Predhodna je bila Dunlop Roadsmart lV. Bila je nečujna dok nije došlo do neujednačene visine šare, onda je počela da peva. O pritisku baš vodim računa po preporuci Honde, doduše. Suspenziju nemam bog zna šta podešavati, samo predopterećenje tako da sam tu nemoćan. Čudno mi je da je Pireli odmah propevala.