Jump to content

Moto Zajednica

PEŠTERSKA VISORAVAN ROUTE 202

Recommended Posts

  • Drug član, 1968 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Svaka čast za temu! Pešter je nebruseni dijamant za sve nas “gore”. Deo rute sam prošao prošle sezone i potpisujem kvalitet asfalta! Mislim da je u samom vrhu po kvalitetu!!! 

Nadam se ponovnoj vožnji dole ove sezone! 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 962 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Prelepo i detaljno opisano, hvala, manji deo sam i vozio.
Da je ovakvih tema više na forumu, da svako opiše svoj kraj.
Nego, ima li u planu da asfaltiraju deo od Tutina do granice sa Crnom gorom (stari granični prelaz, oko 7km makadama)

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

I pitanje, sta se desava kad se delom puta zadje u CG? Ukoliko naidje pogranicna policija.

Inace sam par puta autom prosao preko Pesteri od Sjenice do Tutina, kao i prelazio za Cg malogranicnim prelazom.

Jedino mi je neostvarena zelja da iz sela Ugao predjem u Cg dalje, malo mi je falilo ,al sam odustao. Upravo zbog kazni za prelaz drzavne granice van GP.

Promenio član slave74
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Sto se tice ulaska u Cg sasvim regularno asfaltiran put ide jednim delom kroz Cg tako je put bio uvek,tako da niko ne pravi tu problem.Od Ugla je ilegalan prelaz ali je i out jako los

Promenio član Adnan1985
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Kada sam prvi put prošao putem Novi Pazar- Nova Varoš, pre 20-ak godina, postalo mi je jasno da je Pešter poseban ugodjaj za ljubitelje pridode.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 221 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KTM 890 Adv, BMW R1250RT

Bravo drug.

Malo sam "začeprkao" Pešter, ali dovoljno da se vidi veliki potencijal koji poseduje...

Pozdrav i hvala za ovu temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Vozili smo Pešter prvi put pre 6-7 godina pa opet pretprošle i prošle godine. Pre 2-3 godine je bio urađen novi asfalt (zbog neke vojne vežbe) tako da je pored predivnog pejzaža i sama vožnja bila vrhunski užitak. Kada su velike letnje vrućine tamo bude i do 10-ak stepeni niža temperatura pa svakom bude mrsko ponovno kuvanje u nekom okolnom mestu i nastavku puta. 

@AdnanTT nadam se da se i ove godine vidimo na moto skupu jer smo se prošle godine (uz besprekorno domaćinstvo i organizaciju) proveli vrhunski...:takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Pa puno putopisa je bilo na forumu,o svim delovima nase zemlje,Pester i ako se pomene bio je usputno,zato sam se i odlucio za ovaj putopis.ZoraNs moto skup u Tutinu 29-30.07.2023 nase druzenje postaje tradicija tako da se vidimo obavezno.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, blok 45
  • Motocikl: SYM CRUiSYM α 300

Prelepa priroda. Bio sam prosle godine smesten sa porodicom u Odvracenici na Goliji i izobilazismo taj kraj, sa fokusom na Rasku, Novi Pazar i manastire tog kraja. Isli smo i do Crne Reke. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pre pet godina sam vozio putem Ivanjica-Sjenica-Tutin-Gazivode-Gusinje i dalje kroz Albaniju.Tada je preko Peštera bio makadam i put u izgradnji,zatvoren za saobraćaj.

Išao sam Guzzijem Falkone i mogao sam da prođem tim putem.Nisam se mnogo zadržao tada,ove godine dolazim na skup,smeštaj rezervisan pre dva meseca.Nadam se da ću imati priliku da bolje upoznam taj kraj.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Za sve drugare koji planiraju posetu nasem gradu,moto skupu,Pesterskoj visoravni ili nasem kraju stojim na raspolaganju 24h.

Saljem broj telefona pa mozete uvek zvati

Adnan Tutic

063239999

063333383

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Prosao sam autom vise puta u svim godisnjim dobima pored vaseg moto kluba. Ali se potrefilo da nije bilo nikog inace bih svratio da se upoznam i popricam. Prica mi uvek godi, a navigaciju pri voznji skoro nikada ne koristim, pogledam nekad mapu na telefonu, kad mi je frka.

Sve nedoumice kuda ici resavam logikom, cesto pogresim, a najbolje je kad ima mestana. Em resim dilemu trase, em popricam o necem zanimljivom i upoznam ljude.

Skoro sam se vratio sa dvodnevnog putovanja preko Tare sa nase i bosanske strane, sumom, bice verovatno kratak putopis.

Zbog toga sam te i pitao za prelaz kroz drugu drzavu van GP.

 

Ako me put nanese u tvoj kraj , pozvacu one brojeve da se upoznamo. Do tada pisi cesce, vidis da nam znace te info.  Kad citam lepe putopise, skoro je kao da sam i sam vozio, a pojacavaju mi zelju i stvaraju planove za buduce voznje.

Pozdrav svako dobro.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova

Pa da club ne radi uvek,vec se vise mi okupimo kada nam neko dodje,ili kada je neki sastanak.Ali hvek imamo nekog od clanova cluba da pokaze,ugosti i bude domacin svakom prolazniku.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja