Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

svi smo stigli kuci zivi i zdravi  i bilo je extraaaaaaa,i ratluk je extra i cevapcici su extra i salata je extra i lepinja sa kajmakom je takodje bila extra ali najbitnije od svega je da je brotherhood danas bio EXTRA!!!!LET THERE BE BROTHERHOOD!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Ja stigao kuci, Raznolika voznja, druzenje, bilo je i batina...

Sve u svemu vrh.

 

Drugari, hvala!!!!

 

aj pricajte!! kakve batine?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12249 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nije valjda neko dirao ljute bajkere ???

 

Hvala bogu, svi ste se veselo vratili :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Šalu na stranu,bilo je super,imali smo jedan mali incident sa jednim Peugeot-om,umalo da udari Baneta,a mene je izbacio na kraj suprotne kolovozne trake...NO sve je bilo super,i ekipa je bila u FULLU,ja sam mahao bakama,i još nešto sam radio,al bih to rado izostavio... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Šalu na stranu,bilo je super,imali smo jedan mali incident sa jednim Peugeot-om,umalo da udari Baneta,a mene je izbacio na kraj suprotne kolovozne trake...NO sve je bilo super,i ekipa je bila u FULLU,ja sam mahao bakama,i još nešto sam radio,al bih to rado izostavio... ;D ;D ;D

 

Tebe je mogao da odgura i dzip na magistrali... Ljudi su debili. Bas sam u Lipovici komentarisao... jedni nas pozdravljaju, drugi bi da nas ruse.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

Momci bitno je da vam je bilo extra!

Zao mi je sto nisam mogao sa vama ,imao sam obaveza.

Drugi put...

A o kakvim je to batinam rec?

Mada sam napravio malu voznju do Ledina da bi otisao na neku jagnjetinu i odmah cim sam jeo vratio se na posao ;D

Pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Evo i mene iz sugavog Louisa, al o tome cu u drugoj temi.Drago mi je da se vesela ekipica vratila i posle kako vidim edukativne voznje, kao i uvek vratila pozitivno nelektrisana ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ma neki baja je po uskom putu isecao kolonu i preticao tako da nas umalo nije pobaco sa puta, i onda su neki te neke u peugeotu izvlacili kroz prozor i malo ih ubedjivali kako to nije lepo.

BDW evo upravo pustam slike pa se nadam da ce uskoro biti na onom istom Forestovom serveru gde su slike sa Goca.

Inace je danasnji dan ispao mnogo bolji nego sto je obecavao. Isli smo avalskim putem do Mladenovca, pa odatle preko Arandjelovca pa na fantasticnu deonicu lepim putem pokraj jezera za koje nisam ni znao da postoji i nisam ni video kako se zove(ako ko zna neka kaze)do Ljiga pa na Rajac. Na rajcu magla nezapamcena. Na 2 metra se nista videlo nije i tu mi malo jedno 20 km-a zalutamo pa se vraticmo i zatekosmo neke koji su inace trebali da nam kazu gde da idemo kako vec uveliko sede u kafani i jedu i piju i pojedose par porcija ratluka od ruze ;):D ;D ;D ;D.

Moram da pohvalim kafanu koju takodje ne znam kako se zove, na dobroj klopi i odlicnim cenama. Spec. kuce Rajacki ustipci, sopska salata, 2 piva, kafa =650din. Najedeni i napijeni natenane po magli i veoma vlaznom i strmom putu polako nazad. Overismo par pumpi, onako da se zapali po neka i da se jos malo ispricamo i kroz Bgd-sku guzvu pogotovu na Sajmu svako svojoj kucici.

Poz svim ucesnicima danasnje voznje, svi su bili na nivou kao i uvek, a onima koji su propustili samo da kazem da su se zaj...li sto nisu posli i krivo mi je zbog toga ,ali bice jos toga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Drugari odlicana voznjica, dobar put - jos bolja klopa - a naravno najbolja je bila ekipa i drustvo!!!

P.S. Hvala svima jos jednom koji su nam izasli u susret i pozajmili kacige,  ;D rukavice,  ;D pojaseve  ;D te nam se devojcice nisu smrzle! (al vazi...)

Dragan, Zec i rekao bih Forest... nadam se da cu moci da vam se oduzim... Samo ne ratlukom ;D ;D ;D

 

Ej skoro da se i ne secam mokrog kolovoza, kise, magle, toplih 4 stepena na planini - zaista dobra voznja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

E, a kako je tek krivo onima koji su ostali... i mahali... i gledali... i radili ::::(

Svaka cast za snimak, i hvala

ako je moguce pusti snimak na ovu adresu. tu su i slike sa goca i od danas sa rajca pa odatle svi skidamo. Hvala

 

ftp://89.216.54.188/

 

username:  bjb

password:  bjb

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Voznja, klopa, ekipa, pauza za boksić :) ma nemam reči, prajsles. Drugim rečima VR! :)

 

 

Full slike saljem na ftp server sutra ili u ponedeljak.

 

 

 

post-4286-12879008361533_thumb.jpg

post-4286-12879008362067_thumb.jpg

post-4286-12879008362566_thumb.jpg

post-4286-12879008363066_thumb.jpg

post-4286-12879008363565_thumb.jpg

post-4286-12879008364065_thumb.jpg

post-4286-12879008364575_thumb.jpg

post-4286-12879008365074_thumb.jpg

post-4286-12879008365572_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

pozdrav za bracu, braco sve u svemu bilo je super od samog pocetka, sastajanje kod hotela 1000 ruza, voznaja preko avalskog puta, mali incident ka putu za rajc (cupanje lika za nos (ha ha ha )), voznja po magli i uzbrdo i nizbrdo a i kuci smo hvala bogu stigli zdravi i zivi i sto je naj bitnije zadovoljni, pozdrav za svu bracu koja su ucestvovala u voznji a naravno i za bracu koja nisu mogla biti s nama iz ko zna kojih razloga.......................RESPECT!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja