Jump to content

Moto Zajednica

Autoput?

Recommended Posts

  • Drug član, 840 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800 FI 2000.

Prošao sam u drugom smeru kad je intervenisala hitna, bilo 3-4 kola hitne. Video sam da je stao jedan kolega sa Varaderom koji je išao u drugom smeru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Danas sam ponovo posetio Sergeja koji leži na banjičkoj ortopediji. O tome sam već pisao u ovoj temi. Za razliku od prošle posete Sergej je prebačen u susednu sobu. Sa njim u sobi sada leži i jedan mladji momak kome se uredno javismo prilikom ulaska. Nakon par minuta, videvši kacige, momak nas upita da li svi vozimo motore? Tako je i počela priča...

 

Tog nesrećnog dana dvadesetjednogodišnji momak čije je ime inače Jovan, ne uspeva da izbegne Audi koji je u najbržoj traci auto-puta naglo zakočio ispred njega. Da li je vozilo ispred naglo zakočilo zbog zastoja saobraćaja ili nečeg drugog, Jovan se jednostavno ne seća. Svojom levom nogom i levom stranom motocikla kači zadnji desni ćošak Audija... Epilog je prelom butne kosti leve noge, naprsnuće par vratnih pršljenova, povrede u predelu grudnog koša (pluća), iščašenja, ugnječenja...

 

Jovan je kod Sergeja u sobu prebačen tek juče, sve vreme se nalazio na intezivnoj nezi. Poput Sergeja i Jovan nosi kragnu, pršljeni su mu operisani i biće ok. Cela leva noga koju ne može da mrdne mu je u gipsu. 

 

Pošto ćemo obilaziti Sergeja, ponudismo našu pomoć i Jovanu, da slobodno može da nas kontaktira ako nešto bude trebalo da se donese, odnese...

 

Varadero koga je spomenuo kolega u prethodnom postu je vozio Jovanov otac koji je došao ne mesto nezgode. I Jovana i Sergeja ću igrom slučaja ponovo zajedno videti za par dana kada budem otišao u posetu. Obojici želim brz i uspešan oporavak. 

    

  • Sviđa mi se 19
  • Hvala 4
  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Jovan je juče pušten na kućno lečenje i oporavak. Oporavak će potrajati ali se očekuje da sve bude ok. Poželeh mu brz i uspešan oporavak uz želju da se jednom zdravi pravi i u dobrom raspoloženju sretnemo negde na putu. :takoje:

 

  • Sviđa mi se 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja