Jump to content

Moto Zajednica

Tečnost za ispiranje

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500
Pre 6 sati, gebee&co je napisao:

Ništa ti pametno ne mogu savetovati,osim da nabaviš novu gumicu.E sad,sumnjam da može samo ona da se nabavi,obično ide set za reparaciju,što je dobra stvar.A možda ćeš imati sreću da ne curi kada budeš ponovo montirao.Ali je to lutrija,dakle nov set,i uživaj.

Hvala kolega @gebee&co nisam imao strpljenja i skinuo sam slavinu, ima dva mala gusta filtera i sve je čisto. Gumica je i dalje ovalna i starija od kućišta slavine, vratio sam, malo jače dotegao i ne curi ništa. Promenio filter goriva i vazduha i motor je malo prgaviji na gasu, u leru naravno. Hvala još jednom! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS

Postoji endoskopska kamera sa svetlom koja se meće na smart telefon...ispraznis rezervoar sto vise...onda uzmes tu kameru i pregledas rezervoar...videces u kakvom stanju je ta mrezica na slavini ali i ostalo...da li je i koliko rezervoar korodirao...i ne skidas slavinu...ali ako ti motor pali...lepo radi i ide...ja to nista ne bih dirao...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500
Pre 2 sati, braca je napisao:

Postoji endoskopska kamera sa svetlom koja se meće na smart telefon...ispraznis rezervoar sto vise...onda uzmes tu kameru i pregledas rezervoar...videces u kakvom stanju je ta mrezica na slavini ali i ostalo...da li je i koliko rezervoar korodirao...i ne skidas slavinu...ali ako ti motor pali...lepo radi i ide...ja to nista ne bih dirao...

Hvala kolega @braca. Istu temu sam postavio i u podtemi "kawasaki vulcan 1500 classic" pa sam dobio identičan odgovor od kolege @vidakn@vidakn. Već sam skinuo slavinu i pregledao, mada je bolja opcija kamerica ali nije bila tu, sad i odmah, šta ću kad sam nestrpljiv. Mada mi se čini da ću pazariti jednu i zbog drugih poslova koje radim. Ne znam ni kako se kreću ali sad ću u potragu. Hvala. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS

Imas varijantu u lidli za oko 8-9 hiljada sa sve ekranom...ja sam porucio sa aliexpresa za 12e...stiglo za 20 dana...

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cbr1100xx, R1200GS

Sad sam pogledao...ima i kod nas za jos manje para na kupujem prodajem za 1200din :)

 

Promenio član braca
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500
Pre 3 sati, braca je napisao:

Sad sam pogledao...ima i kod nas za jos manje para na kupujem prodajem za 1200din :)

 

KP je mama :takoje: Hvala kolega! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja