Jump to content

Moto Zajednica

Kako najlakse da motor pukne/baci plamen iz fabtickog auspuha

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Cfmoto 150nk

Zanima me kako najlakse naterati motor da pukne iz auspuha.

Probao sam na kill switch ali problem nije direktno ubrizgavanje nego na pumpu tako da ako ima neko savet nek kaze.

P.S. svestan sam posledica :oda2:

  • Haha 2
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 21 minuta, Uroš Živkovic je napisao:

Zanima me kako najlakse naterati motor da pukne iz auspuha.

Probao sam na kill switch ali problem nije direktno ubrizgavanje nego na pumpu tako da ako ima neko savet nek kaze.

P.S. svestan sam posledica :oda2:

Bacis petardu u auspuh pa ce bez problema da pukne iz auspuha. Sto jacu bacis, jace puca.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 757 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Pa na novijim motorima programiranjem kompjutera da pravi bogatu smešu i baca živo gorivo. 

Na starijim verovatno podešavanjem, opet, da izbacuje živo gorivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Zanima me kako najlakse naterati motor da pukne iz auspuha.
Probao sam na kill switch ali problem nije direktno ubrizgavanje nego na pumpu tako da ako ima neko savet nek kaze.
P.S. svestan sam posledica :oda2:
Rašteluješ platine!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 447 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Moras veci da imas, tvoj je mali da bi pucao. Eventualno moz da prducne ili stucne al za pravu stvar mora bar po litre:haha1:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1120 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125
20 hours ago, Uroš Živkovic said:

Zanima me kako najlakse naterati motor da pukne iz auspuha.

Probao sam na kill switch ali problem nije direktno ubrizgavanje nego na pumpu tako da ako ima neko savet nek kaze.

P.S. svestan sam posledica :oda2:

Koji Motor je u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Downtown LA
  • Motocikl: Tomos APN6 Grasshopper Benelli BN 125 ex-Red Baroness Honda VFR 800 VTEC Maleficent Ducati Multistrada 1200s

Idi u streljanu, jeftinije je, a nešto te i nauče ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 940 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Nek neko objasni coveku/decku kako moze motor da puca iz auspuha i koje su posledice po agregat i zbog cega se to desava.  Pa ako zeli da unistava masinu kao mnogi na moto skupovima neka ga. Vrv je klinac, ali po meni nije lepo sto ste ga isprozivali, svi smo mi bili klinci i postavljali razna pitanja, koja su nam sada smesna, ali tako se uci. Svrha foruma je i ako neko postavi pitanje da dobije prave upute, ovako gubi poverenje u forum, a ima puno dobrih tema kako bi se edukovao mladi motorista. Citajuci stare teme mnogi od vas koji ga sprdate nisu imali nista bolja pitanja, pa sada ste mnogo vise informisaniji i upuceniji u moto svet. 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
pre 27 minuta, Zarkela je napisao:

Nek neko objasni coveku/decku kako moze motor da puca iz auspuha i koje su posledice po agregat i zbog cega se to desava.  Pa ako zeli da unistava masinu kao mnogi na moto skupovima neka ga. Vrv je klinac, ali po meni nije lepo sto ste ga isprozivali, svi smo mi bili klinci i postavljali razna pitanja, koja su nam sada smesna, ali tako se uci. Svrha foruma je i ako neko postavi pitanje da dobije prave upute, ovako gubi poverenje u forum, a ima puno dobrih tema kako bi se edukovao mladi motorista. Citajuci stare teme mnogi od vas koji ga sprdate nisu imali nista bolja pitanja, pa sada ste mnogo vise informisaniji i upuceniji u moto svet. 

Tako ste mene zajebavali u mojoj prvoj temi "Hondini menjaci". Pored toga sto ste me zajebavali nisam ni odgovor dobio. Na kraj sam resio da vas trolujem neko vreme da sam "crno dete" jer sam bio upucen u pricu. Izgleda da sam se uklopio jer ni ja nisam dao ovom liku normalan odgovor. 

 

Meni je na Banditu pucao iz auspuha kad sam fabricki zamenio Remus-ovim. Drugar mi je rekao da puca  jer nije nastelovan motor za taj auspuh. Odvezo kod majstora, on ga nastelovao i posle toga nije pucao. Inace pucao tacno na 5.000rpm. I ako mi se svidjalo sto puca, znao sam da ne donosi masini nista dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja