Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 250 karb izdanje

Recommended Posts

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Aj da pokrenem ovu temu, s obzirom da ima 250i a i ostali, a za ove nase starudije nema posebna tema.

 

Kao sto sam vec pisao u temi maxi skuteri, pazarih beverly 250. Jos kad sam se raspitivao koji i sta kako, svi ste bili protiv karb verzije, ali mi se tako namestilo da bas karb uzmem od kolege koji je strucnjak za motore. Kod njega sam jos ko klinac isao da se divim raznoraznim motorima, sta mu je sve proslo kroz ruke sam bog zna. 
 

Juce bio kod njega da se igram sa motorcetom, uzeli smo komplet druge plastike za beva od gavre, drugo sediste, sve to njih dvojica u neke kompenzacije rade. 
 

Te plastike sto su bile na njemu su bile izgrebane, ispucale itd, masina je odlicna, ram nigde varen, nigde kriv niti ista slicno. Auspuh sam zicanom cetkom ozuljao za pocetak, kad ga doteram kuci osmirglacu ga redovno pa preduvati onim termo sprejem. Za zimu bih skinuo amortizere zadnje pa ih dao na hromiranje ili plastifikaciju, videcu jos. Sad mi je samo da ga sastavim i vozim dok ima lepog vremena. Gume su nove michelin, jedino sam u potrazi za original zadnjim koferom sa naslonom. Videcu da nema gavro mozda. 
 

Ovo je kad sam ga video prvi put

82-D5-F147-F4-E0-479-B-A2-B2-065-C2-A176


ovo je juce kad sam se uhvatio igrati

AD53-BC11-6365-405-B-9-C2-F-CC5-F25751-F


FAE0-EB4-D-54-DD-43-A9-A661-6-F7842-A630


Komedija na sta lici :D 

 

Treba ocistiti karb, vratiti rezervoar i namontirati plastike, danas sam kontra smena od kolege pa ce on sam da se igra sa njim. Satovi su extra, dugmici nigde izuljani, ove druge plastike su ko nove, jedino sto su od beva 200, al cu bas tako i da ostavim iz fazona, pa kad dam gas sa semafora mmmm.

 

9592-D37-C-E1-C1-4-A4-E-861-F-58-CF1762-


posle sam ih oglancao sve, samo nisam slikao. Boja se nekako preliva iz plave u skoro ljubicastu, interesanta farba..

 

stay tuned for more..

 

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Naravno da ga nije pipnuo, kako sam ga ostavio tako je i ostao. Ali evo napredujemo, tank je gore, kao i hladnjak, jos malo pa ga palimo, plastike i teraj miki

 

live

8-C469458-A066-4-E4-D-B951-4-EA7-FC582-C

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Pali radi! Sutra ce nadam se biti sklopljen u potpunosti. 
 

za vizir cekamo Ivanovog komsiju sa beverlijem da premeri rupe samo pa salje

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Evo ga sastavljen! Skoro :D 

 

3-E6-A56-B2-0672-42-C5-A943-0-AA8-A926-C

 

Fali mu znak napred, negde je kod majstora u radionici, vizir cekam od ivana, retrovizori su isto negde kod majstora u radionici kao i nogostupu :D ima sitnice za sredjivanje, poput plastika preduvati bumper sprejom, ili ugrejati termo fenom, zameniti sijalice u instrument tabli, pronaci ako je ikako moguce za pristojne novce fabricki bev kofer. 
 

Na motoru su nove gume, uradjen servis, diskovi plocice novi, znaci zadnja koci sve zanosi u pm. Bio sam prisutan poslednja 3 dana dok smo sve sklapali tako da sad sve znam gde sta i kako. Ostalo jos da ga prepisem i registrujem. Pa cu finese u hodu, meni je bitno da se vozim :) 

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

252-ED3-C8-9368-4287-BB11-C756-E43038-D9


888-B211-C-383-E-4-CED-98-ED-7-FC906-DA7


8-C3-E70-BC-9-F71-4-CE1-B3-BA-97448-AB0-

 

evo ga opran, nabavio znak, cekam papire za prepis pa da radim teh i da ga reg. Pisao ivanu dobio seen, probacemo opet :) 
 


 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Kad vozis bev, ali ti je honda u srcu.
 

Elem, trazio jeftin kofer al da je u boji, da mogu da ga prefarbam da mi se lepo slaze uz motorce koje bih da prefarbam na zimu. Svaki dan ulazio u oglase dok nisam naleteo na ovaj. 4000din, ruzan, al zato honda :africa: 

 

u svakom slucaju je u planu da ga prefarbam, za prvu ruku cu prelepiti foliju da nije bas tako narandzast, a preko honda znaka ce ici italijanska zastava, ne volim da pise honda a vozim piaggio. Bolest nesto kao kod @N.F.S., mora biti honda, al znam ja da je i to mi je dovoljno. 
 

7868-BD4-D-D789-4150-A97-C-792189002-BE7
 

Ah da, od Ivana stize vizir sutra, a ja sa mora krecem prekosutra, da mogu vec bih sad krenuo da stignem i ja sa vizirom sutra pa da se igram. 
E52-F931-F-1-FBF-4-C23-B36-B-AB4-ADFDC28

 

Kaze mi devojka opet si kupio motor i opet ces da ga cackas lepis farbas i prodas, reko e necu. A to sam rekao i za transalpa i za afriku :) Al ovaj bas necu.

 

E da, porucio kod alije komplet dugmice i bocni natpis beverly. Da imam spremno za zimu sve. 
 

Bev je trenutno kod majstora, ide nova sajla za brzinomer, ona se pojela, nove plocice napred i nazad. Znaci sad ce biti komplet sve novo.

 

Stay tuned for more..
 

 

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Zamenuo sajlu za km sat, promenio plocice napred i nazad, bile FABRICKE. Malo su umrele... Nabacio i novi vizir, cucnulo uh.

Ivan je majstor za sve pare...
 

91-B62751-8-E51-49-EA-8373-97-C760235719


CB301-EC4-BE97-4-B50-B4-C1-62-C54-EEE227


DA958-F29-8-EC4-4170-8-BE4-63-E806-A21-F


 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Nisam imao auto za "put" pa sam morao bevom. Do sombora i nazad racunao potrosnju 3.8l. 110kmh konstantno, jel to ok?

 

549-D286-A-5898-495-F-9225-190-A5-E59-D9

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
40 minutes ago, boza_kg said:

Morao sam da proverim na karti. Put Subotica - Sombor ima otprilike jednu i po krivinu :)

 

image.png.3cd5745325f655396b56bfd1794d59e1.png

Tu sam morao da zalegnem ej :D koleno dole, slideri radili

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, srbac said:

Aj sredi ga, pa da ti dosadi i da mi prodas. Trenutno kupujem skuter, 200-500ccm :46:

Hahahaha ovo kao da slusam svog oca. Na zimu ce pasti sredjivanje pa cemo videti sta cemo posle, zelje mogucnosti, ko zna :D 

 

ja sa ovim motorima ko sa zenama, dok ne probam sve necu znati koji valja 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja