Jump to content

Moto Zajednica

Danas sam kupio celu opremu..valja li ista????

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

pazi ima nekih 15 kaciga, jos uvek ne smatram sebe merodavnim da procenjujem koje su dobre, a koje losije tako da ti preporucujem da odes i pogledas. Jos uvek biram kacigu po vrednostima koje poznajem a to je da bude lepa na oblik i da ima lepu boju.... :) :) :)

 

e da ne bi bilo lose da dodam da su mi spustili cenu pantalona sa 80e na 50e jer sam uzeo mnogo stvari..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Obrenovac

ja sam danas bio u ovoj radnjici i vrlo sam zadovoljan uslugom prodavca. mada nisam naso pantalone koje sam trazio prodale se, ali ce valjda ovih dana dobijati jos opreme pa se nadam nekoj kupovini.

 

@veve

 

Hvala na Odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

 

Sobzirom da sam totalni pocetnik u voznji i opremanju i oblacenju 

 

 

 

 

oprema ti je stvarno super ali  sve si kontra obukao nista nevalja  ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@ boban

 

cuti, ne mogu da docekam ponedeljak... jes da cu imati posle problem da je prevezem od Novog Sada do Beograda jer nemam jos uvek polozeno za A kategoriju, a i poslednji motor koji sam vozio bio je CTX od 70 kubika pre 5-6 godina, a iskreno ni put neznam bas najbolje koji je.. sad izucavam tematiku na google earth... ali eto meni avanture u ponedeljak... ;)  ;D ;D

 

@bobangsxr

 

ma obalcio sam se po uputstvu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Heh, ja sam imao potpuno isti problem kao i ti, druze, Na moju srecu PeterPan je provalio moju nesigurnost, pa mi je sutradan dovezao motor po kisurini. I jos je iscimao Farkasa da podje s njim svojim motorom, da se vrati kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 828 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Ja imam jedno pitanje

 

Priznaj da si seo i modelovao u full opremi, cisto dok ne stigne bike?  ;D ;D ;D

 

Primetio sam da te nema, ali i ja sam malo nestao bas zbog svega ovoga  :D

 

Ajde baci slike i motora kada ga budes uzeo.

 

Pozdrav,

Abishai

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@ lord_oblivion

 

:) ma snacicu se ja nekako... 2004,  godine sam seo u avion na surcinskom aerodromu ,a izasao iz njega (jes da sam presedao) na aerodromu Santo Dominga u Dominikanskoj Republici... lutao ko blesav drzavom, spavaoi ziveo sa crncima u njihovim  selima... vozio biciklu i uzivao u predivnoj prirodi kakvu samo Karipske zemlje mogu da pruze  ;D ;D ;D... prosao kroz celu Dominikanu i proziveo  neverovatne stvari,  svasta lepo i ruzno...

 

e sad... ako iz Novog Sada ne mogu da se snadjem i preteram na bilo koji nacin  motor do Beograda onda samnom nesto stvarno nije u redu   ;D

 

tako da ne brinem ja preterano... znam da ce sve biti kako treba

 

@Abishai

 

;D ;D ;D

e stvarno sam se odusevio kada sam procitao tvoj nik... znao sam ja intuitivno da ima neceg mnogo lepog kod tebe al nisam tacno znao sta a sada mi je sve jasno...

 

iskreno.. palo mi je na pamet da izmodeliram Africu i svaki srafcic na noj ali trenutno imam i po 12 casova dnevno pa nisam stigo ni onaj jedan srafcic da izmodeliram. Ali to ne znaci da necu kada budem imao vremena...

inace drago mi je sto si i ovde aktivan... ajde pa da vozimo zajedno...

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 , Beverly 250 ie

Ako nisi vozio Afriku , pazi kod manevrisanja u mestu da nekrene da pada onda nema spasa, kod same voznje sve je ok. Bitno je i koliko si visok. Sve preko 185 cm je OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Velika vecina radi drugacije, prvo podigne copavu pa sedaju... A sto se pantalona tice ima li jos negde sa uloskom i protektorima na kukovima i kolenima za 8o e, tragam za necim jer bolje ista nego nista a i dojadilo mi da oblacim trenerke, trenerke, i gomilu odela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Hvala na savetima Aleksandra

 

Viisok sam 182-183, tu negde.. tako da mislim da je to to...

 

a sto se tice penjanja na motor ja za drugo i neznam...   :)

 

@nesic

neznam za neko drugo mesto ali ce u ovoj prodavnici dobiti robu uskoro.... imas na prethodnoj stranici broj telefona pa se raspitaj...

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Zaboravih jos nesto, penji se i silazi sa motora sa spustenom copavom, bar za pocetak.

 

Pa zar neko radi drugacije? :)

Ja znam nekog ko silazi a ne stavlja copu pa mu ceo jedan stojadin treba da bi se zaustavio. Salim se naravno. I ja sam jurio pantalone za neke te pare, bio sam juce i u Ruzveltovoj ali nisam nasao ove Held fashion. Gledao sam i u moto kuci Lazarevic (na njihovoj prezentaciji na netu) ali nisam nasao taj model. Mozda bi nam Brka koji i sam drzi Held opremu mogao da odgovori gde bi mogli da nabavimo ove pantalone

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Posto kasnije planiras da kupujes ozbiljnjuju opremu, a verujem da cim sidjes sa asfalta sa Afrikom, zaljubices se u off-road,  pogledaj ove linkove

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=24387.0

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=26387.0

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

/\ :) veruj mi, blage veze nisam imao sta sam kupovao jer nemam ama bas nikakvog iskustva... bio sam kao hipnotisan... daj ovo... ajde i ovo... i ovo... koliko... ajde moze... sve je bilo gotovo za 5 minuta.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

@milosmtt

 

nisam, sto pitas? jesi li me video? :)

 

a sto se kacige tice znam da nije nesto extra a i 96. je godiste.. za pocetak mi je dobra... bolje bilo kakva nego nikakva, a ova mi je bila dostupna....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

@milosmtt

 

nisam, sto pitas? jesi li me video? :)

 

a sto se kacige tice znam da nije nesto extra a i 96. je godiste.. za pocetak mi je dobra... bolje bilo kakva nego nikakva, a ova mi je bila dostupna....

 

Učinilo mi se xexe.

Čim uzmeš neke pare, kupi novu kacigu jer sumnjam da ćeš biti zaštićen od posledica pada sa tom kacigom. 50eur za kacigu staru 12 godina je previše, ja sam moju Caberg flame staru pola godine prodao za 50eur a nova je 100eur.

 

pozdrav druže

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Dobro dosao u sektu!

Zar za afriku treba oprema?

Pa imas Afriku i to je to! - naravno saaaalaaaaaa

 

Ja radim do 16h. Ukoliko ides posle ovog vremena mozemo da se dogovorimo da odemo zajedno ili da ti je prevezem.

Kada sam kupio moju najzli mi je dovezao. Prvo sam je gledao nedelju dana dok se nisam usudio da sendem na nju,

 

Kada stojis vodi racuna. Teska je stvarno. Kada krenes vise nemas problema.

Tek sada su mi se vratila secanja kako je nekada bilo.

Sada... kao da je deo mene. Ne znam za druge motore ali u ovom ima nesto sto se podvuce pod kozu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja