Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Ja imam 180 sa 120 i odelo iz Metroa je izdržala akciju samo mi je žena sve ponovo prešila da bi ojačala šavove i stavila cibzar da bi dobio koji cm na stomaku.( nisam namerno upisao kg i cm nek svako proceni  ove mere koji je koji)

 

Pozdrav i sretno za akciju!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja danas idem u test voznju...da proverim spadaju li ukrasi, koliko je hlalalallalalalalalaalalalaadno, da sipam gorivo i da pitam slucajne prolaznike da li izgledam dovoljno lud...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja se sinoc vozio, cak i kad je sneg padao ( po malo ). Sve je OK.  Jedini problem mi je bio kad stanem na semafor, pa pocne vizir da mi magli, al tad ga podignem, pa kad krenem opet ga spustim !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Nisam mogao da upalim Cagivu, zezao se sa njom pola sata,smrzao se kao pi... i na kraju otisao i kupio akumulator.

Formira se na terasi pa cu popodne otici da ga stavim i nadam se upalim ga bez sibica.

Yamaha kresnula kao mina tako da Kepo prijatelju imamo bar jedan siguran motor.

P.S.Zna li neko kakvi su ti Exide akumulatori?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Nisam mogao da upalim Cagivu, zezao se sa njom pola sata,smrzao se kao pi... i na kraju otisao i kupio akumulator.

Formira se na terasi pa cu popodne otici da ga stavim i nadam se upalim ga bez sibica.

Yamaha kresnula kao mina tako da Kepo prijatelju imamo bar jedan siguran motor.

P.S.Zna li neko kakvi su ti Exide akumulatori?

 

 

Odlicni su!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Vala i ja sam kvinkija verglao bash dosta prekjuche.. Nisam ga vozio jedno 25 dana a napolju je stojao tako da mu svaka chast da je i upalio.. a i ja sam chuo sve najbolje za exide  ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2828 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Za Jamanu odlični akumulatori možda najbolji kod nas na tržištu.

Ja se razmišljam svakako da dodjem Keewayom ako bude leda lakši mi je on za kontrolisanje mada ima originalne nekvalitetne gume.

 

 

Pitanje za sve ostale na sastanku je bio neki dogovor da se obavezno nosi minimum opreme iliti kaciga.Na slikama akcija koje su već održane vidim da to nije baš tako osim ako nije bez mog znanja napravljena kaciga poput kapice za Dedu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Tako, tako pripremajte se!!!

 

Ja sam test vožnju obavio u četvrtak i palio motor i juče i danas a kanda ću ići da ga kresnem još jednom večeras.

 

Sad me već skroz fata groznica...ko će da izdrži do ujutro!!!  ::)  :D  ;D

 

Kaciga je obavezna... a i mislim da je lepše voziti sa njom po ovoj hladnoći.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Ja sam se vala full opremio.. cizmice,pantalone sa protektorima,kornjachica velika,jakna sa protektorima,rukavice,podkapa i naravno kaciga  :) jedva chekam...  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ja danas idem u test voznju...da proverim spadaju li ukrasi, koliko je hlalalallalalalalalaalalalaadno, da sipam gorivo i da pitam slucajne prolaznike da li izgledam dovoljno lud...

 

Da cujemo utiske!

Ja veceras idem po motor, a ujutru pokret .  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Za Jamanu odlični akumulatori možda najbolji kod nas na tržištu.

Ja se razmišljam svakako da dodjem Keewayom ako bude leda lakši mi je on za kontrolisanje mada ima originalne nekvalitetne gume.

 

 

Pitanje za sve ostale na sastanku je bio neki dogovor da se obavezno nosi minimum opreme iliti kaciga.Na slikama akcija koje su već održane vidim da to nije baš tako osim ako nije bez mog znanja napravljena kaciga poput kapice za Dedu.

 

 

 

Videcemo za aku,do sad sam verovao Yuasi i Varti.Pa kako nisi cuo za te kacige,fazon i jeste u tome da izgledaju kao kapice. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Da cujemo utiske!

Ja veceras idem po motor, a ujutru pokret .  :)

Evo upravo sam se vratio  :)

 

Utisci : hladno u PM  ;D

 

Sreca pa sam se bas OBUKAO pa sam ustanovio "zimu" samo na tri mesta : prsti na nogama, vrat i butine. Za butine mi je cudno posto mi je sve ostalo toplo. Vrat mi je najotkriveniji pa mi je jasno...moracu da nabacim jos nesto da se ugrejem. A na prstima je bilo malo hladno, to ce resiti jos jedne carape  ;D

Ljudi su me gledali malo "cudno" ali je meni bilo super...a onda sam se mimoisao sa nekim na bulevaru. Bilo ih je dvoje na motoru, neki "nejked" mada nisam uspeo da vidim koji je...odma mi je postalo toplo znajuci da ima jos ludaka u ovom gradu  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Mogao si barem da nas slazesh  ;D ;D ;D

ajde da pitam iskusnije.. Jel za hladnocu bolji koznjak ili gorotex? poshto mi na ixon jakni ne radi cipzar,samo dugmici.. shta kontate?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

Ja idem sad da upalim motor da se malo zagreje za sutra, duvam balone da pripremim za sutra i naravno da okitim irvasa  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Ja sad bio da sipam gorivo i naduvam gume... BOLEST je hladno...  Ovaj lik na pumpi me gleda u fazonu jesam li lud  :) btw ljudi dovodim ja najverovatnije josh par drugara sutra,na forumu su i oni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Upalio masinu na opste zadovoljstvo komsiluka! ;D

Prilican je spic,sad sam okrenuo krug,mrznu prsti i vrat je kritican i ako mi

u autu pokazuje -2,5,ujutru ce biti jos gore.Palim tv sad ce vesti na B92 da vidim Beogradjane. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ja bio do pumpe da tankujem ( za svaki slucaj ). Suzuki je malo verglao nisam ga vozio od sastanka, a i stoji na hladnom, al je upalio . Posle se malo provozao po gradu, svratio do Raidersa i kuci. Oprema mi je dobra, i nije mi bilo hladno, jedino sto cu sutra morati da obucem kratku koznu jaknu, glupo mi da nosim ovu zimsku iako je sjajna za hladnocu, al je dugacka pa mi je bezveze da strci ispod odela deda mraza !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

meni je zvucalo glupo da napominjem tankovanje, ali danas nam stade jedan motor u povratku zbog nedostatka goriva. U ove zimske dane lako se zaboravi kad se sipalo, pa ipak da podsetim, poucen danasnjim iskustvom.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Rezervoar pun, gume proverene, paljen pre dva dana, napravljen probni krug, okačeno nešto ukrasa, odelo DM isprobano preko komplet opreme, ... vidimo se sutra :-)))

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja