Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Prvo da se zahvalim svima koji su podržali akciju i došli danas na sastanak.

 

 

28.12 . 9.00 Sastanak svih učesnika na Bulevaru Oslobodjenja kod Merkatora

                              9.15 Polazak za Kamenicu

                              9.30  sastanak sa MC. "Otpisani"-m kod dečijeg sela

                              10.00  zajednički dolazak u Dečije selo, druženje sa klincima , podela paketića press konferencia

                              11.30  polazak iz Dečijeg sela

                              11.45  dolazak u dečiju bolnicu , jedan deda mraz iz Mc. otpisanih odlazi da deci podeli paketiće

                              12.00  polazak iz dečije bolnice

                              12.15  dolazak na novo naselje i podela paketića i druženje sa decom iz doma veternik

                              oko 13.00 dolazak na Trg Svetozara Miletića i podela balona , sokića , bananica i bonbona klincima koji se tu nadju

 

 

Itinerer za kretanje je Bulevar Oslobodjenja, Most slobode, Vojvode Putnika , Svetozara Makovića, Dvor, povratak nazad istom trasom do Narodnog Fronta , Ive Andrića, Cara Dušana , Hajduk Veljkova , Braće Popović , Hadži Ruvimova , Raše Radujkova, Bulevar Jovana Dučića, Bulevar Kneza Miloša.

 

  Da još jednom napomenemo , KORIŠĆENJE OPREME JE OBAVEZNO, kao i REGISTROVANA VOZILA. alkohol treba izbegavati do kraja akcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Evo kako je bilo na sastanku :

  Grof je drzaoi sastanak - a mi ostali smo uzeli po pola viagre ( da podhebavamo ) !  Dogovor postignut, dileme razresene. Prisutno bilo dvadesetak ljudi .

post-3891-12879013529799_thumb.jpg

post-3891-12879013530477_thumb.jpg

post-3891-12879013531294_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Izbrojao sam nas danas.Bilo nas je tacno 20,sto je po meni sasvim fina cifra.Pouzdano znam da ce nas biti jos nekoliko vise na dan akcije tako da je to izuzetan odziv.

Nego,gledao sam prognozu.Bogami bice nezgodno.Temperatura od -8 do -2 sa snegom i vetrom.Brrr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Mislim da je sastanak bio vise nego OK i veoma koristan... videli smo se i upoznali... dogovorili smo se o svemu...

 

Vidimo se 28-og da vratimo osmeh na decija lica!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Elem, svi koji su se pojavili su bili na visini zadatka tako da smo sve dogovore postigli i sve je generalno dogovoreno u skoro rekordnom vremenu. Onda smo pristupili ozbiljnom zezanju.

 

Vidim, Grof je okacio planiran raspored i ja tu nemam zamerki...cak se i potpuno slazem sa izlozenim. Takodje apelujem na maksimalnu ozbiljnost i postovanje dogovora, ali i cvrsto verujem da nece biti nikakvih problema u celoj akciji.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

U međuvremenu su malo izmenjeni meteorogrami pa je ovo najnoviji za Novi sad.

Trudiću se da kačim ove prognoze iako često promaše kad predviđaju na više od tri dana.

post-3120-12879013597196_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Molim da ne zatrpavamo temu da gumica nebi opet morala da radi, svi medjusobni dogovori na pp a za prognozu samo stavite link. Svakodnevne promene prognoze su uobičajene i nema potebe da se oko toga uzbudjujemo.

Pametni ljudi su rekli : OKO STVARI NA KOJE NE MOŽEŠ UTICATI NEMOJ SE NI NERVIRATI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Molim da ne zatrpavamo temu da gumica nebi opet morala da radi, svi medjusobni dogovori na pp a za prognozu samo stavite link. Svakodnevne promene prognoze su uobičajene i nema potebe da se oko toga uzbudjujemo.

Pametni ljudi su rekli : OKO STVARI NA KOJE NE MOŽEŠ UTICATI NEMOJ SE NI NERVIRATI.

 

Pa sta ako ima deset strana a moglo je sve da stane na pet?Ovo je forum i ljudi mogu ravnopravno

da razgovaraju.Da smo hteli da telefoniramo

stalo bi ti sve u jedan red! ???

Bolje mi ispravi ime u spisku i tabeli nego sto nas brises!!!Sta je ovo predskolsko,a mi smo mala deca pa nam brises postove bez razloga? ???

Svi su bili vise nego OK i korektni i sad kad je sve dovedeno do pred kraj ne dozvoljavas ljudima da se nasale!?

U ostalom ja sam ti se za malo sale izvinio u obrisanom postu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Aman ljudi šala je sasvim ok kad se vidimo i na pp, ali nemojte u temi koja je ozbiljna i za koju link dajemo ljudima koje pozivamo na akciju.

Ovim putem se izvinjavam svima koje nisam dobro upisao, molim javite se ispraviću ODMAH , nije mi bila želja da ikoga uvredim.

Ali ipak nebismo trebali da zatrpavamo temu ako treba ajde da otvorimo drugu u off topicu u kojoj se možemo šaliti do mile volje i dogovarati i sve ostalo.

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Poštovani Administratori i Moderatori ovog foruma,

jasno mi je da bi se neki postovi mogli podvesti pod tačku 2. u pravilima ponašanja,

ali ovo što ću napisati je moje viđenje stvari, ako grešim vi me ispravite,

Za akciju BJB Deda Mraz su se prijavili ljudi dobrovoljno, ulažu sebe, svoja vozila i svoje pare da bi se postigao jedan zajednički humani cilj i da bi se podigao rejting BJB zajednice.

Nakon dobrog i zabavnog sastanka preneo se deo atmosfere i na ovu temu u forumu.

Nisam siguran da je najbolja odluka ovakva intervencija na forumu, ali odgovornost za posledice snose oni koji su je doneli.

Osim toga, vidim da je jedan moj post KORIGOVAN, a ne OBRISAN, tako da ću ga obrisati sam.

Mislim da je svima jasno da IZMENJEN post menja smisao tako da ga ne smatram svojim.

Zamolio bih samo da se iz ovog posta ne izvlače detalji jer samo ceo odražava ono što sam hteo da kažem.

OSTAJEM u akciji i ne želim raspravu na ovaj post.

Kad pročitate ovo, slobodno ga obrišite jer mi nije cilj da razvodnjavam temu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Nema svadje deco!!! Ajde pruzite jedni drugima ruke i zaboravite...

 

Sto se tice brisanja postova, obrisani su da bi se odrzao kontinuitet planiranja kroz ovu temu posto ce link biti prosledjen medijima najverovatnije da se vidi kako su se stvari odvijale. Da su oni obrisani postovi bili problematicni bili bi odavno obrisani... sada su obrisani zato sto su se odnosili na neka dogovaranja za trenutne dogadjaje koji su prosli a konstuktivno nisu imali veze sa samim razvojem dogadjaja t.j. radnjom fabule teme.

 

Nemoj sad da se neko naljuti zato sto mu je obrisan post o dogovaranju kad i kako ce se doci na jucerasnji sastanak...

 

Pa obrisao sam barem 5 svojih postova, pa cak i gazda Pablov!!!

 

Ovako ce za nekoga ko nije najbolje upucen u stvari biti jasnije kako su se stvari razvijale od starta pa dosad, bez da se zamara citanjem nekih internih dogovora...

 

PS - i ovaj post ce za jedno kratko vreme nestati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Poštovani Administratori i Moderatori ovog foruma,

jasno mi je da bi se neki postovi mogli podvesti pod tačku 2. u pravilima ponašanja,

ali ovo što ću napisati je moje viđenje stvari, ako grešim vi me ispravite,

Za akciju BJB Deda Mraz su se prijavili ljudi dobrovoljno, ulažu sebe, svoja vozila i svoje pare da bi se postigao jedan zajednički humani cilj i da bi se podigao rejting BJB zajednice.

Nakon dobrog i zabavnog sastanka preneo se deo atmosfere i na ovu temu u forumu.

Nisam siguran da je najbolja odluka ovakva intervencija na forumu, ali odgovornost za posledice snose oni koji su je doneli.

Osim toga, vidim da je jedan moj post KORIGOVAN, a ne OBRISAN, tako da ću ga obrisati sam.

Mislim da je svima jasno da IZMENJEN post menja smisao tako da ga ne smatram svojim.

Zamolio bih samo da se iz ovog posta ne izvlače detalji jer samo ceo odražava ono što sam hteo da kažem.

OSTAJEM u akciji i ne želim raspravu na ovaj post.

Kad pročitate ovo, slobodno ga obrišite jer mi nije cilj da razvodnjavam temu.

 

 

 

I moj brisite a sledeci put naglasite ako treba da se sminka pa da to radimo sami.P.S.Nemam zasto da se ljutim.

I dalje JAKO POSTUJEM ovo sto radite.Izdrzite,pred ciljem smo!Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

E sad sam sretan što i ja juče nisam napisao koju poruku. Što bi rekao Đeneral bilo je pišem pa brišem, pa opet, pišem pa brišem ali sam izdržao da se ne oglasim dok ne vidim kako će se stvari odvijati.

 

Jesmo se dobro zabavili na sastanku i preneli deo atmosvere na forum a opet i ok mi je da se to naknadno obriše (obrišite i ovu moju poruku)

kako bi sve imalo neku formu. Drago mi je i to da, bez obzira na dobro raspoloženje ili na ovaj nesporazum u komunikaciji, ipak ne gubimo zajednički  cilj iz vida i da ostajemo jedinstveni u daljnjoj zajedničkoj akciji.

 

Nastavljamo dalje i ako bude sreće da nas bude još i više a u istom onom respoloženju u kojem smo bili  na sastanku.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ideju i organizaciju moto-deda mrazeva u Novom Sadu uspesno je na nasim prostorima pokrenuo i osnovao MOTO KLUB "OTPISANI" pre cetiri godine (slike mozete videti na njihovom sajtu).

Celu organizaciju su podrzali svi novosadski klubovi , tako da nas je iz godine u godinu sve vise (prosle godine oko 50 motora). Idejni tvorci ove dobrotvorne akcije MC Otpisani i ove godine organizuju akciju kao i svih prethodnih. Pre mesec dana pozvao me je Grof kao organizator BJB deda mrazeva, ja sam ga uputio na dogovor sa organizatorima tacnije sa Vilijem iz MC Otpisani. Citajuci prethodne postove nigde nisam naisao na pominjanje MC Otpisani kao organizatora i idejnog  tvoraca dobrotvorne akcije , vec samo na pominjanje BJB kao organizatora.

Svaka cast BJB na proslogodisnjoj akciji u Beogradu i drago mi je da se i ove godine zalazete oko iste dobrotvorne akcije , ali ipak organizaciju u Novom Sadu treba napraviti u tesnoj saradnji sa MC OTPISANI.

Clanovi MK BROTHERS , NS RIDERS ,CLASSIC WHEELS i MOTORCANGLI  pomazu MC OTPISANIMA da svake godine uvecaju dobrotvornu akciju i da obraduju sto vise malisana u nasem gradu. Niko od nas nenosi oznake kluba vec samo ona smesna crvena odela u kojima pokusavamo da izmamimo osmeh malisana.

Nemojte se kititi tudjim cvecem , vec ako zelite pridruzite  se onima koji su ovo osmislili i podrzite njihovu dobrotvornu akciju.

P.S. Grofe znam da si kontaktirao Vilija , ali ovo je za nas njihova akcija a ne akcija BJB koju mi zdusno podrzavamo ali pod njihovom organizacijom .Znam da se puno trudite da ova akcija uspe ali  mislim da vi treba njih da podrzite a ne da organizujete nesto sto je vec organizovano.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ideju i organizaciju moto-deda mrazeva u Novom Sadu uspesno je na nasim prostorima pokrenuo i osnovao MOTO KLUB "OTPISANI" pre cetiri godine (slike mozete videti na njihovom sajtu).

Celu organizaciju su podrzali svi novosadski klubovi , tako da nas je iz godine u godinu sve vise (prosle godine oko 50 motora). Idejni tvorci ove dobrotvorne akcije MC Otpisani i ove godine organizuju akciju kao i svih prethodnih. Pre mesec dana pozvao me je Grof kao organizator BJB deda mrazeva, ja sam ga uputio na dogovor sa organizatorima tacnije sa Vilijem iz MC Otpisani. Citajuci prethodne postove nigde nisam naisao na pominjanje MC Otpisani kao organizatora i idejnog  tvoraca dobrotvorne akcije , vec samo na pominjanje BJB kao organizatora.

Svaka cast BJB na proslogodisnjoj akciji u Beogradu i drago mi je da se i ove godine zalazete oko iste dobrotvorne akcije , ali ipak organizaciju u Novom Sadu treba napraviti u tesnoj saradnji sa MC OTPISANI.

Clanovi MK BROTHERS , NS RIDERS ,CLASSIC WHEELS i MOTORCANGLI  pomazu MC OTPISANIMA da svake godine uvecaju dobrotvornu akciju i da obraduju sto vise malisana u nasem gradu. Niko od nas nenosi oznake kluba vec samo ona smesna crvena odela u kojima pokusavamo da izmamimo osmeh malisana.

Nemojte se kititi tudjim cvecem , vec ako zelite pridruzite  se onima koji su ovo osmislili i podrzite njihovu dobrotvornu akciju.

P.S. Grofe znam da si kontaktirao Vilija , ali ovo je za nas njihova akcija a ne akcija BJB koju mi zdusno podrzavamo ali pod njihovom organizacijom .Znam da se puno trudite da ova akcija uspe ali  mislim da vi treba njih da podrzite a ne da organizujete nesto sto je vec organizovano.

 

Mihajlo... a da li si pricao sa nekim od Otpisanih? Posto je od prvog dana sve u vezi organizacije radjeno u medjusobnoj saradnji sa njima... odrzano 2-3 sastanka sa njima i nebrojeno telefonskih razgovora!!!

 

Akcija je ove godine zajednicka i to ce ti i oni potvrditi... tako stoji i u zvanicnom obavestenju za medije... dogovoreno je i vreme i mesta koja se posecuju i satnica... sve

 

Pricaj sa Vanjom i sve ce ti biti jasno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A evo i jednog posta gde pise da se radi zajedno sa Otpisanima

 

Prvo da se zahvalim svima koji su podržali akciju i došli danas na sastanak.

 

 

28.12 . 9.00 Sastanak svih učesnika na Bulevaru Oslobodjenja kod Merkatora

                               9.15 Polazak za Kamenicu

                               9.30  sastanak sa MC. "Otpisani"-m kod dečijeg sela

                              10.00  zajednički dolazak u Dečije selo, druženje sa klincima , podela paketića press konferencia

                              11.30  polazak iz Dečijeg sela

                              11.45  dolazak u dečiju bolnicu , jedan deda mraz iz Mc. otpisanih odlazi da deci podeli paketiće

                              12.00  polazak iz dečije bolnice

                              12.15  dolazak na novo naselje i podela paketića i druženje sa decom iz doma veternik

                              oko 13.00 dolazak na Trg Svetozara Miletića i podela balona , sokića , bananica i bonbona klincima koji se tu nadju

 

 

Itinerer za kretanje je Bulevar Oslobodjenja, Most slobode, Vojvode Putnika , Svetozara Makovića, Dvor, povratak nazad istom trasom do Narodnog Fronta , Ive Andrića, Cara Dušana , Hajduk Veljkova , Braće Popović , Hadži Ruvimova , Raše Radujkova, Bulevar Jovana Dučića, Bulevar Kneza Miloša.

 

  Da još jednom napomenemo , KORIŠĆENJE OPREME JE OBAVEZNO, kao i REGISTROVANA VOZILA. alkohol treba izbegavati do kraja akcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

Sedim sad, čitam sve ovo i pitam se...

 

ozbiljno se pitam.....

 

Da li je iko od nas pre svega pitao Deda Mraza za dozvolu???

 

Mislim.....ipak mi svi ovo radimo u njegovo ime, a koliko znam, nismo dobili njegovu dozvolu !

:o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ali evo, ako je potrebno... ovo je tekst namenjen medijima:

 

 

 

MOTO DEDA MRAZ 2008 – Novi Sad

 

Poštovani,

MK Otpisani i Asocijacija Motociklista Srbije u zajednickoj saradnji organizuju humanitarnu akciju pod nazivom „MOTO Deda Mrazevi“ koja za cilj ima humani gest dodele paketića i ostale pomoći koju uspemo da prikupimo onima kojima je pomoć najpotrebnija – dom za decu bez roditeljskog staranja (SOS Dečije selo) u Sremskoj Kamenici, deci koja leže u Dečijoj bolnici na odeljenju Onkologije i deci iz dnevnog boravka doma za decu i omladinu ometenu u razvoju na Novom Naselju pri domu u Veterniku .

Istovremeno sa našom akcijom u Novom Sadu, naši članovi iz drugih gradova će organizovati slične akcije u svojim gradovima (Beograd, Zrenjanin, Temerin).

Deda Mrazevi na motorima će se okupiti 28.12.2008. i oko 9:30 će se dovesti do SOS Dečijeg sela u Sremskoj Kamenici gde će biti organizovano druženje sa decom. Po završetku druženja biće organizovana podela paketića i kratka press konferencija u kojoj ćemo se zahvaliti svim donatorima i napomenuti na koji način su pomogli realizaciju naše akcije. Odatle jedna grupa Deda Mrazeva na motorima odlazi na Novo Naselje da posete decu ometenu u razvoju, a druga grupa u Dečiju bolnicu.

Oko 13:00 svi učesnici će se okupiti na trgu Svetozara Miletića gde će biti organizovana podela slatkiša i balona deci koja sa roditeljima dođu da se druže sa nama.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Dobro Mihajlo druže što ne dođe na sastanak u nedelju?  ???

 

Tamo su svi učesnici ove akcije detaljno obavešteni o svim detaljima ove akcije.

Mislim ako želiš da učestvuješ mogao si to da čuješ iz prve ruke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dobro Mihajlo druže što ne dođe na sastanak u nedelju?  ???

 

Tamo su svi učesnici ove akcije detaljno obavešteni o svim detaljima ove akcije.

Mislim ako želiš da učestvuješ mogao si to da čuješ iz prve ruke.

 

Nisam organizator  samo ucesnik i obavesten sam kad gde i kuda.

Ali nigde na ovom sajtu nisam procitao nista o tome da MC OTPISANI organizuju ovu akciju.

quasaar je lepo izbacio post u kome je rekao ono sto je mene zanimalo .

Zajednicka organizacija humanitarne akcije PODRZAVAM , vidimo se  i nadam se da ce nas biti mnogo vise nego prethodnih godina

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Ma ok, sve je to samo ne sporazum u komunikaciji. Pa i to oko sastanka, sastanak je bio za sve učesnike, šteta što nisi bio, a žao mi je i ako je bilo još ljudi koji su razumeli sastanak na isti način.

 

Sve u svemu vidimo se 28. i ponovo pozivam sve koji mogu da se uključe, dođite, ko može neka dođe motorom, ko ne neka dođe kolima (kamionom, autobusom, avionom...čamcem)... a u ostalom dođite makar i peške!

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja