Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem mali auto

Recommended Posts

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Muka živa. Ja nisam u toj priči oko trgovine. Prvo sam spremio soma evra, reko daj da kupim nesto da se uči dete da vozi. Onda skontam da je to bas malo i podignem budžet na 1500. Ali dam sebi fore jos petardu, mislim za dve hiljade mora biti nesto pravo. 

Vec mi je muka od gledanja krseva. Gledaš oglas, slike, ono savršeno. Kad odeš da vidiš dodje ti da nalupas i gazdu i auto. Ako u oglasima piše da je hitno, to uopšte ne znači da je povoljno. To samo pise da bi neko zvao. Inače je " cena beton jos dva dana dok se ne proda auto koji zelim da kupim". 

Nasao sam neku Corsu i 206 pa mozda odem sutra da pogledam... Nije mi ni daleko. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2435 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
8 hours ago, stari roker said:

Muka živa. Ja nisam u toj priči oko trgovine. Prvo sam spremio soma evra, reko daj da kupim nesto da se uči dete da vozi. Onda skontam da je to bas malo i podignem budžet na 1500. Ali dam sebi fore jos petardu, mislim za dve hiljade mora biti nesto pravo. 

Vec mi je muka od gledanja krseva. Gledaš oglas, slike, ono savršeno. Kad odeš da vidiš dodje ti da nalupas i gazdu i auto. Ako u oglasima piše da je hitno, to uopšte ne znači da je povoljno. To samo pise da bi neko zvao. Inače je " cena beton jos dva dana dok se ne proda auto koji zelim da kupim". 

Nasao sam neku Corsu i 206 pa mozda odem sutra da pogledam... Nije mi ni daleko. 

Devojka i ja imamo po twinga. Jedan 8v jedan 16v sa gasom. Oba smo platili po 1450e. Oba imaju klimu, kozni volan, sediste podesivo po visini, od toga jedan ima i panorama krov. Svi mi rekli da sam preplatio prvo prvi pa onda drugi, jer im je cena tu oko 1000-1200. Al to sto sam "preplatio" za godinu dana ovog prvot nisam dinar ulozio a vozio ga svaki dan po 100km. Prvo sam uzeo devojci clia da se uci, sad kako vozi twinga kaze da sam znala da je ovako lagan za voznju i pregledan nikad ne bi clia vozila. 
 

0-ADB26-F9-2-F85-4504-94-C7-B8-BEAB28476


17-B4-DA97-B31-B-4-DCE-A7-C6-17-DB20-F6-


611-F592-A-E70-F-4-D36-ADB9-B97179-CD980

 

eto ovako izgledaju ti sto valjaju
 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 389 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS

Jako se retko stvarno dobri auti iz B segmenta nadju/zadrže na oglasima. 

 

Ja ovog prodao pre 3 godine, 5 kupaca u redu pre nego što sam rešio da prodam.. Ali je stvarno bio dobar, i imao sreće kod kupovine, i ja ga još sredio. Mehanički perfektan, estetski isto, lepa boja i spolja i unutra, alu felne, aux na fabričkom radiju.. Navozali se super, preko 30k za godinu i po, drugar ga vozi i dalje. 

 

 

IMG_20220727_195959_206.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Danas krenem da vidim neki autic. Cena jaka, al' ne marim. Na slikama lepooo... Oprema ok, prešao koliko je prešao... Kazem kupujem za dete auto, za devojčicu. Kaže covek nije za tebe auto. Sta sa kažem osim tenkju. Sutra idem da vidim neki c3. Videćemo kakvo je stanje. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6938 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
On 7/27/2022 at 8:04 PM, JunioR. said:

Jako se retko stvarno dobri auti iz B segmenta nadju/zadrže na oglasima. 

 

Ja ovog prodao pre 3 godine, 5 kupaca u redu pre nego što sam rešio da prodam.. Ali je stvarno bio dobar, i imao sreće kod kupovine, i ja ga još sredio. Mehanički perfektan, estetski isto, lepa boja i spolja i unutra, alu felne, aux na fabričkom radiju.. Navozali se super, preko 30k za godinu i po, drugar ga vozi i dalje. 

 

 

IMG_20220727_195959_206.jpg

Ode i moj. Odličan autić, slatka vožnja.

 

20220515-175909.jpg


20220515-180934.jpg

 

Bio je kao nov.
 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
46 minutes ago, Vuleta said:

Sta je sledece u planu?..

Mislim da dam video negde da je uzeo reno clio grand tour (karavan) 6 brzina 130ks. Inace imao sam taj isti auto, u max opremi. Bio je vrh :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
1 hour ago, Alekre said:

Da baš taj. Od opreme jedino nemam panoramu.

Ja sam imao panoramu, navigaciju, tempomat, naslon za ruku, grejace sedista, svi prozori na dugme, senzor za kisu i svetla, dupli pod u gepeku, keyless ulazak i paljenje, 6brzina je bio, parking senzori, rikverc kamera, bas sve. Uzeo ga bio od prvog vlasnika koji je narucio tako sve full.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Nisam još video da se nekom slomila mada zavesa može praviti probleme. Panorama je jako dobra stvar i mnogo prijatniji ambijent bude u kabini sa više prirodnog svetla.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
46 minutes ago, doktor said:

Jel ima ta panorama neku drugu namenu, osim da se slomi?

Panorama plus moze da se otvori staklo iznad vozaca skroz. Totalno dobijes osecaj kao da je veci prostor u kabini, projatnija voznja mnogo kad je ono nesto seoski putevi i to, kad je 40 stepeni. Ne otvaram

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Našao sam na oglasima Polo. 1.4 benzin. Ajde nema veze. 2005. Cena mi odgovara. Piše "NOV". Sve kako želim. 

Imam moju šemu da vidim kakav je bio kad je stigao iz Germanije. A bio je negde na obali mora, odole ga izela rdja kuku grdan... Ali sada je "NOV". 

Ne vredi. Moram podići budžet. Uzeću Fabiju od poznanika. Malo mi je jaca cena, ali je auto lutkica, tri godine kod njega, odrzavana maksimalno. Jeste 1.2 benzinac tri cilindra, ali je očuvana i sa maksimalnom opremom. I svidja se vozaču. 

Slike u ponedeljak kada je preuzmemo. Da ne ureknem... 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre sat vremena, Fredi je napisao:

Fabia extra auto. Jel ovakva?

 

Taj model, samo 1.2 motor. 

Prodavca poznajem godinama, a auto je odrzavao moj drugar. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Evo munje. Za jednu devojcicu pocetnika mislim da je savršeno. Promenjen lanac, novi diskovi, nove gume, novi amortizeri, servis klime, limarija odlicna. Alu felne, digitalna klima, svetla za maglu, 4 x podizaci, dva daljinca, registrovan do kraja godine... 

Novo ime "Beba" . Ja ga zovem "Cigla". 

Screenshot_20220812_121756_com.infostud.android.pa.jpg

Screenshot_20220812_121716_com.infostud.android.pa.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2435 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, stari roker said:

Evo munje. Za jednu devojcicu pocetnika mislim da je savršeno. Promenjen lanac, novi diskovi, nove gume, novi amortizeri, servis klime, limarija odlicna. Alu felne, digitalna klima, svetla za maglu, 4 x podizaci, dva daljinca, registrovan do kraja godine... 

Novo ime "Beba" . Ja ga zovem "Cigla". 

Screenshot_20220812_121756_com.infostud.android.pa.jpg

Screenshot_20220812_121716_com.infostud.android.pa.jpg

Nadam se da ces ga oglasiti ovde kad budes prodavao, jednom :D bas mi se dja, koliko je izasao ako nije tajna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 2 sati, Jupiter je napisao:

Pazi samo da one cigle sa prozora na tavanu ne poispadaju na haubu, uništiće ono najvažnije, boju. :D

To su slike sa oglasa,kod prethodnog vlasnika. Valjda nece pasti nesto do ponedeljka. U ponedeljak idemo da ga preteramo kod nas. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 40 minuta, drmilan_ je napisao:

Nadam se da ces ga oglasiti ovde kad budes prodavao, jednom :D bas mi se dja, koliko je izasao ako nije tajna?

Platio sam ga 3000.

Ja sam ustvari otisao kod te zene da kupim nesto drugo, u vezi posla. I kroz priču ona kaze da hoce da proda i auto. Ja zovem mog drugara sto im odrzava auto i nakon razgovora kazem da skine sa oglasa. Bukvalno je bio par sati na PA. Toliko je trazila, toliko sam dao. Ja sve to da uradim sto je na njemu radjeno u zadnjih godinu dana malo bi mi bilo 500 evra. Gume, aku, lanac, amortizeri... Plus sto puta cimaj nekog da ide samnom da pogledamo auto 50 km jednom, drugi put, treći put... I registrovan do kraja godine. Tablice ne menjamo, samo saobraćajna nova. 

Poznajem te ljude ceo život, veruj mi da nisam probao auto. Samo je rekla ona da joj ostavim do ponedeljka dok ne poprave njihov drugi auto. 

Ps: hmmmm...  Da. Kad budemo prodavali prvo ću oglasiti ovde. 

Promenio član stari roker
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja