Jump to content

Moto Zajednica

Louis 70 torbe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

;D Fali ti tail torba! Koliko si platio bisage? Tank torba je bas veelika, a cini mi se da su i magneti po PS-u, nadam se da dobro drzi, posto sam letos imao lose iskustvo, doduse sa slabijim magnetima, i sa brzinom daleko iznad deklarisane... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Napravi neke distancere,bocne torbe ce ti izgrebati plastiku...

Inace, imam istu takvu tank-torbu i odlicna je, za te pare nema bolja!Ja sam je prepunio, i takodje vozio dosta preko deklarisane brzine(100km/h pise na etiketi) i nije ni mrdnula.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Imam takvu tank torbu i prezadovoljan sam ispunila je sva očekivanja , preživela celu sezonu, staje u nju djavo i po i testirana preko 200kmh i nije se milimetra pomerila. A cene sitnica 30e i ko mi onda kaže da jeftino ne može biti dobro, a znam ljude koji su kupovali tank torbe za 100+ evra i cibzari im popustili za sezonu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Tank torba je bila 29.90 i bisage isto toliko. Kod Bere sam narucio i covek mi je poslao posle nedelju dana. Sa postarinom me je izaslo 3200 na kucnu adresu. u tu tank torbu stane moja alpinestars jakna i drzi na 200 km/h. U drugoj boji nema. Ja sam  uzeo prvenstveno zbog cene jer meni ne trebaju neke torbe koje bih koristio svakog dana.

Napravi neke distancere,bocne torbe ce ti izgrebati plastiku...

Inace, imam istu takvu tank-torbu i odlicna je, za te pare nema bolja!Ja sam je prepunio, i takodje vozio dosta preko deklarisane brzine(100km/h pise na etiketi) i nije ni mrdnula.

Jesi li siguran da ce mi izgrebati plastiku? Imas neki primer kako to da napravim?

 

A sto se tail torbe tice, nisam ni video u katalogu a da je louis 70...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Jesi li siguran da ce mi izgrebati plastiku? Imas neki primer kako to da napravim?

 

Siguran sam 100%,matirace ti farbu.

Ne znam da li si video, ja sam to video da taksisti koriste... to je kao neka penasta guma,oni to stave iznad instrument table,da im mobilni ne klizi levo-desno.Ako znas na sta mislim to je prava stvar za tebe.Kupi,i stavi izmedju,i nemas brige.U svakom slucaju ne smes ni cistu gumu,jer je i ona dovoljno gruba da matira farbu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Jesi li siguran da ce mi izgrebati plastiku? Imas neki primer kako to da napravim?

 

Siguran sam 100%,matirace ti farbu.

Ne znam da li si video, ja sam to video da taksisti koriste... to je kao neka penasta guma,oni to stave iznad instrument table,da im mobilni ne klizi levo-desno.Ako znas na sta mislim to je prava stvar za tebe.Kupi,i stavi izmedju,i nemas brige.U svakom slucaju ne smes ni cistu gumu,jer je i ona dovoljno gruba da matira farbu.

jel znas kako se to zove? Ako nista ne nadjem ubudzicu na torbama nesto mekano sto nece izderati farbu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

jel znas kako se to zove? Ako nista ne nadjem ubudzicu na torbama nesto mekano sto nece izderati farbu.

 

 

Ne znam...

Slicno je i ono sto se koristi da tepisi ne klize po parketu, potrazi u nekoj prodavnici tepiha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

jel znas kako se to zove? Ako nista ne nadjem ubudzicu na torbama nesto mekano sto nece izderati farbu.

 

 

Ne znam...

Slicno je i ono sto se koristi da tepisi ne klize po parketu, potrazi u nekoj prodavnici tepiha.

OK. Hvala u svakom slucaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Imaš u kutijama od matičnih ploča tako nešto, idi u neku radnju sa računarima i zamoli ih da ti daju. Dakle, kao sunđer debljine 2-3mm, mekano i fino ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Imaš u kutijama od matičnih ploča tako nešto, idi u neku radnju sa računarima i zamoli ih da ti daju. Dakle, kao sunđer debljine 2-3mm, mekano i fino ;D

Good idea!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Imam takvu tank torbu i prezadovoljan sam ispunila je sva očekivanja , preživela celu sezonu, staje u nju djavo i po i testirana preko 200kmh i nije se milimetra pomerila. A cene sitnica 30e i ko mi onda kaže da jeftino ne može biti dobro, a znam ljude koji su kupovali tank torbe za 100+ evra i cibzari im popustili za sezonu....

Slazem se sa Grofom. Putovao sa PRETOVARENOM tank torbom 660 km, a nije ni mrdnula ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

imam i tu torbu i te bisage, torba je odlicna, bisage su ....

 

 

putovali smo na taru pa posle na more i prosli kroz pakao sa kisom

 

kabanica u bisagama sluzi iskljucivo da se pokriju na motoru koji stoji na kisi!

 

ukoliko se vozi tako, `kabanice` skupljaju vodu i nakon recimo sat vremena, ispod bisage se formira `sisa` od po litar vode sa svake strane

 

da ne pricam o stvarima unutar tih mokrih bisaga.

epilog, oni spoljni spojevi  su po povratku poceli da se raspadaju na donjim unutrasnjim coskovima...

 

 

 

tank torba je drzala dobro i nije propustila ni kap

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

bisage ce sigurno oguliti (matirati) plastike, ja sam u par zadnjih godina lepio na plastike providnu foliju (samolepljive tapete).

lako se zalepe, cuvaju plastike, NEVIDE SE, i lako se skidaju po potrebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Acim  je rekao da moze da se zalepi i onaj sundjer od kompjuterskih  komponenti,graficke i toga svega pa cu to uraditi ovih dana. bolje mi je da zalepim na bisage nego na motor jer se ovo nece ni videti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Acim  je rekao da moze da se zalepi i onaj sundjer od kompjuterskih  komponenti,graficke i toga svega pa cu to uraditi ovih dana. bolje mi je da zalepim na bisage nego na motor jer se ovo nece ni videti.

 

Druze, taj sundjer je ostar i opet ce ti fasovati boja!!!

 

Idealno bi bilo neku gumenu podlogu da napravis, ima nesto u Louisu ali nije jeftino. Neznam kako bi bilo da uzmes unutrasnju gumu od kola, imas po vulkanizerskim radionicama stare za dzabe, pa da nju zalepis za unutrasnju stranu bisaga...  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

momci slobodno probajte da zalepite bilo sta na unutrasnju stranu bisaga, . . .

sve sto zalepite ce izguliti farbu na motoru. posle toga dolazi farbanje motora pa onda . . . ipak providna folija.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja