Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Slušajte matorog iskusnog čoveka što se tiče zime:

 

Dole:

Helanke, duge čarape do kolena, još jedne kraće čarape, somotske pantalone (najtoplije su) koje se uvuku u one kraće čarape ;D, moto-pantalone, crvene pantalone Deda Mraza, čizme ili duboke postavljene cipelice ;)

 

Gore:

Majica kratkih rukava, džemper sa rol-kragnom, pojas, najlonska ili kožna jakna da ne produva, moto-jakna i jakna Deda Mraza.

 

Potkapa obavezno! i kaciga.

 

Rukavice, najbolje 2 komada, neke vunene tanje i neke moto-rukavice deblje.

 

Eto tako sam ja bio opremljen i verujte mi uopšte mi nije bilo hladno!

 

Srećno sutra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Arakis...kako si ti opisao sam se ja danas i obukao + - par stvari. Dodaću neki šal oko vrata još za svaki slučaj pošto već nemam windstoper  ::)

 

Svi paketići su kod mene, spakovani u auto, na toplom i bezbednom mestu  :) Motor spreman, ja spreman, sve spremno  ;D

 

Kazu na tv prognozi : od -4C do 0C, suvo ali sa jutarnjim mrazevima. Savetuju oprez u voznji zbog moguce poledice...dakle, vozite polako i oprezno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Ljudi ,moram da se izvnem shto sutra necu moci da dodjem(znam da svi izgovori izgledaju bedno)ali iskreno mi je zao sto necu ucestvovati u paradi na motoru(ali ako moze nekako da se ucestvuje u nekom paketicu ili vec,mada kada sam grofa zvao pre 10 dana ,covek mi rece"ne brigaj brigu covek,mi smo finansije "zatvorili" imamo sve,samo se pojavi na motoru i odelu"a ja eto nisam u situaciji ,da negnjavim,Sutra ce te predstaviti "motoriste"sto bi rek'o moj babo,u najboljem svetlu,samo polako (bice hladno i klizavo) NAPRED OKTANSKI DEADA MRAZOVI ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Koji sam ja bolid,evo upravo krecem na neku zhurku ..  >:( Necu puno cirkati.. Laq notj svima pa se vidimo ujutro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

E da...zaboravio sam na bitnu stvar  ::)

 

Ja cu biti na mestu okupljanja oko 8:45h da bi mogao docekati ostale. Bitno je da se nadjemo na dogovorenom mestu da se nebi skupljali po pola bulevara  ;D

 

Mesto sastanka je Fashion caffe na bulevaru odma posle elektrovojvodine a pre raskrsnice, ili kome je lakse - tacno preko puta teniskih terena  :)

Vreme : tacno 9:00h

 

Vidimo se  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

E da...zaboravio sam na bitnu stvar  ::)

 

Ja cu biti na mestu okupljanja oko 8:45h da bi mogao docekati ostale. Bitno je da se nadjemo na dogovorenom mestu da se nebi skupljali po pola bulevara  ;D

 

Mesto sastanka je Fashion caffe na bulevaru odma posle elektrovojvodine a pre raskrsnice, ili kome je lakse - tacno preko puta teniskih terena  :)

Vreme : tacno 9:00h

 

Vidimo se  ;D

post-4939-12879014460932_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Ljudi obucite sve što imate u ormaru + i ženine helanke ko nema ženu može i od keve, napucajte se večeras luka i slanine, a sutra ujutro mesto kafe popijte šolju kuvanog vina (stari lalinski lek za sve i svašta) a može da posluži i za oržavanje radne temperature pojedinca. Samo nemojte posle da prilazite deci na bliže od  metar da ne popadaju od dedamrazovog arktičkog zadaha od koga i muve padaju na patos ;D ;D ;D ;D . Ajd pa puno sreće za sutra.Pozdrav od Temerinaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Idi...jbt a ja se uvek pitao zasto dedamrazu onako bažduga iz usta... a on se tako lečio od ladnoće!!!

 

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Mogao si barem da nas slazesh  ;D ;D ;D

ajde da pitam iskusnije.. Jel za hladnocu bolji koznjak ili gorotex? poshto mi na ixon jakni ne radi cipzar,samo dugmici.. shta kontate?

 

 

iskustvo od danas: ruke,noge i faca ce vam se oduzeti to je neminovano ! a ja sam obukao pidzamu ,trenerku,pantalone pa preko kombinezon kozni. A gore majcu k. rukava i majcu dugih rukava pa 2 duksa pa suskava trenerka i kombinezon !!! Znacii budi te hrabri  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Sad sam usao u kucu, smrzao sam.

Nazalost nisam uspeo da sredim motor za sutra a toliko sam zeleo.

Zelim da se sutra svi meteorolozi zahebu i da bude +16 C. ;)

Kad vec ja ne mogu da budem sa vama nek vama bude lepo i toplo ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Čeka vas jedan nezaboravan dan! Iz ličnog iskustva, ponesite dobre rukavice, duple rukavice, šta bilo što će vam sačuvati ruke... Danas su me prsti prvo od hladnoće boleli, a kad su prestali da bole bilo je vreme da se zabrinem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Sad sam usao u kucu, smrzao sam.

Nazalost nisam uspeo da sredim motor za sutra a toliko sam zeleo.

Zelim da se sutra svi meteorolozi zahebu i da bude +16 C. ;)

Kad vec ja ne mogu da budem sa vama nek vama bude lepo i toplo ;)

 

 

Pa stoooo?  :'(

Kao da sam procitao da nece doci pravi Deda Mraz...A caj koji sam ti spremio za jutarnje zagrevanje?

Salim se , naravno, nadam se da ce mi bar onaj ekstremista praviti drustvo na putu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

"Pa stoooo? 

Kao da sam procitao da nece doci pravi Deda Mraz...A caj koji sam ti spremio za jutarnje zagrevanje?

Salim se , naravno, nadam se da ce mi bar onaj ekstremista praviti drustvo na putu "

Eto nisam stigao da spremim makinu, hm ostavio za zadnji dan  ???

to mi se vise nece ponoviti.

Bas mi krivo za vruc caj ;)

Extrim "bata" je tu na jutarnji caj nista ti nemoj da brigas :D

Ako stignem vidimo se na trgu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Vidim ja da ce raditi jedno 400 mg kofeina ujutro  ;D taman kreno da legnem zove me kum kao ajde tu sam sa nekim curama i shta znam i nisam mogao da ga odbijem  :D ajd laku noc ekipa,vidimo se ujutro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81
iskustvo od danas: ruke,noge i faca ce vam se oduzeti to je neminovano ! a ja sam obukao pidzamu ,trenerku,pantalone pa preko kombinezon kozni. A gore majcu k. rukava i majcu dugih rukava pa 2 duksa pa suskava trenerka i kombinezon !!! Znacii budi te hrabri  Zelenko

 

Meni se nista nije oduzelo (osim vrhova prstiju na rukama al' za to nema pomoci), a imao sam debele duge gace, grejace za kolena, termo dokolenice, farmerke, deda mraz pantalone i cizme (dole), a gore: majicu kratkih rukava, majicu dugih rukava, rolku, "hvala ti bako" dzemper (made in SFRJ), jaknu sa protektorima i preko svega toga koznu jaknu - motorku (rokerku), na rukama kozne rukavice, na glavi potkapa i kaciga ..

 

eto .. i NI MALO mi nije bilo 'ladno ... osim, kao sto rekoh, na vrhovima prstiju leve i desne sake :)

 

jedini problem (meni) je kondenz ispod kacige .. od skupljanja pare i disanja kroz potkapu mi se formirao kondenz tako da mi je potkapa bila MOKRA u predelu usta i obraza.. u tom slucaju .. voziti sa spustenim vizirom (za one sa anti-fog) ;D

 

sergio .. over and out

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Mi stariji smo vec stigli kuci iz provoda.Sreo sam usput dva pingvina u bundama.Piju kuvano vino

i sa setom se secaju tople otadzbine!Auto kaze -5,ali sve je ok dok je suvo.

Ko prvi stigne u kafic kuva kafu!  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

A ja mislio ja jedini ludak koji je poranio u 7  :D Jutro i od mene.. bogme u stanu mi je vec hladno  ;D helanke+trenerica+pantalone-valjda ce da reshi poso.... Vidimo se DEDE  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

helanke+trenerica+pantalone-valjda ce da reshi poso.... Vidimo se DEDE  :) :) :)

 

HO,HO,Bices u problemu ako ti se pripiski! ;D

Jutro dede!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

E pa ljudi, akcjia je prošla ok, paketići su pdeljeni klinci presrećni, sad još da ovi sa fotoaparatima dodju kući i pokače slike.  :)

 

ALI

 

Iskoristiću ovu priliku da se zahvalim mk Otpisani-ma na totalnom zanemarivanju dogovora te konstantnom omalovažavanju našeg truda i rada kao i ezultata koji su iz istih proizišli. Mi ni u jednom momentu nismo rekli a još manje pristali da PODRŽIMO NJIHOVU AKCIJU već smo se dogovorili i na njihovo insistiranje i maltretiranje  čestim telefonskim pozivima pristali da budemo RAVNOPRAVNI  PARTNERI u akciji , koju smo mogli i sami odraditi a koja je trebala da se zove  MOTO DEDA MRAZOVI  MK OTPISANI U SARADNJI SA ASOCIJACIJOM  MOTOCIKLISTA SRBIJE –BJ BIKERS .

Zarad pravde i istine Otpisani su moto deda mrazove organizovali u prethodnih 5-6 godin aali im to ni u kom slučaju ne daje ekskluzivno pravo  na njih.

 

Mi smo za ovu Akciju obezbedili 200 paketića, 30 lopti,  2 dvd plejera , 300 sokića, 300 bananica , 2 kg bombona , igračke i još puno poklona , te kontakte sa institucijama kojima smo podelili poklone . Zauzvrat su  mk Otpisani trebali da izvade dozvole od grada i najave skup ( ukupno 2 sata posla) i skuvaju pasulj koji su sami ponudili , te da obezbede kontakte sa medijima u kojima smo se trebali zajedno pojavljivati i ceo dogadjaj zajedno najaviti, o toj najavi neću da razglabam , svi smo svedoci kako su „korektno“  to odradili i tu se crno na belo vidi ko ovu akciju koristi za ličnu samo promociju i ko se „kiti tudjim perjem“.

 

E pa drage kolege iz klubova a pogotovo iz mk otpisanih pokazali ste se u pravom svetlu , i učvrstili moj stav da NIKADA neću biti član ni jednog kluba jer neželim da u svojoj blizini imam ljude kao što ste Vi. Možete slobodno da moju sliku okačite kao nepoželjnog gosta u svim svojim klubskim prostorijama , na svim žurkama i skupovima jer me zahvaljujući vama sigurno neće biti .

 

Ovom prilikom se posebno IZVINJAVAM  ljudima koji su sa svojim firmama  stali iza ove akcije a nisu dobili ni sekunde naše zahvalnost u medijima , Nažalost to je zbog mediskog miniranja od strane Mk otpisanih .

    >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja