Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem mali auto

Recommended Posts

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kupio bih mali auto, 2004. pa na ovamo, 1500-2000 evra. Poželjno 4-5 vrata, nije uslov. Trazim Polo 1.4 dizel, Corsa 1.3 mj, Clio, C3... Nešto slicno. Ne interesuje me ono iz oglasa, krsevi, ispucao lak, table, sedista... Ako neko prodaje svoj auto moze da ponudi. Ako se dopadne vozaču i ako nije predaleko mozemo pregovarati.

Nadam se da nismo previše zahtevni. Hvala na razumevanju. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 369 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Prijatelju,za te pare pa još diesel možeš naći samo nešto što ćeš redovno poporavljati,Benzinac ,još bi se i mogao naći.Imam mnogo iskustva sa automobilima i znam o čemu govorim.Jedino ako nađeš nekoga kome je hitno za novce pa da ti se posreći.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Може да се нађе леп ауто у тој цени .   Као што си написао Клио или још боље  Ц 3  .  Ја 10так год возим  206  1,4 ХДИ - задовољан.  Има их у огласима.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
pre 10 minuta, Jašim je napisao:

Може да се нађе леп ауто у тој цени .   Као што си написао Клио или још боље  Ц 3  .  Ја 10так год возим  206  1,4 ХДИ - задовољан.  Има их у огласима.  

Ima, sve ih je manje dobrih i očuvanih, kao i Clia 2. Od ovog tria, stavio bih na prvom mestu Peugeot 206 1.4 hdi , Renault Clio 2 1,2 8v i na poslednjem Citroen C3 u bilo kom ruhu motornom, ovo se odnosi na generaciju od 2000-2005 god.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Klio twingo, 1.2 8v benzinci, neunistivi. Bezi od pezoa i tih kojekakvih malih dizelasa, zamisli koliko je to mrcvareno po gradu.  Ako ti kazem da godinama vozim twinga u dostavi i da mu nista ne fali, sem potrosnih delova sto promenim, a i to ne bude nista specijalno s obzirom na kilometrazu koju prelazim, a i dalje izgleda kao prvog dana, a dobro ja ga i pazim. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Сваки ауто који није одржаван , мрцварен по граду и који је убила километража је мртав ауто.  

 

 ( После 10год волео би да знам који проблем има   ХДИ 1,4  на који би требао да обратим пажњу ако евентуално кренем у доставу по граду  :lol2: )  

Да додам на списак и Пунта ... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Jasno....ali su toliko već na nogama da ih polako napušta titula neuništivosti. To su sve BILI, odlični mali automobili.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Kada sam vozio c5 u ovlascenom servisu potegnem pricu sa majstorima da hocu da ga menjam, kazu uzmi c3, taj je kazu prost za odrzavanje, nema sta sa se kvari, menja po trapovima itd...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
pre 11 minuta, Biker Q je napisao:

Kada sam vozio c5 u ovlascenom servisu potegnem pricu sa majstorima da hocu da ga menjam, kazu uzmi c3, taj je kazu prost za odrzavanje, nema sta sa se kvari, menja po trapovima itd...

Pa neće ti u ovlašćenom servisu za citroen reci kupi clia

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad
1 hour ago, pronto said:

Jasno....ali su toliko već na nogama da ih polako napušta titula neuništivosti. To su sve BILI, odlični mali automobili.

Naleti i poneki očuvan, da mu nije duša uzeta, ali treba biti strpljiv ...

 

Imamo C3 1,6 16v automatik od prošle godine. Kupili ga za kevu jer ne zna da šalta, a sad se ne izvlačimo iz njega... Brava palim samo kad moram da pređem 400+ km, a i to samo jer C3 ima svega pet brzina, pa je bučniji kad se nagazi na auto putu.

 

C3 je izuzetan auto. Jako stabilan, i preudoban ! U vožnji imaš osećaj da je dve klase iznad, a ovaj naš je još i nakrcan opremom, automatska klima, webasto, tempomat, komande na volanu, šifteri iza ... senzori ... Sve u svemu ekstra vožnja za malo para, pa i nije čudo što ih je sve više na ulicama, iako su matori ...

Promenio član RaS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 422 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 2 sati, pronto je napisao:

Jasno....ali su toliko već na nogama da ih polako napušta titula neuništivosti. To su sve BILI, odlični mali automobili.

Колико пара толико и музике.    Још увек има да се нађе добар примерак а за мало више пара  и Гранде   1,2   1,3   1,4  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
54 minutes ago, RaS said:

Naleti i poneki očuvan, da mu nije duša uzeta, ali treba biti strpljiv ...

 

Imamo C3 1,6 16v automatik od prošle godine. Kupili ga za kevu jer ne zna da šalta, a sad se ne izvlačimo iz njega... Brava palim samo kad moram da pređem 400+ km, a i to samo jer C3 ima svega pet brzina, pa je bučniji kad se nagazi na auto putu.

 

C3 je izuzetan auto. Jako stabilan, i preudoban ! U vožnji imaš osećaj da je dve klase iznad, a ovaj naš je još i nakrcan opremom, automatska klima, webasto, tempomat, komande na volanu, šifteri iza ... senzori ... Sve u svemu ekstra vožnja za malo para, pa i nije čudo što ih je sve više na ulicama, iako su matori ...

Vozio sam c3 2017e godine, 1.1benz 4cyl, 2014o godiste, taj auto je za klasu iznad ostalih u klasi sto se tice kvaliteta zavrsne obrade i prostora u kabini. Ima mesta za visoke. Potrosnja je bila 5-6l gradske voznje sa klimom. Fenomenalan auto, priblem bio samo mali gepek

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1248 postova
  • Lokacija: Karton siti ... gornje sokace.
  • Motocikl: Y
Pre 4 sati, Interceptor BP je napisao:

Clio i Punto na plin nezaobilazna preporuka u svakoj ovakvoj temi emoji6.pngemoji1787.png

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

Zaboravio si QQ, dodaj i njega na spisak.

 

Al obavezno da bude D ... ;) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Uzmite yarisa nebitno je godiste bilo 1.0 ili 1.3 i necete znati sta su kvarovi.A promenicete ga samo zato sto vam je dosadio.A uklapa se u onaj cenovni rang do 2000e.A daleko daleko je ispred gore pomenutih modela.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Samo je muka da ti neko proda dobrog Yarisa. Pogotovo sad u ovo vreme kad su ta mala kola na ceni. Znam nekoliko ljudi koji mogu da voze šta hoće i imaju dobra kola ali šanse da nema prodaju Yarisa koji služi kao drugi auto.

 

Ja sam u početku tražio Yarisa ali mesecima nije izašao dobar u oglasima. Jedino što kod Yarisa nema gepeka. Ostali u konkurenciji su fleksibilniji i mogu da preuzmu funkciju porodičnog automobila za mladu porodicu. Bar dok je jedno detence u pitanju. Za dvoje bi ja već morao krovni kofer da kupujem.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 3 sati, bojan transalp je napisao:

Uzmite yarisa nebitno je godiste bilo 1.0 ili 1.3 i necete znati sta su kvarovi.A promenicete ga samo zato sto vam je dosadio.A uklapa se u onaj cenovni rang do 2000e.A daleko daleko je ispred gore pomenutih modela.

Sve je to ok, al ljudi moji svaki auto se kvari. Stajao isao on ce se kvariti, svemu dodje kraj... I manzetnama, plastici, mehabici od habanja. Po meni kad vec gleda stariji automobil treba traziti sto ocuvaniji i da je sto manje presao, tako ce svesti ulaganja na minimum. A sve ostalo, ko ne zna sam da popravlja izace ga puno puno skuplje, osim ako ne voli bas odredjeni model. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Uzmite yarisa nebitno je godiste bilo 1.0 ili 1.3 i necete znati sta su kvarovi.A promenicete ga samo zato sto vam je dosadio.A uklapa se u onaj cenovni rang do 2000e.A daleko daleko je ispred gore pomenutih modela.
Nema da valja ni jedan na oglasima. Msm nije bilo kad sam skoro gledao. Svakako, igla u plastu sena.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, slobasuper9 said:

Nema da valja ni jedan na oglasima. Msm nije bilo kad sam skoro gledao. Svakako, igla u plastu sena.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 

Yaris u stanju kao bilo koji drugi navedeni je skuplji 30-40%

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ljudi najbolje je kupiti auto od vlasnika i to jos po preporuci, ali to je tesko ubosti. Opet citam kako nema dobrih automobila na oglasima, a vecina nas je kupila ili prodala bas tamo. Ja sta god sam prodavao bilo je u vise nego korektnom stanju, da ne kazem odlicnom i to po ceni jeftinijih u oglasima. Isto tako i kupovao.

 

Cinjenica da se prodaje sve i svasta, ali uvek ima da se nadje nesto valjano, samo nece niko da nam to dotera ispred kuce. Mora da se obidje, sedne, proba, potrosi koja kinta. Isao sam da gledam nesto i sto je 300km od kuce, nekada najebao, a nekada se sa osmehom vracao.

 

I nije sve sto je skupo nuzno dobro ili ono sto je jeftino nuzno lose. Nekima je frka za pare, nekima nije frka za pare pa hoce sto pre da prodaju, a neki prosto nemaju zivaca poput mene.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Upravo tako, zato je i potrebno vreme za potragu. Najlakse je kad imas kes u rukama, a kad su zamene to je muka ziva. U dve zamene sam u prvoj prosao odlicno, u drugoj ocaj teski i to jos na preporuku isao. A auto nit je ima dpf, vracena kilometraza za 200k , imao neko ozvucenje, spusten bio pa vracan u fabriku, lele majci nikad nisam uspeo da ga vratim da to bude krsten auto. Od tad, samo svojim ocima verujem. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 839 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Yaris u stanju kao bilo koji drugi navedeni je skuplji 30-40%
Posebno prve serije direktno iz Japana. Ja sam mog prodao pre nekoliko godina za 1200€ ni dan danas nema za te pare da se kupi. Još je moj bio bez klime, 3 vrata, zlatni. Zvali me ljudi kao da je stvarno zlatan ali i bio je najjeftiniji na oglasu.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja