Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=41666

 

Moto Deda Mrazovi ove godine dele poklone po celoj Srbiji

25.12.2008. - 00:13

Očekuje se da kolona Deda Mrazova ima više od 100 motora...

Paketiće će dobiti deca iz Beograda, Novog Sada, Niša (26.12), Zrenjanina (27.12) i Temerina (24.12).

deda.jpg

 

TOČAK - Podela novogodišnjih paketića predškolskoj deci, kao i humanitarne pomoći deci s posebnim potrebama u specijalizovanim ustanovama, održaće se i ove godine u organizaciji Asocijacije motociklista Srbije (AMS). Paketiće će dobiti deca iz Beograda, Novog Sada, Niša (26.12), Zrenjanina (27.12) i Temerina (24.12).

Motociklisti će biti obučeni u odela Deda Mraza i na svojim „gvozdenim irvasima”, okićeni balonima i svečanoj povorci, provozaće se kroz gradove. AMS je obezbedila značajna sredstva za pomoć ustanovama za decu s posebnim potrebama, uz pomoć svojih članova i donatora.

 

BEOGRAD, 27.12.2008.

10.00 - 11.00 Okupljanje na platou ispred Skupštine grada, dekorisanje motocikala i podela slatkiša deci

11.00 Formiranje kolone od preko 100 motora i polazak u Dom za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju u Sremčici

12.00 - 13.15 Druženje sa štićenicima Doma u Sremčici i podela paketa, kulturno-umetnički program i predaja humanitarne pomoći domu

13.30 Odlazak kolone moto Deda Mrazeva iz Sremčice i kraj same akcije

 

NOVI SAD, 28.12.2008.

9.00 Sastanak svih učesnika na Bulevaru Oslobođenja kod Merkatora

9.15 Polazak za Kamenicu

10.00 Zajednički dolazak u Dečje selo, druženje sa klincima, podela paketića, press-konferencija

11.45 Dolazak u dečju bolnicu

12.15 Dolazak na Novo naselje i podela paketića i druženje sa decom iz doma Veternik

13.00 Dolazak na Trg Svetozara Miletića i podela balona i slatkiša deci, čime se akcija završava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Evo mene vratih se iz nabavke po ovoj snežnoj mećavi!!!  :D

 

Kamila je dobila rogove, ukrasne trakice, dva zvončića, pa čak i ukrase za jelku... biće to neka vrlo čudna krelacija!

 

Elem tražio sam lance za sneg ali kažu da nemaju njen broj...  ;D

 

Danas ću da je kamufliram u irvasa i da je malo upalim da radi, nije radila od nedelje hihihi.

 

Počinje da me fata dedamraz frka... sve bi nešto da krenem... daleko mi ta nedelja... trista mu irvasa!!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

NOVI SAD, 28.12.2008.

9.00 Sastanak svih učesnika na Bulevaru Oslobođenja kod Merkatora

9.15 Polazak za Kamenicu

10.00 Zajednički dolazak u Dečje selo, druženje sa klincima, podela paketića, press-konferencija

11.45 Dolazak u dečju bolnicu

12.15 Dolazak na Novo naselje i podela paketića i druženje sa decom iz doma Veternik

13.00 Dolazak na Trg Svetozara Miletića i podela balona i slatkiša deci, čime se akcija završava.

 

 

Ja se izvinjavam, ali ovde negde se ne spominje pasulj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Sad sam procitao ceo tekst . Na pocetku su napisali Bg, Ns, Zr 26.12, a tek kasanije ( dole ) posebno za gradove. Ja se izvinjavam ako sam uneo malo frke .  :(  :(  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Ljudi,

 

Ja sam konacno stigao iz CG i jedva cekam da krenemo :) Imam malo problema sa odelom Deda Mraza ali sam nasao resenje.. Kupicu 2 pa cu ih spojiti  ;D Ako treba neka pomoc do 28-og, tu sam.

 

cujemo se u subotu da se dogovorimo. Ako budem dolazio do grada danas, zovem te

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Ljudi,

 

Ja sam konacno stigao iz CG i jedva cekam da krenemo :) Imam malo problema sa odelom Deda Mraza ali sam nasao resenje.. Kupicu 2 pa cu ih spojiti  ;D Ako treba neka pomoc do 28-og, tu sam.

 

@Zeljko cujemo se u subotu da se dogovorimo. Ako budem dolazio do grada danas, zovem te

 

Pozz i dobrodosao...

Zovni Zeljka jos danas,mislim da je banovan sa foruma...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

@Cicak svaka chast care,neka je zhivo i zdravo!

Auuu sad ste i mene izbedachili.. ja nemam nikakve ukrase  ;D ;D moram i ja neshto smisliti... Juche sam gledao neki film i neki lik je imao odelo irvasa,ja to vama ljudi ne mogu opisati koliko to dobro izgleda... kad bi znao da ima to negde da se kupi,ne bih razmisljao....

@Skols jeste banovan al ne boj se ti nishta  ;D ;D ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ljudi,

Imam malo problema sa odelom Deda Mraza ali sam nasao resenje.. Kupicu 2 pa cu ih spojiti  ;

 

  Ja sam juce obavio tu operaciju  dva u jedan . Moja prijateljica koja vozi " Singericu " je to uspesno obavila, sad mogu sve lepo da obucem preko opreme !  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

@Cicak svaka chast care,neka je zhivo i zdravo!

Auuu sad ste i mene izbedachili.. ja nemam nikakve ukrase  ;D ;D moram i ja neshto smisliti... Juche sam gledao neki film i neki lik je imao odelo irvasa,ja to vama ljudi ne mogu opisati koliko to dobro izgleda... kad bi znao da ima to negde da se kupi,ne bih razmisljao....

@Skols jeste banovan al ne boj se ti nishta  ;D ;D ;D 8)

 

Ja trazila i nema, odnosno ima sta hoces, ali ne u zemlji Srbiji.  :P Posto imam rogove od prosle godine, ja sam sama sebi sasila nesto kao kombinezon. Nije uopste tesko za zezanje, ako se ima u vidu da pre ovoga sve sto sam ikada sila je bilo iskljucivo dugme :-X.  Da sam imala vise vremena, tj. na vreme se setila bilo bi ovako

 

rudolf.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

E bash neshto na tu foru,samo je josh bolje izgledalo... Kako bi to pun pogodak bio.. Josh on kao ide napred ispred svih i "vuche" ih  :D odo ja sa Zheljkom po odela,procunjacemo josh malo oko ukrasa... pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

@Cicak Prvo da cestitam tati, ziveli i zdravi bili

Nisam bio tu ovih dana

Ja cu (ako ne uspem da nadjem neku drugaricu sto vozi "singericu") doci bez odela >:(

Ponecu kapu i bradu ;) jbg-a sve malo, jos preko jakne,hm

A kako cu ukrasiti irvasa videcu to mi je nova ideja imam jos par dana da smislim nesto

Pozdrav deda i baba mrazovima(icama)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Dok se vi dogovorite  ;D Deda Mraz je vec krenuo Sretna Nova godina svima

 

Svaka čast Blue Rider!

 

Da vi otkrijem nešto, ja sam danas okitio mog irvasa i malo sam ga projahao oko detelinare. Malo smo vežbali.

 

Kamiloirvas je položio sa odličnim uspehom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Sutra se okuplja mala ekipa da popakuje sta jos ima da se popakuje pa cemo ozbiljno da popricao na ovu temu koju je Safet pokrenuo. To klopa or not to klopa...it iz d kuescn

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Zovite bando ako treba help.. Svejedno ne radim nishta pametno na raspustu  ;D ;D a hrane mora biti.. pa makar svi zajedno u obelix otishli  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Kac

Znaci ako ce te jesti nesto sto grokce, ja to ne jedem, ali mogu da jedem neka dlakava, pernata, i tako dalje stvorenja. Znaci samo da se jede, a i pije. Dogovorite se, ja sam ZA!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja