Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Znaci za ovaj dogadaj moramo izostaviti bajkerski pasulj da ne bi dosao do ostecenja opreme.

  Taman posla, imam ja prijateljicu koja perfektno vozi " Singericu ", pa ce se sve resiti na vreme !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hehe, a evo i mene,

uzmite u obzir da imam zimsku jaknu.

Malo su mi pantalone kratke, ali ću obuti čizme,

jedino di morao vezati neku maramu, ili pojačati bradu.

Saveti su dobrodošli.

 

post-3120-12879012459744_thumb.jpg

post-3120-12879012461021_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Savet br 1.  Osisaj malo dlake oko otvora za usta, ja ih jos uvek pljuckam !  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Svaka vam cas' kako ste uspeli da udjete u to odelo.Ja sam takodje uzeo u Tempu,jedva se uvukoh a lone mi se zategnule k'o helanke jbte.Nema sanse da cu ih moci obuci preko moto pantalona a pogotovo preko jakne.Ne znam sta da radim.Kontao sam malo da razvucem ali se bojim da ga ne pocepam,prilicno je nikakvog kvaliteta.

Btw,finansijski deo izmiren.Ajte i ostali nemojte cekati zadnji cas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

ni ja ne znam kako cu ga obuci..dole ajd i nekako,ali gore..ovo je preko duksa,i to jedva,a `de cu tek preko zimske jakne..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Hvala ljudi nasmejali ste me do suza. E sad da smislim kako ću ja da udjem u odelo sa 190 bez malo i 100tinak kila .

Vujo jesu vaša odela veća ???? Kako ste dextera uvukli u odelo???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

I jbt, šta je deda mrazova!  ;D ;D ;D

 

I SVI PRAVI!!!

 

Ja se još nisam usudio da obučem svoje odelce a kad vas vidim take prosto me je stra...

 

Ala ćemo mi biti skup nekih čudnih deda mrazova !?

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

pa onda da kupujem u tempu to odelo? mislim moram ionako, al ocu li se uglaviti. 190/88... ? i jos jakna, pantalone, cizme.... valjda cu se uvuci, za jednokratnu upotrebu je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

zeljko, ja sam u tempu uzeo odelo  malo mi je! a dimenzije su mi 185 sa 100 kg. kazu da su u metrou veca! pa ti vidi. ja ovo na golo telo obucem i ne mogu proci, tesno mi je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Super je što se ljudi prijavljuju da se voze i treba da nas bude još više ali  ljudi DO SAD je samo 14 ljudi dalo keš.

Ljudi koji imaju firme i preko firmi će kupovati paketiće će valjda od ponedeljka to obaviti.

AJMO LJUDI ; POGOTOVO VI KOJI STE REKLI DA ĆETE SE UKLJUČITI NEMAMO JOŠ PUNO VREMENA DO 20-og MORAMO IMATI PAKETIĆE U RUKAMA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Pa šta sad bi, datum sve viši a mi nešto potonuli.

Ajmo ljudi... kanda su se neki poplašili zime...

Zima, zima e pa šta je...  :D :D :D

 

Zar su Novosađani i Novosađanke tako stidljivi?!

 

Ajmo ljudi, sramota je ćutati, gledati svet iz tople fotelje i misliti kako nas se sve ovo ništa ne tiče, nemo posmatrati ekran i kliknuti na neku drugu stranicu, kao da se ovde radi o nekim...strancima...pa to su braćo i sestre deca...Novosadska deca, naša deca... nemojte da se sramotimo.

 

Svi možemo da pomognemo, svi možemo da damo ono naj bitnije, svi možemo da damo deo sebe, dajte samo mali deo sebe onima kojima je to u ovom momentu naj potrebnije... NAŠOJ DECI.

Ne trebaju njima naše pare... njima treba naša pažnja!!!

 

Dajmo delić sebe za sreću naše dece!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Makinse podrzavam te, ali!

 

Ako moramo da u svakom drugom postu pisemo bajke da bi  nekome skrenuli paznju za jadan paketic  deci koja su ugrozena, e ondaaaaaaaaaaa bem ti zivot.

 

Jasno, glasno i kulturno je objasnjeno sta treba  i tacka.

 

Ima minimum petsto ljudi na forumu koji su u vasoj okolini, a do sad se prijavilo 11.  Sramota!

 

A bice ih jos vise sramota kada se izbaci spisak ljudi koji su pomogli ovu akciju, a oni nastave da glume velikodusne, prijateljski nastrojene bajkere na forumu.

 

Izvinjavam se ako nekog ovo vredja, al morao sam ovo da napisem.    Ne mogu da razumem u čemu je problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ma ja verujem da su ljudi samo opusteni sto se vremena tice,ali nema vise vremena!!!

Treba ostaviti prostora i onima koji su se nesebicno prihvatili organizacije i trose svoje vreme i

zivce za sve nas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Nažalost stičem utisak da se u većini slučajeva radi o brigo moja predji na drugoga i ona naše: ma neko će drugi, ja sam sad u problemu, i sl.

Ne shvataju ljudi da ovo nije vezano za BJB ni za Grofa , Kepu , Makija ovo je vezano za decu koja zaslužuju više pažnje nego što im trenutno dajemo , ne morate davati sline pare, odecite se cigara na dan -dva  kafe u kafiću, to je za svakog mali korak a klincima znači.

Pa kad odemo u Kamenicu ili u Veternik, ma samo kad u centru budemo delili klincima bananice i sokiće i balone biće vam srce puno, znaćete da je sve bilo vredno truda , pa jedan dečiji osmeh vredi više nego ceo svet..................

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

to nisu nikakve pare. ne znam ni ja u cemu je problem. grofe. ja cu ti u toku nedelje doneti kes.

 

moje pitanje je sledece. ja bi da idem ATVom. ali on nije reg. oce li me cimati panduri?

 

i gde cemo da se sastajemo, i kuda da idemo?

 

ocete da ja ponesem domace rakije i vina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Žeko druže ti i gio samo da se pridružiteakciji nama bi bilo drego ako još i koji dinar date do j**a nama svima je super što kao možda najmladji pokazujete interes za ovakve akcije. Znam da vam obojici nije lako za keš, srednje škola i te priče a za sve morate od matorih da tražite. Ima nekih najava da će Otpisani praviti neki pasulj za posle ali videćemo,

Krug bi orjentaciono bio : skup u centru kod Miletića , odlazak u Kamenicu, pa do dečije dolnice , i na kraju naselje (  deca sa veternika ,dnevni doravak) pasulj posle u kafani kod fudbalskog igrališta u Kamenici (u fazi dogovora još uvek)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Žeko druže ti i gio samo da se pridružiteakciji nama bi bilo drego ako još i koji dinar date do j**a nama svima je super što kao možda najmladji pokazujete interes za ovakve akcije. Znam da vam obojici nije lako za keš, srednje škola i te priče a za sve morate od matorih da tražite. Za policiju ne  smem ništa da ti tvrdim, vino i rakiju ja ipak nebi poneo , ima nekih najava da će Otpisani praviti neki pasulj za posle ali videćemo,

Krug bi orjentaciono bio : skup u centru kod Miletića , odlazak u Kamenicu, pa do dečije dolnice , i na kraju naselje (  deca sa veternika ,dnevni doravak) pasulj posle u kafani kod fudbalskog igrališta u Kamenici (u fazi dogovora još uvek)

Lično mislim da bi lakše bilo da u Dečije selo idemo na kraju ako će se posle ići u kafanu u SR Kamenici ,volim ja da se vozam ali računajte na to da je 28,12 zima i da ćemo se smrznuti pa da skratimo to vozanje u krug.Nadam se samo da neće ništa padati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Decje selo u Kamenici ima prazan prostor samo tako da mi mozemo da kod njih idemo pre svega ostalog. Njihova deca kasnije idu na neke nastupe u druge institucije.

 

Sto se tice rakije i vina... nemojte nista donositi!!! Pa na sta bi licilo da sa bazdom rakije stanemo pred neko dete, predstavnika neke ustanove i medije!!!

 

Ruta je vec dogovorena, termini su u svim institucijama zakazani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja