Jump to content

Moto Zajednica

Louis 70 torbe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

onda defivitivno providna folija? Ne  svidja mi se varijanta da lepim na motor bilo sta pa cu probati na torbe da zalepim. Valjda cu uspeti nesto da uradim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Acim  je rekao da moze da se zalepi i onaj sundjer od kompjuterskih  komponenti,graficke i toga svega pa cu to uraditi ovih dana. bolje mi je da zalepim na bisage nego na motor jer se ovo nece ni videti.

 

Druze, taj sundjer je ostar i opet ce ti fasovati boja!!!

 

Idealno bi bilo neku gumenu podlogu da napravis, ima nesto u Louisu ali nije jeftino. Neznam kako bi bilo da uzmes unutrasnju gumu od kola, imas po vulkanizerskim radionicama stare za dzabe, pa da nju zalepis za unutrasnju stranu bisaga...  :-\

 

 

Mislim da su i unutrasnje gume pregrube.

Mora to biti jos neznije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Prošetaš do prvog EURO-shopa ili do Kineza i među kuhinjskim potrebštinama ima dotičnih penastih perforiranih podmetača u raznim bojama. Meke su i ne grebu boju. Ima i varijanta od tanke gumene paučine, boja sirove gume - svetlo drap. Ovo drugo je bolje jer ne upija vlagu tj. kišu. Pakovanje je u rolni širine 30cm.

Plavi je sunđer, beli guma.

 

post-4188-12879012032097_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Motor

Titjo,druzhe moj....Od svega ovoga,najbolje ti je da zalepish providne folije jer ako ishta zalepish za torbu,ona se pomera(mozhda pola cm se pomera),naravno da ce ti izderati motor,ne u velikoj kolichini ali posle duzheg vremena ce ta oderotina biti velika...Poslushaj me,pa cemo zajedno da neshto iskombinujemo...Tu ti treba mozhda 2-3 cm providne folije i to je to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Titjo,druzhe moj....Od svega ovoga,najbolje ti je da zalepish providne folije jer ako ishta zalepish za torbu,ona se pomera(mozhda pola cm se pomera),naravno da ce ti izderati motor,ne u velikoj kolichini ali posle duzheg vremena ce ta oderotina biti velika...Poslushaj me,pa cemo zajedno da neshto iskombinujemo...Tu ti treba mozhda 2-3 cm providne folije i to je to :)

Mada mi ni ovaj sundjer ne izgleda lose.Smislicemo nesto kada budem imao vremena... Ne brine me sada toliko to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Nisi dobro postavio link. Imas na forumu kako se postavljaju linkovi sa louis sajta. Pogledaj  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Titjo samo dupli klik na link i to je to.  ;)

...ili "open in new window" - meni radi, sad sam probao i u novom prijavljivanju. U svakom slucaju - sorry, namera je bila najbolja!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Vec sam nasao neke sundjere koje cu nalepiti na bisage i to je to...

 

Kupio sam sad super podlogu bas za to. Ona pena sto ne klizi, neki to stavljaju na nstrument tablu u kolima, ali te put navede svrati da vidis!i

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Titjo druze, evo sta je meni palo na pamet.

Kupis 2 ili 4 lutkice na lepljenje na prozor, imas onaj gumeni vrh,

lutkica.jpg

 

njega skines i zasijes na torbe. Kad stavljas torbe, nalepis te vrhove na plastiku i nemas problema. Mozda nece drzati bas dobro, ali svakako 2 na jednoj torbi ce sasvim pristojno odraditi posao, probaj, ne moze sa skodi. Pozdrav.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Hehe...koji si lik! Malo mi je neravna plastika ali moze to da drzi,cim stoje te mecke onda moze i bez tereta da stoji. Ali mislim da su mi sundjeri prakticniji  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Hehe...koji si lik! Malo mi je neravna plastika ali moze to da drzi,cim stoje te mecke onda moze i bez tereta da stoji. Ali mislim da su mi sundjeri prakticniji  :)

 

E, ali pazi, neces ti njih zastiti skroz, vec bolje da imaju malo lufta, na nekomo jakom koncu, ili mozda kanapu, i onda samo zalepis njih za motor a torbe ce da se naslone na njih umesto na plastiku i to je to. ne trebaju oni da drze torbem vec samo da ih sprecavaju da se ne pomeraju direkt uz plastiku, ako si me razumeo sta sam hteo reci  :D , mozda zvuci komplikovano, ali nije.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Hehe...koji si lik! Malo mi je neravna plastika ali moze to da drzi,cim stoje te mecke onda moze i bez tereta da stoji. Ali mislim da su mi sundjeri prakticniji  :)

 

E, ali pazi, neces ti njih zastiti skroz, vec bolje da imaju malo lufta, na nekomo jakom koncu, ili mozda kanapu, i onda samo zalepis njih za motor a torbe ce da se naslone na njih umesto na plastiku i to je to. ne trebaju oni da drze torbem vec samo da ih sprecavaju da se ne pomeraju direkt uz plastiku, ako si me razumeo sta sam hteo reci  :D , mozda zvuci komplikovano, ali nije.  :D

 

Kontam sta si mislio, i lepa zamisao samo nece da radi posao!  >:( Dovoljno je da torba seta par mm i da napravi posao...  :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

Nisu (to je od osjaja), nego su folije lepljene u 2 nocu pa zato tako bezveze izgleda, ali zato su bocne torbe ostavile dobro crnilo na njima. Ako treba slikacu opet sutra kad se naspavam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: ZR - NS

I jel grebe sa tim sundjerima? Inace torbe su stvarno brooka, neverovatno sta sve stane...

Dobre su folije mogu lepo da se zalepe i da se neprimeti da su tu, samo treba strpljenja i fen pa polako a ovo je bilo lepljene za 3 minute.......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Da se ne otvara Tema po stoti put, aj`d neka mi neko da broj telefona ko narucuje robu u LOUIS-u bez provizije.Treba bi za jednoga drugara iz MK Sid.

Hvala u naprijed. :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja