Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP, Philip Island, Australija 2022

Recommended Posts

  • Drug član, 2401 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop
41 minutes ago, Fredi said:

Jedan od najvecih, Lorenco. Nisu Rosija spustili na zemlju Stoner ili Markez nego Horhe.

Ko zna  gde da gleda - vidi ;)

Da ponovim čuveno moje:

Jedini do današnjeg dana koji je skinuo skalp Rosiju, Stoneru, Markezu i moram dodati Pedrosi (za kojeg gajim soft spot)

Promenio član Andrej_Hotstepper
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

Interesantan uporedni prikaz na yt stranici motogp-a

 

Screenshot_2022-10-20-20-17-35-917_com.google.android.youtube.thumb.jpg.e34d480c0c0187e8531478b086ce74ab.jpg

 

Mislim da nije samo "timski rad" Dukatija zasluzan, vec je malo i do Fabija...mozda malo vise.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3222 postova
  • Lokacija: Debrc

Da i do Kvartarara je. Krenulo je nizbrdo kada je pao pri pokusaju da pretekne Espargara ako se ne varam.

U fokusu mu je trebao da bude Banjaja i da pokusa 2-3-4 pa i 5 mestima da krcka zalihu bodova a ako se kockice sloze  puca i na pobedu. Espargaro mu nije bio pretnja ili je manja od Banjaje. 

E sad frustrirajuce je kad znas da ce najmanje 3-4 Dukatija plus Espargaro da se kolju sa tobom a nece da ugrozavaju Banjaju, to opet vodi u gresku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2722 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Gkedao sam svojevremeno Jlo uzivo u Brnu.

Kao na šinama. Svima se motor dernja, otima, pleše...

On kao po sapunu da vozi. I odere ih kao mačke.

I dalje ga ne gotivim, ali vozi zakiva!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Posle onog "bezazlenog" pada u Australiji kada su par krugova Navaro i Corsi ostali tik uz stazu sa par redara - lekara...

 

Corsi ostao bez prsta :staa2:

 

Za Navara je vec napisano da je slomio butnu kost, pa kao ajd i nije novost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad
On 10/19/2022 at 10:44 PM, Nemanja Petrovic said:

pa drugaciji nacin sam i koristio ako se da za primetit

Ako je Doviju malo falilo da bude sampion ... nema svrhe da objasnjavam sta tek MM moze i dalje ... Doohan je vozio sa neupotrebljivim stopalom ...... :) , Pasini .... idemo dalje. Mozda ja ne pratim ovaj sport , izvinjavam se kolega evo necu nikad vise glupati luposti

Evo cinjenica i Petruci je pobedio na dukcu i jos po neki buduci fenjeras ...... ;)  ....  izvini ako sam te uvredio cinjenicom

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Upravo sada, Milky je napisao:

Ako je Doviju malo falilo da bude sampion ... nema svrhe da objasnjavam sta tek MM moze i dalje ... Doohan je vozio sa neupotrebljivim stopalom ...... :) , Pasini .... idemo dalje. Mozda ja ne pratim ovaj sport , izvinjavam se kolega evo necu nikad vise glupati luposti

Evo cinjenica i Petruci je pobedio na dukcu i jos po neki buduci fenjeras ...... ;)  ....  izvini ako sam te uvredio cinjenicom

Sto nije Lorenzo osvojio titulu u Ducati a trostruki je sampion u najjacoj klasi?  Ne kazem da Marquez nebi osvojio titulu u Ducati ali sa ovom formom koju sad ima, bio bi pobediv i nebi mnogo pobeda imao. Jer da je u formi kao nekad imao bi ove godine minimum 10 pobede. Od 2013 godine vozi samo Hondu i tesko da bi se na Ducati privikao tek tako. Ducati ima 1/3 vozaca u najjacoj klasi i da je toliko dobar motor vec bi neko osvojio titulu. Godinama je najbrzi na pravac ali ipak nisu ovo drag trke. Vec kruzne, gde je bitno i kako motor koci i skrece. Sto se mene tice nastavi da glupas luposti, bicu tu za tebe ako opet nesto glupis. Nema razloga da se odma ljutis. Pricamo realno. I nisi me uvredio, taman posla. Cinjenica je da Marquez nije vise u onoj formi sto je nekad bio i verovatno nece ni biti. Povrede i pogotovo strah su snazna kocnica koja ga usporava na stazi. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

А јако се види страх код Маркеза, баш се плаши да уђе у дуел, нема ништа од њега више. 

 

Хонду су ове године правили по њему и ево, на две трке до краја нема победу! 

 

Да пређе на Дукати који није прављен за њега, него да остали могу да га возе, био би спорији на правцу и несигурнији у кривинама. 

То је то, његова ера је готова и помирите се са тиме.

 

Нема шансе да се избори са возачима који га чекају на гриду, показали су да су бољи од њега! 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4655 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Markez ima da ih samelje. Čoveku su pre dva meseca sekli ruku i rotirali.... A ovi trtljaju evropski motocikl, evropski vozač, bla, bla, bla, koga to briga...

Neka lepo vrate elektroniku na proizvodžače, pa da vidimo onda. Ovako italijanska elektronika svima.... da se ne lažemo kome odgovara...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 7 sati, Zuba87 je napisao:

А јако се види страх код Маркеза, баш се плаши да уђе у дуел, нема ништа од њега више. 

 

Хонду су ове године правили по њему и ево, на две трке до краја нема победу! 

 

Да пређе на Дукати који није прављен за њега, него да остали могу да га возе, био би спорији на правцу и несигурнији у кривинама. 

То је то, његова ера је готова и помирите се са тиме.

 

Нема шансе да се избори са возачима који га чекају на гриду, показали су да су бољи од њега! 

Nisam rekao da nema nista od njega nego da nece biti onaj stari. Citas samo kako tebi odgovara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
Pre 12 sati, abarth_maniac je napisao:

Da izbace elektoniku pa da vidimo ko koliko ima 00 i znanja. :zvizduk:

Ja bih u tom scenariju tipovao na Crutchlowa. :moto3:

Od svih vozača na gridu, Markez najmanje koristi elektroniku,  to jest paramtetri su na manje osetljivom nivou nego kod drugih vozača. Bio negde neki intervju sa njegovim glavnim mehaničarem gde je rekao da M. Markez voli da maksimalno oseti motor i da može da se igra sa gasom. 

 

Da i dalje vozi i da se vozi bez elektronike, tipovao bih samo na Stonera.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja