Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Beneli Trk 502 ili 502x

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
Kupujem Beneli Trk 502 ili 502x
 
Ponude na 064 9969 115
trk502x_My2020_gal3.jpg.4ad5804d9453eecb1123e43fd574bb4a.jpg
Taj beneli svi nesto cudno ubrzo prodaju sa malo kilometara.... cak sam video lika iz rumenke prodaje ga valjda treca ruka sa 7 hiljada na satu skoro cena ko novog... ja gledam i smesno mi pa druze roba cim izadje iz salona je 1000 evra dole a ne star 2 godine sa km.... izgleda svi kupe pa skontaju da tu nesto ne stima....

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Sta sam imao da kazem - kazao sam. Mogu samo da dodam: Nema potrebe citirati prvi post iznad svog...

 

Uzdravlje :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@radulovic7

 

Pustio sam tvoj post u Beneli grupu...verovatno će ti se javiti neko odande. 

 

Možda bi bilo najbolje da zaključaš temu da se ne bi ovi ''royal-i''  previše navatavali sa glupim komentarima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
@radulovic7
 
Pustio sam tvoj post u Beneli grupu...verovatno će ti se javiti neko odande. 
 
Možda bi bilo najbolje da zaključaš temu da se ne bi ovi ''royal-i''  previše navatavali sa glupim komentarima...


Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Benelli TRK 502X
Pre 3 sati, SasaGS je napisao:

Taj beneli svi nesto cudno ubrzo prodaju sa malo kilometara.... cak sam video lika iz rumenke prodaje ga valjda treca ruka sa 7 hiljada na satu skoro cena ko novog... ja gledam i smesno mi pa druze roba cim izadje iz salona je 1000 evra dole a ne star 2 godine sa km.... izgleda svi kupe pa skontaju da tu nesto ne stima....

 

Да вам није Бенелија, колко би вама комплексашима било досадно у животу :stabre::lud:

Ничим изазвани се сами накачите на сваку тему :dobar:

 

 

Колеги @radulovic7 срећно у потрази :hvala:

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Ja sam bio skeptican po pitanju Beneli trk, ali posle par susreta sa tim motorom polako menjam misljenje. I dalje je prisutna doza opreza i mislim da je to normalno, ali da je lep to stoji. Srecno u potrazi. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
Ja sam bio skeptican po pitanju Beneli trk, ali posle par susreta sa tim motorom polako menjam misljenje. I dalje je prisutna doza opreza i mislim da je to normalno, ali da je lep to stoji. Srecno u potrazi. 
Moj komentar je upravo bio takav da deli tvoje misljenje. E sad ovde ima dosta likova napacenih koji samo smeju ovako da prde po forumima i vredjaju tudje misljenje i stav. Voleo bi takve majmuncice uzivo da vidim dal bi smeli da kazu kompleksas itd itd. Al dobro sta sad...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5718 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

@SasaGS Hajde malo elementarne kulture u obracanju drugim forumasima. Ljudi koji su ovde godinama i imaju vise hiljada postova, ne koriste takav vokabular, zasto mislis da je to ok sa tvoje strane posle 9 postova na ovom forumu?

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
@SasaGS Hajde malo elementarne kulture u obracanju drugim forumasima. Ljudi koji su ovde godinama i imaju vise hiljada postova, ne koriste takav vokabular, zasto mislis da je to ok sa tvoje strane posle 9 postova na ovom forumu?


Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Radulovic ,kolega Marko iz Zablja prodaje svoj beli. U temi beneli imas njegove postove gde je sve prosao,plusevi i minusi... imas opciju i sa sva tri alu kofera,a moze i bez. 

 

Imas par na polovnim,relativno je mala kilometraza kod vecine,tako da,ako si odlucio bas TRKa ne mozes pogresiti koji god da kupis. Sa druge strane,gledaj 'noviju' seriju (u temi imas razlike). :takoje:

Promenio član DaliborBP
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Beneli je pokidao kad je uspeo da napravi motor koji je realno konkurencija Hondi CB500X i mozda nekim starijim "enduro" 500cc (realno nije baš za poređenje ni sa klasom od 650cc, al ajde tu je negde) a ljudi ga samo tako porede sa BMW GS-om

To je motor koji ti za ne tako mnogo novca daje baš onoliko koliko ti i treba za neko normalno putovanje. Solidna snaga (nekom nije dosta ni 100 konja), udobnost (kako za vozača tako i za suvozača), velik rezervoar, ako se stave koferi eto ti prostora kolko hoćeš. I što je retkost, u osnovnoj opremi daje sve te neke dodatke kao što su crash barovi, centralni štender, štitnik motora... Što realno mrzi svakog da budzi aftermarket, a original bude preskupo.
I što je "najvažnije" tu je ono što je okidač za ovakve komentare, ima "ono nešto" što bi rekli, kad ga vidi običan čovek, ne zna jel to GS od 20k eura ili Multistrada od 25k eura, čak se nekad zajebe i neki motorista... A ako mu se stave maglenke tu se završava priča, to je to...
Sve zavisi ko šta hoće od motora. Benelli nije za nekog ko očekuje da na pravcu zavrne gas i da se bori da ga obuzda, nije za vožnju po auto putu preko 130, nije za kojekakvo trkanje po Mišeluku.
Jednostavno ako neko hoće da oseti "adventure" doživljaj za male pare to je to. Ja sam ga zbog toga i kupio, prešao 30k km za 2 godine.
Čak je i stigao da se pokvari jednom za ovu kilometražu, u Italiji počeo da mi se pali check engine, kvar me nije onesposobio da vozim naravno... Po povratku u Srbiju otišao do Burnouta da iščitaju greški, termodavač poblesavio, koji je zamenjen u roku od 20 min

Eto ja sam hteo da ga prodam, al sam odustao jer ne znam šta pametnije da kupim, da budem miran narednih 3-4 godine uzimajući u obzir da prelazim 15k godišnje, a da ne košta bar 15k eura, i da je stvarno "upgrade" posle Benellia, tako da se vozimo i ove sezone

Krajem prošle godine sam postavio oglas na Facebook u neku grupu, strašno kakvih komentara sam se nagledao, što zbog cene koju sam stavio, što zbog samog Benellia. Ne želim da vredjam bilo koga, al većina tih ljudi koji se pale na ovo ne poseduju motor uopšte ili poseduju motore iz 90-ih sa polovnim gumama (neću da kažem da voze, jer za vožnju ne smatram isterivanje do centra sela nedeljom posle ručka)

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

  • Sviđa mi se 15
  • Hvala 1
  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha XT660Z Tenere

Odličan post, slažem se u potpunosti!
 

11 hours ago, Marko1995 said:

kad ga vidi običan čovek, ne zna jel to GS od 20k eura ili Multistrada od 25k eura, čak se nekad zajebe i neki motorista...

Mislim da je ovo najbolji odgovor na pitanje zašto GSovci, pogotovo oni kojima je GS statusni simbol, organski ne podnose Benelli. Čast izuzecima. Multistrada uletela u citirano, ali to je neka druga dimenzija, boli njih briga i za bmw i za benelli i za forum - voze ljudi i uživaju :D

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 13 sati, Marko1995 je napisao:

 nije za kojekakvo mišeluku...

Ovo si slagao... :na_glavi: Daj sliku da sam sebe demantujes. Ja snimak imam... :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Benelli TRK 502X

Морам да се придружим честиткама за пост колеге Марка :sampion:

ХВАЛА за овакав опис!!!

Не знам да ли може опширније и прецизније око свега у вези Бенелија ТРК502Х!!! :jee1:

Од перформанси, предности и мана стечених из искуства... до ових што све знају и све прокоментаришу углавном негативно...

 

Promenio član SurdaBg
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
1 hour ago, sasa_f1 said:

Meni nije jasno zasto uopste postoji mogucnost na ovom forumu da se bilo koji oglasi komentarisu  :stabre:

Mozes da zakljucas oglas. To ja radim kada ocekujem navalu forumskih eksperata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Ovo nije tema za oglase.
Takođe nije ni za maliciozne komentare koje neki sa slašću postavljaju

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja