Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem MAXI SKUTER

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kupujem za svoje potrebe dobar,ono baš, baš dobar maxi skuter.

Poželjno bi bilo da je radne zapremine motora preko 380 ccm, ali nije totalni uslov, kao što bilo poželjno i da je Honda:ljubav: ali ni to nije pod obavezno.

Što se tiče cene vrlo sam fleksibilan, od 1000 do 5000 eura, važno je samo da je u extra stanju.

Mada, obzirom da mi treba za švrćkanje i razvoz dece po gradu što jeftinije to bolje. :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ha, zet će prodavati Tmax 400, nema više voženja jer čekaju prinovu, crne boje, ima Akrapa i veliki kofer, zimio kod mene, stalno bio na dopuni akumulatora i juče vraćena oplata i vizir i upaljen. Ne znam ništa o skuteru, deluje kako treba, ako te zanima, doleti. Kad otopli, biće opran i slikan, kako to već ide.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nije Đunta skuteraš pa mu je to sve slično, ali sam i ja sa sličnim znanjem pa sam ga odmah razumeo.:)

Mislio je na X-max 400. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku
Pre sat vremena, jasminko VIR je napisao:

Nije Đunta skuteraš pa mu je to sve slično, ali sam i ja sa sličnim znanjem pa sam ga odmah razumeo.:)

Mislio je na X-max 400. 

Ma da, odes recimo i kupis R1200R a 'teo si R1200GSA :jee1:

 

Isti djavo... ::)

  • Haha 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: RS 125; Derbi GP1 250; Daytona 675

Imam Apriliu Atlantic 200ccm (ide kao 300 ako nesto znaci). Skinuo sam je sa oglasa zbog raznoraznih pacijenata pa je kacim opet kako krene lepo vreme,oko 45.000km na satu. Radjen agregat pre oko 1000km, polovna radilica stavljena druga(posto je nova oko 80.000rsd :lud:), ostalo sve novo(klip, karike,semerinzi, lezajevi, dihtunzi), uradjena glava, gumice ventila... Jedino su gume losije, ostalo je u dobrom stanju. Kupio sam drugi skuter, ovaj mi nikako nije legao sto se tice voznje. Cena manje vise po dogovoru, moze i na neke rate, jednostavno mi samo smeta u garazi a dosta mesta zauzima. Kod mene je skuter 2 sezone sad ce treca, za to vreme sam zamenio svecicu, zadnje plocice, usisno grlo, neka vakuum creva, i ovu generalnu, trebalo bi na sledecem servisu kais da se zameni tako mi rece majstor. Prima gas dobro, koci jos bolje, ali mi jednostavno ne lezi, od kad sam kupio drugi skuter samo mi smeta u garazi... 
IMG_20230201_172433.thumb.jpg.b9eba62e7ce0221b1c87de05210dace0.jpg

 

 

Promenio član matke92

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Pozdrav  Jasminko druze, imam kod mene (usluzna prodaja) Kymco Myroad 700, 2014god 32000km ako te zanima zvrcni, mislim da sam stavio njega i neku vespu kod nas na oglasima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Beverly 300, oko 30000km,   2012god, veliki vizir, fabricki kofer, bez ulaganja, sve potrebno uradjeno. Cvt pre 4-5000, motorno ulje i filteri pred zimu, ulje u kocnicama takodje, antifriz… 

633F296D-6503-45BA-BCF3-DDF473D8CDD0.jpeg

49CE2756-E171-4BF0-AF5F-2A55A6AACDC7.jpeg

Promenio član muljaz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

@Lukac veliko i teško za moju konstituciju i potrebe.

Ja bih ipak nešto lakše. Hvala u svakom slučaju.

@muljaz ovo lepo izgleda. Nekako sam u potrazi za nekom SW 400 ali mi ne ide. Daj neku cenu pa da ga ubacimo u program za razmatranje.

P.S. Slobodno zaračunaj neki popust za forumaše.:):lol2::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Zato sam i rekao da nema popust. Nekoliko puta kad sam nesto od vozila prodavao beogradjani zovu da im doteram tamo, sigurno kupuju itd… Izadjite malo iz tog cumeza, vidite da jos negde ima zivog sveta. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Što se mene tiče, ja sam i rešio da pređem na skuter jer nemam vremena da se vozim po okolini nego sam spao samo na gradsku vožnju.

Veruj mi, kad gledam oglase u pretrazi ukucam region Beograd i samo to gledam.

Ne zbog toga što volim samo Beograd već što jednostavno više nemam snage da obilazim Srbiju tražeći auto ili motor.

Inače nemam loša iskustva ni sa beograđanima a ni sa ostalim građanima naše Srbije.

Žao mi je što ih ti imaš i što si nas sve stavio u isti koš. Žao mi je što te generalno nerviramo i što smo ti antipatični, jebiga, tako je kako je.

U svakom slučaju siguran sam da će me ipak neko drugi "zajebati":), kako ti ono reče, a tebi hvala na ponudi.

Živ mi bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1329 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Drug... Nece skuter sam doci. Aktiviraj semalo, trazi van Beograda. Moras da rizikujes. Zovi prijatelje da obidju skut ako su iz mesta gde se prodaje... Zato forum i postoji. A moras biti svestan da kupujes polovni ragu...

 

Ja po moj otišo u Bor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3057 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Ja razumem problem. Zemlja nam je ogromna, različite su vremenske zone, teško se razumeju lokalni dijalekti... Ali čuo sam da se domoroci mogu pripitomiti poklonima u vidu staklenih perlica i vatrene vode, pa bude lakše ;)

 

@jasminko VIR Ne se ljuti, šala mala.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250
3 hours ago, jasminko VIR said:

Žao mi je što ih ti imaš i što si nas sve stavio u isti koš. Žao mi je što te generalno nerviramo i što smo ti antipatični, jebiga, tako je kako je.

U svakom slučaju siguran sam da će me ipak neko drugi "zajebati":), kako ti ono reče, a tebi hvala na ponudi.

Živ mi bio.

Ne nervira mene niko, samo mi to simpaticno. 2016. smo imali isto jedan pokusaj trgovine. I onda sam bio daleko. Steta, stvarno prodajem dobra vozila

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Sve razumem, i ja sam nekad obilazio Srbiju u potrazi za motorom. To je tada bio doživljaj.

  Krene nas pun auto, svi gledamo i navijamo, u povratku večera u kafani. Ali sada nemam ni vremena ni snage. Nekoliko motora sam kupio sa foruma i to tako što mi kolega forumaš opiše sve kako treba, slike pogledam i to je to. Ili mi, kad mu bude usput kolega dotera, ili se nađemo negde između, i nikad nisam pogrešio.

Imam za sada potpuno poverenje u kolege sa foruma, ipak smo ovde godinama.

Pa da mi je trebalo da vidim neki motor u Ivanjici  zamolio bih kolegu Muljaza da pogleda i na njegovu reč bi na neviđeno kupio motor.

Na žalost, skoro sam imao dogovor za jedan motor iz Novog Sada, i nisam imao kad da odem i prodao se. Šta da radim. Pojaviće se neko dobro motorče i ovde kod nas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja se dobro razumem u automobile i motore, u smislu da vidim sta kako. Gomila ljudi iz okruzenja me zove da idem da gledam kad kupuju. Bukvalno na sve strane Srbije sam isao.  Potpuno razumem nekoga kad ga mrzi da ode negde. Sta sve ljudi vode kao dobro preko telefona.
A forum stvarno dobra stvar za takve situacije. Skoro kupih tako uz pomoc kolege foto aparat. 
Ili jednog forumasa pre spasih dolaska za neki raspali Reno.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS LC ADV

Jasminko vidim ja da tebe ceka ona Honda Silver Wing sa oglasa.Srecna kupovina.

Promenio član Zivko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown, Suzuki SV 650s

Prodaje kum moj Kymco downtown 300, inace moj bivsi skuter, pisi u pp ako te zanima da ti dam broj da ga zoves, mislim da je i na oglasu, cak se i dalje vodi na mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja