja sam za 525ACX tražio ponudu za polugu prednje kočnice, ista je kao i za DSX. Prošlo je mesec dana još uvek nisam dobio - čekaju ponudu od dobavaljaca, bar tako kažu. Tako da su slabi i u rez. delovima. :(

 

Poručio direkt sa alia. montirao i idemo dalje. @KKristijan nadam se da će tebi uskoro stići motor.

iz estetskih razloga si hteo drugu polugu ili se ostetila ta koja je bila na tvom motoru?

 

u Aprilu su mi rekli da stize u Julu. nadam se da ce uskoro poziv koji se ne odbija 😁

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 1 sat, mangup je napisao:

Bili smo zajedno na TBV, gde sam spustio motor i polomila se poluga. :(
 

znam skontao sam da si ti, ali nisam na treningu video tu situaciju kad ti ispao motor. :(dobro je da je samo pluga, da nije nesto ozbiljnije :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Voge 525ACX

srećom samo to. :) Iz druge ubacio u neutral umesto u prvu. Nisam mogao da ga izvučem gde je trebalo.

Nadam se da ti uskoro stiže motor i da ćemo se sresti negde na putu :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX

Ostadoh dužan razvoj dogadjaja oko točka. Nakon dve sedmice zvali su me iz Nautike i pitali mogu li da skinem točak da i pošaljem. Obzirom da nisu imali odgovor fabrike rešili su da samostalno reše problem. Poslao sam točak, ne znam kome su ga dali ali je zamenio žbicu, upeglao točak i izbalansirao. Imali smo mali peh jer su poslali točak bez damper guma, pa je i tu opet dva dana prošlo bezveze. U principu sam vrlo zadovoljan kako je sve rešeno. Možda je moglo i brže, ali razumem i zašto nije. Jedino što su me zeznule damper gume što nisu stigle pa nisam mogao do mora za vikend, ali ko zna zašto je to dobro. Nije bilo nijednog trenutka potezanja pitanja garancije. Jutros sam se provozao krug prvi put nakon montaže točka i došao sam pun zadovoljstva, stvarno je uživanje voziti ga.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 11
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Voge 525dsx
On 20. 6. 2024. at 18:48, Sale88 je napisao:

Dobre vesti, stigao prvi štitnik. Dugo se štampa u narednih dan dva stižu i ostali pa se dogovaramo oko preuzimanja.

Računaj još jednog kandidata za štitnik.

 

On 8. 7. 2024. at 11:44, KKristijan je napisao:

u Aprilu su mi rekli da stize u Julu. nadam se da ce uskoro poziv koji se ne odbija 😁

Meni u maju rekli druga polovina jula. Rezervisao, zvao nedavno, kažu kraj jula, a za isporuku spremni tek početak avgusta.

Promenio član Tribun_Populi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 14 sati, Tribun_Populi je napisao:

Računaj još jednog kandidata za štitnik.

 

Meni u maju rekli druga polovina jula. Rezervisao, zvao nedavno, kažu kraj jula, a za isporuku spremni tek početak avgusta.

Ode ti sezona skoro dok stigne 🫣

Ja bih samo voleo da na Polovnim Automobilima prodavci moraju da oznace da li je vozilo odmah dostupno ili ne.. pa da ja mogu u filteru da biram da mi izbaci samo dostupna vozila, a ono sto nema na stanju da ni ne vidim..

 

na KP su to uveli nedavno, mogli bi i Polovni Automobili.

  • Sviđa mi se 1
  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V
Ode ti sezona skoro dok stigne 🫣
Ja bih samo voleo da na Polovnim Automobilima prodavci moraju da oznace da li je vozilo odmah dostupno ili ne.. pa da ja mogu u filteru da biram da mi izbaci samo dostupna vozila, a ono sto nema na stanju da ni ne vidim..
 
na KP su to uveli nedavno, mogli bi i Polovni Automobili.
PA ima katastrofalan sajt. Vrlo malo su ga unapredili za 10+ godina. Aplikacija je uzas. A ne znam da li ste primetili da i dalje pise Motori a ne Motocikli. A o kvadovima u grupi 'motori' da ne pricam.
Ja nisam uzeo nov motor i dalje zato sto je uvek 'u aprilu, bice u maju, verovatno u junu, ali sigurno do oktobra stize'. Pusti me te price. Raste trziste i necu da budem deo naseg nacina prodaje 'motora'.
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Voge 525dsx

Jbg drugovi, koliko vidim za konkretan model tražnja je prilično jaka, listao sam malo i strane forume (Grčka, Italija, pošto su tamo jako popularni) pa vidim i da se "preko" čeka.

 

Koliko je tu do uvoznika a koliko do proizvođača pitanje je, ali kontam da je to roba koja se doprema brodom, da dugo putuje i da lager "plane" u porudžbinama dok je još u putu naovamo.

 

Prodavci su označavali sa "dostupno odmah" pa se ispostavilo da posle sajma nije bilo ničeg, a oni nisu ažurirali oglase na PA.

 

Što se sezone tiče, kakvo je vreme prošle i ove godine, može do decembra trajati, ionako više zimu nemamo već dva godišnja doba. Pa kako bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio ZIP, XL600V
7 hours ago, Tribun_Populi said:

Jbg drugovi, koliko vidim za konkretan model tražnja je prilično jaka, listao sam malo i strane forume (Grčka, Italija, pošto su tamo jako popularni) pa vidim i da se "preko" čeka.

 

Koliko je tu do uvoznika a koliko do proizvođača pitanje je, ali kontam da je to roba koja se doprema brodom, da dugo putuje i da lager "plane" u porudžbinama dok je još u putu naovamo.

 

Prodavci su označavali sa "dostupno odmah" pa se ispostavilo da posle sajma nije bilo ničeg, a oni nisu ažurirali oglase na PA.

 

Što se sezone tiče, kakvo je vreme prošle i ove godine, može do decembra trajati, ionako više zimu nemamo već dva godišnja doba. Pa kako bude.

Jeste, ali neki od nas koristimo motore svaki dan, pa mi treba, i kao primarno prevozno sredstvo (auto mi je sekundarno). A to za sezonu si u pravu, nisam vozio ukupno dva meseca od početka prošle godine. Potrežnja je višestruko porasla u poslednjih nekoliko godina (uključujući i mene kao povratnika), a od sledeće ili one tamo godine će prodavati samo oni koji imaju lager. Mark my words. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Kapedunum
  • Motocikl: Voge 525 DSX

Danas odradjen drugi servis, na nepunih 5200km. Vožnja do Valjeva uvek uživancija, klopa kod Bore za 10, taman dok se odradi servis....ma milina Božija. Sekundu se nisam pokajao oko izbora.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XJ6 Diversion
Pre 12 sati, Don_Kihot je napisao:

Danas odradjen drugi servis, na nepunih 5200km. Vožnja do Valjeva uvek uživancija, klopa kod Bore za 10, taman dok se odradi servis....ma milina Božija. Sekundu se nisam pokajao oko izbora.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

oko ozbora "kod Bore" ili izbora motora? 😁

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja