Jump to content

Moto Zajednica

Zontes 350T

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4595 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Pre par nedelja testirao, tek sad stigao da obradim sve i stavim na "papir". Zontes 350T, jedan cilindar, solidna isporuka snage, izuzetno štedljiv, sa lepom opremicom i dosta moderan. Sve u svemu, dobar motorić. Jedini minus su vibracije, jer jednocilindraš...

 

BJBIKERS.COM

Prvi Zontes koji smo imali prilike da testiramo je 350T iz Adventure segmenta koji ima pregršt opreme i mali, ali sposoban i ekonomičan

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350T

Kupio sam pre 10ak dana bas ovaj koji je bio testni model. Sve u svemu zadovoljan sam, nije bas da sam profi bajker, i da imam visoka ocekivanja :) . Presao sam 300km, uglavnom po gradu, tako da nemam nesto pametno da dodam na Jovanovu recenziju.

Ubrzanje je bas jako za ovu kubikazu, meni je i udobnost ok, vesanje takodje ok po beogradskim rupama.

 

Jedino sto mi se ne svidja jesu vibracije zbog jednog cilindra, sto je pomenuto mnogo puta. Iskreno, vozio sam bolje i losije jednocilindrase, tako da mislim da su mozda mogli vise da se potrude oko toga. Daleko od toga da je neupotrebljiv, ali ako bih morao neku manu da nadjem za ove novce, to bi bila prva mana.

 

Ako nekoga bilo sta interesuje, a ja znam da odgovorim, rad sam da podelim sa vama.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350T

Da, svi su sa jednim cilindrom. Rekose mi prilikom prodaje da ce mozda da se pojavi i Zontes 500cc, ali da ce opet biti sa jednim cilindrom, sto po mom misljenju i nema bas mnogo smisla.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350T

Evo jedne mane, aku je ispod sedista, a sediste se otvara elektronski. Znaci ako mi crkne aku, mogu da se slikam. Sa donje strane repa ima konektor za punjenje, ali je nepristupacno da izmerim dimenzije sublerom. 
Ja uz moj motor u Auto Prometu nisam dobio punjac, ne znam da li ide uz moj model, ako jos neko ima T350, nek mi kaze :)

 

@Vujke1 , da 'l bi mogao da mi kazes kako izgleda konektor na punjacu, da li je klasican 5.5mm naponski konektor, ili slikaj ako stignes kad stignes. Imam neki punjac (mikroprocesor), pise da moze da puni sve moto akumulatore (i gel), pa sam mislio da napravim samo taj kablic, ali ne znam kakav je konektor. 

 

Inace, motorce za sad super radi!

Promenio član milosm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • https://www.instagram.com/vujke.spidermax/, 152 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Zontes 350E

@milosmJeste klasican 5.5mm...

Moja preporuka da zovnes da pitas da nisu zaboravili da ti daju punjac, probaj sta te kosta mozda izadju u susret! 

Evo slika:

20231207_233415.thumb.jpg.88983ca24af2f1851e687fa0b8e489cb.jpg20231207_233402.thumb.jpg.2e8b55e2edcb345a574c79363b05e335.jpg

Promenio član Vujke1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Zontes 350T

Hvala Vujke1!

 

Hocu, pozvacu ih, svracao sam pre neki dan u AP, ali nisam nasao Micu, pozvacu ga. Malo su pogresili boju motora u dokumentaciji, pise mi u saobracajnoj i polisi da je narandzasta, a motor crn 😂 Verovatno cu i tu imati baladu da ispravim, pa sam zato isao licno. Jos jedna stvar, prilikom kupovine, s obzirom da sam kupovao testni model, prvo su rekli u AP da placam porez, pa su rekli da ne placam, dali dokumentaciju, ja registrovao na svoje ime, a nakon toga me zovu iz AP i kazu da ipak treba da platim porez na prenos. Par puta sam ih zvao, i nista vise ne znaju o tome, sad ko kreten stalno proveravam e-porezi da vidim da slucajno nemam neka dugovanja sa kamatom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja