Jump to content

Moto Zajednica

Filter vazduha Triumph

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Interesuje me da li ima neko ko prodaje filter vazduha za Triumph tiger 1050 2009 god. ili neko ko bi mogao da ga nabavi, pošto kod naših prodavaca nema niko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Interesuje me da li ima neko ko prodaje filter vazduha za Triumph tiger 1050 2009 god. ili neko ko bi mogao da ga nabavi, pošto kod naših prodavaca nema niko.
Teško ćeš naći, samo ebay ...

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Trebalo drugar da mi uzme u Holandiji, ali nikako da ode tamo. Nisam naručivao preko ebay-a, da li treba neka posebna kartica ili kako ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Iskren da budem ne bih stavljao K&N i slično. Više preferiram nešto standardno. Doduše i ne znam šta mi je trenutno u motoru, nikako da nadjem vremena da pogledam. Moraću ovih dana da dignem rezervoar, pa makar svećice da izmenjam, i da sagledam stanje filtera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Iskren da budem ne bih stavljao K&N i slično. Više preferiram nešto standardno. Doduše i ne znam šta mi je trenutno u motoru, nikako da nadjem vremena da pogledam. Moraću ovih dana da dignem rezervoar, pa makar svećice da izmenjam, i da sagledam stanje filtera.
Kapiram, ali mislim da orignal će da izađe isto kao i K&N akp ne i skuplje ...

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Triumph tiger 1050

Izgleda da si u pravu, i ja sad malo bacih pogled na cene + poštarina. Mada kakva je ponuda ne bi me začudilo da je već u njemu nešto tipa K&N pa bi onda moglo da se odradi pranje i podmazivanje i teraj.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4886 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000
Pre 3 sati, BaneZ je napisao:

Interesuje me da li ima neko ko prodaje filter vazduha za Triumph tiger 1050 2009 god. ili neko ko bi mogao da ga nabavi, pošto kod naših prodavaca nema niko.

Jesi se raspitao kod Trion Motors Srbija

Zastupnik za Harley-Davidson, Royal Enfield i Triumph motocikle. 
064 8949923
 
Ja sam video na netu cenu na UK oficijalnoj strani, original za tvoj bike je 3.200,00 RSD (naravno bez poštarine)
 
Druga stvar, jesi proverio koji je filter u pitanju, za jednokratnu upotrebu ili periv? Ako je ovaj drugi samo ga dobro operi.
Promenio član MOTOM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100

Jesi se raspitao kod Trion Motors Srbija

Zastupnik za Harley-Davidson, Royal Enfield i Triumph motocikle.  064 8949923   Ja sam video na netu, original za tvoj bike je 3.200,00 RSD
To su oni kod Merkatora sad ?!

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Trion Motors nije vise zastupnik (a negde sam cuo da nikada ni nisu imali status ovlascenog uvoznika). Triumph od ove godine ima novog uvoznika, firma Snow iz Novog Sada (ovlasceni distributer za Polaris i Indian). Za vikend su zvanicno otvorili salon u Beogradu:

 

Triumph Serbia

https://maps.app.goo.gl/fr7kWHvandNTE9G96

 

Mozes njih da kontaktiras, mislim da preko kataloskog broja mogu da ti poruce bilo koji originalni deo za Triumph. Ne bih sad znao precizne rokove, jos se uhodavaju, ali u nekih 15 dana mislim da je realno da stigne u Srbiju.

 

Evo, ja sam porucio nosac gornjeg kofera nakon kupovine novog motocikla, treba da ovih dana skoknem da ga pokupim jer je stigao.

 

Aj kad prodje jos malo vremena, obavim neki servis, pa cu napisati neki info u onoj temi o iskustvima sa Triumph motociklima u Srbiji...

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Trion Motors nije vise zastupnik (a negde sam cuo da nikada ni nisu imali status ovlascenog uvoznika). Triumph od ove godine ima novog uvoznika, firma Snow iz Novog Sada (ovlasceni distributer za Polaris i Indian). Za vikend su zvanicno otvorili salon u Beogradu:
 
Triumph Serbia
https://maps.app.goo.gl/fr7kWHvandNTE9G96
 
Mozes njih da kontaktiras, mislim da preko kataloskog broja mogu da ti poruce bilo koji originalni deo za Triumph. Ne bih sad znao precizne rokove, jos se uhodavaju, ali u nekih 15 dana mislim da je realno da stigne u Srbiju.
 
Evo, ja sam porucio nosac gornjeg kofera nakon kupovine novog motocikla, treba da ovih dana skoknem da ga pokupim jer je stigao.
 
Aj kad prodje jos malo vremena, obavim neki servis, pa cu napisati neki info u onoj temi o iskustvima sa Triumph motociklima u Srbiji...
 
 
Daj broj njihov ...

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger Sport 660

Mozes da zoves na ovaj broj sa linka na Google Maps koji sam postavio. Javice ti se David, koji je rekao bih glavni menadzer, sa njim mozes da se konsultujes oko svega sto te interesuje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050 2009

Isti problem sam imao pre par nedelja. Trion motors sam zvao, trazili su mi broj sasije i rekli da se ceka preko mesec dana cini mi se ako ga uopste imaju. Jako sam zadovoljan motorom (triumph tiger 1050) ali izgleda da je krenulo ono na sta su me ljudi upozoravali - igranka oko delova:neznam:

P.s. cekam Zareta iz Marinkove Bare on ocekuje neku isporuku filtera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100

Ljudi, pozovite Davida što je cikamike rekao, nisam stigao da pišem, čuo se sa njim, poručio filter vazduha i sajlu kvačila. Deluju ozbiljno jedino što se tek uhodavaju pa ne znaju tačno vreme isporuke.
Sve rade prema VIN-u, čak su mi rekli kad i gde je kupljen motor, za koje tržište a mogu me i upisati kao zvaničnog vlasnika ...
David 063540587

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Isti problem sam imao pre par nedelja. Trion motors sam zvao, trazili su mi broj sasije i rekli da se ceka preko mesec dana cini mi se ako ga uopste imaju. Jako sam zadovoljan motorom (triumph tiger 1050) ali izgleda da je krenulo ono na sta su me ljudi upozoravali - igranka oko delova:neznam:
P.s. cekam Zareta iz Marinkove Bare on ocekuje neku isporuku filtera
Pusti ti predasude u Srbiji zemlji gde je Golf dvojka najbolji auto i ništa drugo kao i japanski motocikli i ništa drugo ..., napravićemo mi dobru mrežu za Triumphe. Evo ja ću prvi naručim deset filtera da uvek ima u rezervi

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050 2009

 

pre 4 minuta, badzabajker je napisao:

Pusti ti predasude u Srbiji zemlji gde je Golf dvojka najbolji auto i ništa drugo kao i japanski motocikli i ništa drugo ..., napravićemo mi dobru mrežu za Triumphe. Evo ja ću prvi naručim deset filtera da uvek ima u rezervi emoji16.png

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

Uvrsti i neki zadnji amortizer u to molim te :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Brace Jerkovic
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050 2009

Tiger 1050 2009 negde procitah da je isti i za varadera. Neki se vukao mesecima na kp i ja dok sam skapirao da mi treba i da mi se ne isplati da repariram moj covek ga prodao :wacko:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 1100
Tiger 1050 2009 negde procitah da je isti i za varadera. Neki se vukao mesecima na kp i ja dok sam skapirao da mi treba i da mi se ne isplati da repariram moj covek ga prodao :wacko:
Za to sam i hteo da ti kažem...
Šta ti je sa amortom ?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja