Jump to content

Moto Zajednica

Continental ContiRoadAttack 4

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Evo vest za malobrojne srećnike koji znaju koliko su Continental gume dobre. Stigao je RoadAttack 4. Ja trenutno vozim RoadAttack 3 i nemam reči da opišem koliko je ta guma sigurna.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3118 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Ljudi i ne znaju koliko je dobra!

Još i serija EVO i EVO 2 GT,za teže motore...ko jedan set izvoza,više brend ne menja...u svim uslovima drži!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 784 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Ja trosim drugi set Continentala i nevidim ni JEDAN JEDINI razlog sto bi prelazio na drugog proizvodjaca. RA3 je guma da je ljubis, kao puter

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2025 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

I ja imam samo reci hvale za Kontija, vozio Konti moushn i najbolju na svetu Konti sport atak, mogu misliti kako je tek ova dobra...:ooo:

 

Zna li se cena za set 120/190 (200), pitam za druga? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ja trenutno vozim pireli scorpion,nov set,presao 2000km. Motor mi je nestabilan na vecim brzinama i neprijatan je osecaj jako. Gotovo sam siguran da je to od kad sam montorao taj set. U decembru sam porucio conti atack3,stizu sad u martu,nadam se najboljem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Pireli scorpion trail, jedna od boljih po mom misljenju u toj klasi. Koje su dimenzije? Ako ih skines jesu na prodaju?

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Dimenzije... Huh

Mislim da su 110 80 19 prednja

150 70 17 zadnja

Bice na prodaju ako mi se motor umiri nakon zamene. Ako ostane isto, nije do guma i greota da ih dajem bud zasto a platio sam ih 320e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Mislio sam da je bar zadnja ista, ali nije, šteta, ali msm da tu nesto drugo pravi problem, a ne gume.

Poslato sa JNY-LX1 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Videcemo sta je problem. Mozda je do vizira...

Zadnji amortizer sam kupio glanc nov,samo do tehnickog je vozen,prednje vile remontovane,lezaji volana zamenjeni,lezajevi tockova takodje.... bem li ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Za touring vozače i one koji su se navikli na contiRoadAttack 3 guma, stiže nova ContiRoadAttack 4

 

BJBIKERS.COM

Krajem prošle godine je Continetal napravio evoluciju te gume predstavivši novu ContiRoadAttack 4 seriju guma.

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Никад не једи жути снег!, 681 postova
  • Lokacija: Церовац - Београд
  • Motocikl: Јаворка (ФЈР 1300)

Возио сам на ФЈР-у другу генерацију ове гуме и сећам се сам био баш задовољан истом...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1666 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo
  • Motocikl: Bmw R1200Gs

Skorpion trail je fabricka ugradnja na Multistradu, guma je babaroga, ja bi se bazirao na nesto od tih drugih stvari da otklonim problem. Svakako javi sta je bilo, bas me interesuje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

Koliko videh, RevZilla kaže da je ovo najbolja touring guma uz Michelin Road 5/6. Ušla je u konkurenciju sa Pirelli Angel GT II za sledeću gumu na Suzani :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
pre 48 minuta, punisa 16 je napisao:

Vec ima ova tema na forumu.

E? Videću da spojimo ovu i tu temu. Izivnjavam se što nisam obratio pažnju. Doduše, nešto mi se učinilo da sam video, ali za ContiRoadAttack 3. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500
On 22.2.2022. at 21:51, blackmore je napisao:

Koliko videh, RevZilla kaže da je ovo najbolja touring guma uz Michelin Road 5/6. Ušla je u konkurenciju sa Pirelli Angel GT II za sledeću gumu na Suzani :) 

Dosta losih komentara za angel gt2 , kazu GT bio bolja guma , dvojka hoce da trese pri vecim brzinama... Bas me cudi  , trebalo bi da uzmem nove gume uskoro pa se dvoumim GT2 ili Road 6.  Ima li neko iskustva sa GT2 ? 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad
1 hour ago, ziks said:

Dosta losih komentara za angel gt2 , kazu GT bio bolja guma , dvojka hoce da trese pri vecim brzinama... Bas me cudi  , trebalo bi da uzmem nove gume uskoro pa se dvoumim GT2 ili Road 6.  Ima li neko iskustva sa GT2 ? 

 

Iskreno da ti kazem ja nisam primetio da trese na vecim brzinama, mozda preko 200km/h nije dovoljno da je zaterse? :neznam:

Salu na stranu vozim je cele godine i bolju gumu nisam vozio ni po "snegu" na minusu ni na +40. Vozi se na motoru od 200+kg i 100ks normalnim do umereno agresivnijim tempom (retko). Pored Conti ponude moj licni favorit za ST gumu.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre 2 sati, ziks je napisao:

Dosta losih komentara za angel gt2 , kazu GT bio bolja guma , dvojka hoce da trese pri vecim brzinama... Bas me cudi  , trebalo bi da uzmem nove gume uskoro pa se dvoumim GT2 ili Road 6.  Ima li neko iskustva sa GT2 ? 

 

Interesantno, hvala ti na ovim informacijama! Javi šta si uzeo na kraju :)

 

pre 46 minuta, Thaedass je napisao:

Iskreno da ti kazem ja nisam primetio da trese na vecim brzinama, mozda preko 200km/h nije dovoljno da je zaterse? :neznam:

Salu na stranu vozim je cele godine i bolju gumu nisam vozio ni po "snegu" na minusu ni na +40. Vozi se na motoru od 200+kg i 100ks normalnim do umereno agresivnijim tempom (retko). Pored Conti ponude moj licni favorit za ST gumu.

Pričaš za GT2 jel tako? Baš moram da istražim razlike između nove i stare verzije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 152 postova
  • Lokacija: Rottenbur am Neckar, DE / Sremska Mitrovica
  • Motocikl: z1000sx zeleni najlepsi

@ziks

Vozim vec treci set Angel GT2 i ni jednu zamerku nemam.... lepo drzi i na suvom i na mokrom i kad je hladan put. Nisam neki agresivan vozac, ne obaram do ivice ali su  je vozili cak i na stazi i nisam cuo da se neko zalio. Moje su GT2(A) za teske turere, prvi set je trajao  oko 14000km, drugi oko 13000km. 95% voznje je u dvoje.

Razmisljao sam dosta i o Road 6 ali je jos uvek nova guma, bez pravih realnih iskustava , osim YT recenzija koje se zasnivaju na citanju  prepisanih podataka sa zvanicnog sajta i testova u kontrolisanim uslovima. 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500
On 12.4.2022. at 20:53, rus022 je napisao:

@ziks

Vozim vec treci set Angel GT2 i ni jednu zamerku nemam.... lepo drzi i na suvom i na mokrom i kad je hladan put. Nisam neki agresivan vozac, ne obaram do ivice ali su  je vozili cak i na stazi i nisam cuo da se neko zalio. Moje su GT2(A) za teske turere, prvi set je trajao  oko 14000km, drugi oko 13000km. 95% voznje je u dvoje.

Razmisljao sam dosta i o Road 6 ali je jos uvek nova guma, bez pravih realnih iskustava , osim YT recenzija koje se zasnivaju na citanju  prepisanih podataka sa zvanicnog sajta i testova u kontrolisanim uslovima. 

 

Na par redit postova sam nesto procitao da je GT bolja  ali sam opet od dosta ljudi cuo preporuke  .    Verujem da nema greske ni sa GT2 ni sa Road 6  , verovatno su finese u pitanju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

Najvise zamerki imaju  na neki asfalt sa linijama koga nema kod nas ( grooved pavement )  , dosta negativnih komentara .  Za sve ostalo odlicni komentari , tako da sam se odlucio za  GT2. 

Montiram ih za koji dan pa cu javiti utiske  .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ima toga i kod nas povremeno koliko hoćeš. Grooved pavement ti je ono kad samo prođu mašinom za skidanje asfalta, ali ne skinu komplet sloj, nego ga samo poravnaju/ujednače malo odozgo...

Promenio član castor
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6814 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja sam na to sranje naleteo jednom... To je katastrofa koliko je motocikl nestabilan na tome. Mislim da to gume manje više koliko znači dobro oslanjanje i ram.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja