Jump to content

Moto Zajednica

Kamp drangulije

Recommended Posts

  • Drug član, 1151 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda CBF 1000A ABS '07
pre 14 minuta, Forsberg je napisao:

Prevarili ste i mene, poručio sam ovu (jer je u Dekatlonu trenutno nema). Po veličini, trebalo bi da stane u Louis nepropusnu torbu gde planiram i šator, dušek i vreću, pa sam u fazonu da sve za kamp nosim u njoj. Javljam kad je dobijem kakva je.

 

image.png.99244b91e3db2985dfd170a0f42b927b.png

Javljaj, meni bi se svaka do pola metra uklopila da vežem uz šator. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
On 27.4.2023. at 13:28, BaneVuk58 je napisao:

Ko ima ovakvu stolicu zna koliko uleže u zemlju. Fora sa Ali-ja u "home made" verziji. 3/4" okiten,čepovi od cevi i ona topljiva plastika.
Prototip podložan estetskoj korekciji....atestiran na 140 kg. ....pa ko želi da se zajebava emoji482.pngemoji482.pngemoji482.pngf31528f6aa66817c2d7288fc81764462.jpga3cd14176195cf89ee04d56cf5a0b7ef.jpg161dc7b884bf122f93c764e6c03439d1.jpgdcfcb32cd028163f25338ee8fdfab024.jpg

Bane solorider
sa stolicom


 

Imam dve iste takve (samo u crnoj boji).

Stolica mi najviše treba (u ovim godinama), kad moram na putu da oblačim (ili da skidam) kišne pantalone.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 3008 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Ovo nijedna kafana ne može da zameni. Pogotovo posle klope....za nas starije Nadam se da će pasti neki dogovor oko nekog kamp logorovanja....1cd2fb31fbb39620581d8ad49fc21f77.jpg2f934a76f910de0f0e71d6f00b9c07d1.jpg

Bane lonerider
sa osmehom i stolicom


  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 3008 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 1 sat, zika56 je napisao:

Imam dve iste takve (samo u crnoj boji).

Stolica mi najviše treba (u ovim godinama), kad moram na putu da oblačim (ili da skidam) kišne pantalone.

Ja dok se skontam....obično i prodje kiša :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8245 postova
Pre 3 sati, BaneVuk58 je napisao:

Nadam se da će pasti neki dogovor oko nekog kamp logorovanja...

Rekli smo da pravimo. Računaj(te) negde tamo početkom leta. 

 

Imam i ideju u glavi: Borski Stol. Dostupno i sa off-a i sa asfalta!! Može i za jedne i za druge, i sas stolicu i bez... ;)

 

image.thumb.jpeg.3e2935384e0ad67b281071d18e385dd1.jpeg

 

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 3008 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 4 minuta, Dane Deda je napisao:

Vidim ja da ce dosta sa motora preci na zaprezna kola (u njih stane vise stolica i rostilja).

Pa i to je za ljude ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 3008 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
pre 43 minuta, Bigor je napisao:

Spremaju se i zaprezna kola emoji6.png392afc8707c855e7bc2945d430f7931c.jpg

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 

Tooooo:jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R
Pre sat vremena, BaneVuk58 je napisao:

Pa i to je za ljude ;)

Jeste Bane za ljude, a sto se mene tice ja bi pre stavio na motor tastu nego stolice, rostilje, frizidere ,serpe i lonce. Dosta mi je sto nosim kisnjak, po koju majicu,gace, carape, novcanik i flasu lozovace.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 918 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.
7 hours ago, Alexandra995 said:

Javljaj, meni bi se svaka do pola metra uklopila da vežem uz šator. :D

Ništa od tog, ni ovi nemaju i ne mogu da poruče :kafa: vidim da ću ići sa ovom kao tvojom :D 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Lokacija: Prnjavor, RS
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Гледам управо неки путопис, кад налетих на ово:lol3: 

image.png.1123f766cc4d01fa628fa28af31acf6d.png

 

Стаје сигурно киштра (гајба), а можда и две :P

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Pozdrav, potrebna mi je pomoc oko kampovanja. Idem sa devojkom, motorom, kampovacemo nekih 7 dana u avgustu. Od opreme generalno imam sve bitnije (sator, dusek, vrece za spavanje...) ali me zanima sta ima od nekih sitnica koje su manjeg gabarita, lako se pakuju na motor i ne zauzimaju puno prostora, a znatno pridodaju na konforu. Mi se i bez kamp opreme natovarimo maksimalno stvarima, tako da nam je prostor na motoru dosta ogranicen. Primer: imao sam neki jednokratni rostilj sto sam dobio uz gajbu lav piva, koji je bio genijalan. Sluzio je dva dana, mada mislim kad bi se samo malo ojacao, da bi potrajao dosta vise, a sklopljen je bio velicine A4 papira, i debljine manje od 1 cm. Sad sam malo googlao i ne mogu da nadjem isti takav rostilj, on bi mi sad bio idealan (devojka kaze da su joj to bili najbolji burgeri u zivotu).

Verujem da su neki iskusniji od vas vec naisli na dobre proverene proizvode, neke bas dizajnirane za kampovanje motorom. 
Svi predlozi su dobrodosli, od rasklopivih stolica, stolova, posudja, neki jastuci na naduvavanje... Ili neke home-made varijante, hakovi i trikovi. Zadni put smo kamovali kolima, poneli smo i sto i stolice, lezaljke... i skapirao sam da dozivljaj kampovanja 3 puta bolji kad imas gde da sednes i spustis kafu :). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Usamljeni kauboj daleko od doma svog, 398 postova
  • Lokacija: Leskovac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ1 GT

Bice to malo nezahvalno kampovanje za 7 dana. Stolice smo vec obradili u par tema. Noge digni na kofer. Umesto rostilja, ponesi samo resetku, pa koristi kamenje. Najbolji jastuk koji sam nasao je ovaj iz Dechatlona. Lepo se pakuje, a oblozen je nekim sundjerom, pa je prijatniji. Lako se podesava. Powerbankova koliko mozes. Lampe! Imas temu o njima. Imas ovu jeftinu, a dobru varijantu na aliju. Bocnes u powerbank:
https://a.aliexpress.com/_mLtz6oY

Muzika...JBL za koliko para mozes. Referentni je u svakoj klasi. Set posudja...obidji Dechatlon, ima u svim oblicima. Reso...ako ces na plin, isto tamo. Ako ces benzin, ima ruskih primusa na KP. Ili Colemanov reso. Stocic...u ovoj reziji je luksuz. Ali, imas par varijanti u Dechatlonu. Ponesi dasku za secenje umesto njega, koristice i kao radna povrsina za spremanje hrane. Zgodno je poneti tuš, onaj crni kao vreca od 10-25L sto se okaci na drvo. Koristice i kao cesma za pranje posudja. Ponesite manje garderobe, pa operite u koferu. Onda ne zaboravi kanap. Testera...Bahco Laplander. Autan. Sklopiv ranac za namirnice koje kupite usput. Bem li ga....ako hoces komfor, ponesi neku lezaljku umesto devojke. Ne moz' oba.

sivi-jastuk-na-naduvavanje-za-treking.jpg

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4098 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue, 1985 Honda XLV750-RD01
Jel ima neki motocikl da može da povuče kamp prikolicu:lol:

Svaki Ural to vuče ka od šale.
One holandske za dvoje, u obliku jajeta.

e99bbbdeb10a4a2579cb06ef562503d7.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Prob58c62384eaa8f098ed391002823993b.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ovde se veoma razlikuje da li idete u uredjen kamp ili kampovanje na divlje. U svakom uredjenom kampu ima dosta toga da ne morate da nosite...toaleti, roštilj, vrlo često i po nekoliko stolova i klupa pa ukoliko smestite šator u blizini mogu vam poslužiti, struja...

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Idemo u uredjeni kamp svakako, nego vise ovako nekih sitnica oko satora da imamo. Ovaj jastuk deluje odlicno, to cu definitivno uzeti i videti i ostale stvari u dekatlonu koje si predlozio. Hvala na savetima! @Slammer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Ovo je moj spisak za kampovanje pa u zavisnosti čime idem i sa kim idem samo izbacujem viškove.

 

 

Kampovanje

 

ŠATOR

  • Vreće

  • Podloške

  • Pumpa

  • Jastuci

  • Cirada

  • Piknik prostirka

  • Sto, stolice velike i male

  • Ležaljka

  • Sipke za ciradu

OPREMA

  • Nož, Letherman, oštrač

  • Sekira

  • Testera

  • Ašov

  • Upaljač

  • Užad

  • Lampe: naglavne, fenjeri

  • Powerbank, solarni, kablovi

  • Gopro

HIGIJENA

  • Četkica i pasta za zube

  • Toalet papir

  • Vlažne maramice

  • Autan

  • Krema za sunce

  • Apoteka

  • Sapun, kutija

KUHINJA

  • Deterdžent, sundjer

  • Roštilj

  • Mašice

  • Ćumur

  • Primus, plin

  • Šerpa: čaše , tanjiri i escajg

  • Daska za sečenje

  • Ljustilica

  • Kutlaca

  • Kese za djubre

  • Voda: balon, meh, filter

  • Meso, hleb, so, povrće

OSTALO

  • Piće

  • Cigare

  • Šorcevi za kupanje, papuče, ćebe, duksevi

  • Klopa i cinije za Lusi i kesice

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos
On 6/4/2023 at 12:06 AM, donadog said:

Pozdrav, potrebna mi je pomoc oko kampovanja. Idem sa devojkom, motorom, kampovacemo nekih 7 dana u avgustu. Od opreme generalno imam sve bitnije (sator, dusek, vrece za spavanje...) ali me zanima sta ima od nekih sitnica koje su manjeg gabarita, lako se pakuju na motor i ne zauzimaju puno prostora, a znatno pridodaju na konforu. Mi se i bez kamp opreme natovarimo maksimalno stvarima, tako da nam je prostor na motoru dosta ogranicen. Primer: imao sam neki jednokratni rostilj sto sam dobio uz gajbu lav piva, koji je bio genijalan. Sluzio je dva dana, mada mislim kad bi se samo malo ojacao, da bi potrajao dosta vise, a sklopljen je bio velicine A4 papira, i debljine manje od 1 cm. Sad sam malo googlao i ne mogu da nadjem isti takav rostilj, on bi mi sad bio idealan (devojka kaze da su joj to bili najbolji burgeri u zivotu).

Verujem da su neki iskusniji od vas vec naisli na dobre proverene proizvode, neke bas dizajnirane za kampovanje motorom. 
Svi predlozi su dobrodosli, od rasklopivih stolica, stolova, posudja, neki jastuci na naduvavanje... Ili neke home-made varijante, hakovi i trikovi. Zadni put smo kamovali kolima, poneli smo i sto i stolice, lezaljke... i skapirao sam da dozivljaj kampovanja 3 puta bolji kad imas gde da sednes i spustis kafu :). 

Taj roštilj o kome pričaš sam video u Uradi sam ali ga nikad nisam probao i nemam nikakvog iskustva sa istim.

URADI-SAM.RS

ROŠTILJ ZA JEDNOKRATNU UPOTREBU 600gr ALU - kupi ili rezerviši online. Specijalne cene, akcije, popusti u internet prodavnici. Specifikacija · Uporedi · Kupi · Dostava

Inače i ja uvek nosim samo rešetku kao što je kolega iznad predložio.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Video sam i ja ovaj, ali nije to taj. Ovaj sto sam ja imao se sklapao kao slagalica, i imao je donji cetvrtasti deo za lozenje i resetku preko. Na coskovima se pricvrsti tako sto se provuku 4 metalna pina koji drze stranice i ujedno su i nogice na kojima stoji ceo rostilj. Dobra je stvar sto je zbog toga odignut od zemlje tako ne pali travu, i zbog toga je zgodan sto moze bilo gde da se postavi i da se ne prlja zemlja ili unistava travu. Uspeo sam zapravo da iskopam slike sa telefona:

 

WhatsApp Image 2023-06-05 at 11.53.49 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-06-05 at 11.53.49.jpeg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja