Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda Mraz Novi Sad 2009

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Mislim da bi trebalo da napravimo jedan sastanak za par dana , da se svi ( ako je moguce ) skupimo, vidimo - sta, kad kako , ko . . . .  pa da navalimo . Ovako jedan napise poruku ujutru, drugi procita uvece, treci sutra . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NS

paketići kupljeni ;)

odela kupljena ;D

Sutra nosim do federfufne a ona će dalje do koga već treba....

Na vožnju idemo (XT & KLE) ,boli me koleno zbog ovih zadnjih par dana  vožnje  al koga hebe .

Sve za decu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

paketići kupljeni ;)

odela kupljena ;D

Sutra nosim do federfufne a ona će dalje do koga već treba....

Na vožnju idemo (XT & KLE) ,boli me koleno zbog ovih zadnjih par dana  vožnje  al koga hebe .

Sve za decu :)

 

KRALJU!

SVAKA ČAST!

 

Vidimo se sutra!

Pijemo kafu i kolu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Hajmo korak o korak...

 

- prvo bi bilo lepo kada bismo uspeli da se nekako organizujemo oko prikupljanja novca. Ima mnogo obecanja i dobre volje ali slaba je realizacija.

- sto se tice nekog sastanka za neki dogovor... dogovoricemo se vec... bice

 

- sto se tice same akcije, znamo da ste svi vi koji zelite da ucestvujete, na mestu i da znate sta je red... i znamo da niko nece doci pijan, pripit, bez opreme, kacige,... i znamo da cete se svi voziti i ponasati korektno kako pravi clanovi ove zajednice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Za sastanak ćemo se još dogovoriti , najveći problem je kada ??? kad svi imaju vremena????

Inače dobra vesti, prva firma upatila paketiće  MOTOBOX - naš drugar Steva SPEED TRIPLE je upaltio i preuzeo 20 paketića

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Kao prvo jedna lepa vest. Minakva će nam izaći u susret sa sokićima a sad se razmatra i varijanta da se pojave sa svojim promoterkama  :o ;D i štandom pa da i to bude na nivou!!! (Što bi rekao Žika)

 

Kao drugo, i treba da nas bude više nego u BG-u... a vi se braćo iz BG-a potrudite da vas bude više od nas i od svih drugih, dopada mi se ideja takmičarskog duha!!! Sve u cilju što veće masovnosti.

 

Kao treće, znam par mojih poznanika, koji čitaju ovo što sad pišem i znam da se u sebi kolebaju priključiti se ili okrenuti glavu. E zbog njih(svih koji se dvoume) apelujem, priključite se akciji, ne zbog nas ostalih, pa zaboravite na momenat i decu, priključite se zbog sebe. Pružila vam se svima šansa da u životu date malo a da za uzvrat dobijete puno, dečiji osmeh i srećni osećaj davanja ne možete kupiti novcem. Videćete da će vam osoba koju će te posle toga ugledati u ogledalu biti mnooogo lepša, zgodnija i prijatnija (ovo vam govori jedan narcis)  ;D ;D ;D

 

A iskreno biće vam lakše i na leto kad se budemo vozili da mi odgovorite na pitanje, gde ste bili 28.12.  ;)

 

Za sve Vas koji ste se priključili akciji, dali u Ns-u ili BG-u ili Temerinu ili Zrenjaninu ili bilo gde, znajte da postoji puno ljudi koji bi se možda i priključili ali ih moramo uhvatiti za ruku i povesti za sobom, moramo ih pogurati da naprave prvi korak, moramo ih pokrenuti. Nisu ljudi loši već samo inertni, zato zovimo sve sa kojima smo se ove sezone vozali, sve koje smo upoznali na susretima i pitajmo ih da učestvuju sa nama, animirajmo ih, kažimo im sve što smo ovde napisali i pročitali, naterajmo ih da se zamisle. I braćo možda nećete svi prihvatiti sve što sam napisao ali imajte na umu naš zajednički cilj: SREĆA DECE kojoj je ona uskraćena.

 

Ajmo braćo, što nas bude više biće nam svima toplije!!!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Može i na mišeluku, ali ajde dajte nam još dan max dva da se dogovorimo o planu rada , verute ljudi raspao sam se oko deda mrazova.

Moja neka ideja ipak ide u pravcu da se nadjemo u nekom lokalu (moj predlog Jolly kafe kod velike pečurke ) da se nebi porazboljevali pre akcije  a od skupljanja na mišeluku i debate na vetru.

Pozz svima,  hvala što ste pozitivni i time mi dajete snage da verujem da ćemo akciju izgurati  do kraja :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Cicak svaka čast, naj verovatnije ćemo svi učenici akcije imati radni sastanak u nedelju popodne u nekom lokalu gde se može pričati, unapred se radujem :) :) :) :) :) :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

a sad se razmatra i varijanta da se pojave sa svojim promoterkama  :o ;D i štandom pa da i to bude na nivou!!! (Što bi rekao Žika)

 

Vodite računa da se od manifestacije ne pravi vašar. Ovoj je humanitarna akcija Asocijacije Motociklista Srbije i drugih obeležja na njoj ne bi trebalo da bude, političkih ili korporativnih, svejedno.

 

Ko nam da pomoć hvala mu ali da našu manifestaciju neko koristi zarad sopstvenih promotivnih aktivnosti neće moći.

 

Svaki donator dobiće nakon akcije zahvalnicu, izuzetni darodavci imaće poseban tretman na manifestaciji koju ćemo tek realizovati i na našem sajtu postavićemo logotipe svih koji su akciju pomogli.

 

Ali naša akcija je naša stvar, bez tuđih simbola i ''promoterki''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZ6 - BMW R1200GS - Yamaha Xmax 400

Dalmatino, jeste li kupili kostime u Metrou, ima li veličina?

Nisam stigao danas, problemi sa uvozom Yamahe >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Na TV-u kazu da ce kosava duvati do utorka. Bolje da onda pravimo sastanak zatvorenog tipa - tj. u lokalu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

.....

 

Sto se tice akcije, definitivno racunajte i na mene, ici cu sa njim njegovim ATV-om (ukoliko ne dodjem motorom). ......

 

ali da ne pominjasmo da ne bi trebalo sa neregistrovanim vozilom, pa i nekako, ovako zaista ne shvatam. Da li je stvarno cilj ovakvih ideja da se diskredituje lepa ideja, volja i svi ciljevi BJB-a vezani za bezbednu voznju u sta spadaju dozvole za voznju i registracije, jednako kao i oprema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ovako...

 

ovo je akcija koju organizuje Asocijacija Motociklista Srbije t.j. BJB i u slucaju bilo kakvog prekrsaja (a voznja neregistrovanim vozilom je prekrsaj po trenutnom zakonu Srbije), to ce se oslikati na Asocijaciji. Niko ne ide u ovom slucaju sam, vec idemo organizovano! Kada idete u voznju sami, kada ne idete u organizaciji nekoga ko se bori za primenu i postovanje saobracaja idite kako hocete.

 

Poslednji put... svako ko hoce da ucestvuje u akciji, mora biti sa registrovanim vozilom, mora biti trezan i mora imati osnovnu opremu koju zakon propisuje!!!

 

Ovo cemo jos jednom ponoviti na sastanku u nedelju, kada cemo se videti i to je to...

 

Ja bih u ime Ascijacije poslednji put da zamolim sve koji ce se ukljuciti u akciju da postuju ove veoma proste zahteve... zasto je to tako tesko!?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A mesta na nekom motoru ce se naci... ako se ja do tada registrujem bice kod mene, ako se ne registrujem bice u kolima kod mene

 

PS - ne bih voleo da moje postove iko shvati licno (ukoliko ekspicitno nisam tako naveo)... obracam se svima koji pisu u temama, koji salju SMS, mailove, PP-ove i zovu telefonom.

 

Ponekad mozda zvucim malo neurozno, ali nadam se da bar neki od vas shvataju da pored uredjivanja foruma organizujem i 2 aktuelne akcije, svako ko je u IT sektoru zaposlen zna da je ovo spic sezone kada je najneuroticnije na radnom mestu, pored toga svako ima problema jos i u privatnom zivotu, pripreme za praznike,... i jos 1000 drugih stvari.

 

A sto se tice polemika o bezbednosti u saobracaju, ako vec palamudimo cele godine o tome valda je ovo prava prilika da i pokazemo da smo bili iole ozbiljni u svom tom palamudjenu..

 

Pozdrav svima, vidimo se na sastanku u nedelju, o kojem ce vas Grof obavestiti detaljno...

 

Prijatan vikend svima... odoh da odmoriim mozak i duzu 2 dana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Ovako...

 

ovo je akcija koju organizuje Asocijacija Motociklista Srbije t.j. BJB i u slucaju bilo kakvog prekrsaja (a voznja neregistrovanim vozilom je prekrsaj po trenutnom zakonu Srbije), to ce se oslikati na Asocijaciji. Niko ne ide u ovom slucaju sam, vec idemo organizovano! Kada idete u voznju sami, kada ne idete u organizaciji nekoga ko se bori za primenu i postovanje saobracaja idite kako hocete.

 

Poslednji put... svako ko hoce da ucestvuje u akciji, mora biti sa registrovanim vozilom, mora biti trezan i mora imati osnovnu opremu koju zakon propisuje!!!

 

Ovo cemo jos jednom ponoviti na sastanku u nedelju, kada cemo se videti i to je to...

 

Ja bih u ime Ascijacije poslednji put da zamolim sve koji ce se ukljuciti u akciju da postuju ove veoma proste zahteve... zasto je to tako tesko!?!?

 

podrzavam!! ako nas neki ne vole da im ni ne damo razlog za to!!! pa da kazu da se opasnim prevoznim sredstvima vozimo! (ja tu ne ucestvujem ali je to moje misljenje)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

E sad pošto se ja tu javljam ko neki organizator red je da se i ja oglasim, imaćemo RADNI SASTANAK U JOLLY KAFE-U (u Maksima Gorkog  iza pumpe velike pečurke)  U NEDELJU  14.12. u 18 h  . Tamo ćemo se dogovoriti kako će cela stvar funkcionisati . Naravno neće biti preskočene ni teme  ATV , alkohol , oprema i sve ostalo što se bude imalo pitati i prodiskutovati.

Ovim bi putem molio ljude da ne off-uju u temi  jer to već gubi smisao , imamo 10 strana a nema objektivne potrebe ni za 5, preterano svi obrazlažete stvari o kojima u ovoj temi nije mesto.

Unapred hvala na razumevanju Grof.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Auu moram otici vecheras najkasnije da kupim,bojim se da ne bude posle... ja sam 186/81 valjda nece biti problema... btw,vidimo se vecheras! odjava prijem  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja