Jump to content

Moto Zajednica

BMW S1000RR 2023

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Stiže novi S1000RR. Rešili Bavarsi da nešto novo unaprede na njemu. Protok vazduha malo izmenjen i iskopali su 3 KS više. Bušili malo rupe po šasiji da bude fleksibilnija i dodali malo novih elektronskih igračkica.

 

BJBIKERS.COM

Novine donosi i BMW koji je za 2023. godinu unapredio svoj superbajk S1000RR povećavši snagu, unapredivši šasiju i elektronski paket opreme.

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

..... i verovatno će pratiti trendove sa cenama pa će osnovni go ko pištolj koštati 25000eura.... naravno moći će da se kupi samo po narudžbi jer će uvoznici povlačiti samo primerke sa više opreme koja će da digne cenu.

Setiću se da je 2008-2009 R od 1000cm3 bio oko 12000..... Suzuki najjeftiniji pa onda svi ostali.... Naravno 2009 izlazi prvi S1000RR sa svim elektronskim pomagalima za koja su srpski stručnjaci tvrdili da im ne trebaju jer "je sve u zglobu i osećaju za kočnicu". Japanska bratija tek mnogo kasnije dobijaju sva pomagala koja život znače kada se motor ozbiljno potera. 

Promenio član grof

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
  • Motocikl: Burgman 650

Tacno tako. ‘08 u euro sumaru uzeo drugar k8 litru za 11800€… Ovo sad sa cenama nije normalno, jbt t-max nov je 14k, skuter covece…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 L7

Meni je S1000RR bio motor iz snova, ma savrsenstvo, bukvalno sem cene i potrosnje nije mi imao neku manu. Sada je jos savrseniji sa ovom naprednom elektronikom i dodacima, sve je to lepo upakovano...ali brate mili, sad izgleda kao neka Honda sa Dukatijevim repom, ne kazem da nije lep ali bukvalno nista posebno. Nisu se ni oni asimetricni farovi svima svidjali ali je to bilo nekako njegovo i bio je prepoznatljiv i meni licno bas lep sa njima, sad kad ga vidim bukvalno mi bude samo "ahaaa ok"....trebali su malo da naprave nesto svoje, ne da iskopiraju izgled. Opet, to je samo moje misljenje :/ :neznam:

Promenio član Zeksius
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: BMW R1200GS Rallye

Imao sam ovaj motor 2016. godiste. Prodao posle godinu dana. Sve je perfektno ali prosto nema nikakve poente voziti ga po ulici. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Moj sledeći motor :aha:, htedoh u par navrata da ga kupim, uzimao ga i na test vožnju, neverovatna sprava. Ali nikako da probijem psihološku barijeru da ću motor od 25.000€ da vozim većinom vremena na stazi,  za šta do duše i jeste osmišljen.. 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja