Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Burgman GSX-R replika

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Kao sto postoje ljudi koji vole enduro motore,kao sto postoje ljudi koji vole r motore,kao sto postoje ljudi koji vole kros motore,ne razumem sta vam je cudno sto neko voli skutere?

Čista ljubomora, nego neće da priznaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Lepo izgleda ovaj skuter ali ja ga nikad ne bih pazario, Nekako nije mi ni skuter, a nije mi ni zujalica.. :zbunjen:

Ovo je stvarno za nekoga ko samo zeli da se pokaze.

 

Pre bih uzeo "obicnog" Burgmana nego ovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 518 postova
  • Lokacija: Bg

Al vozi skuter od 50 ccm onako radi fore. Al ovo je glomazno, ja nikad ne bih kupio. Druga stvar, vozio bih ja skuter, neki manji ali pored jedne Yamahice R1 ili Kawe, sto da ne. Budimo realni, ljudi kupuju skutere daju silne pare, onda nabiju cvike i prave se vazni.

vidim ti si opasna muskarcina,sav brz i lud,pre bi vozio ovu masinu od skutera,nego tvoje kinesko govance...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Da ne ulazite bezveze u neku zone rasprave i da ne pocne da se :spam: tema jer o ukusima i vrednostima ne treba raspravljati..

Samo odgovor kineziologu:

Koliko ja znam ima ljudi koji voze zujalice u papucicama i samo sa cvikerima na glavi (u najboljem slucaju kaciga ali u ruci), a s druge strane vidjao sam isto tako istu sortu i na skuterima. Ima ljudi koji imaju para i jednostavno im se moze da kupe skuter od 10.000 eur jer ne vole klasicne motore, ima i onih koji su ljubomorni pa pljuju po njima,.. razlike postoje i uvek ce postojati zato kazem o tome uopste ne treba raspravljati.

Sto se mene licno tice, meni oni ne smetaju jer kad jednom padnes shvatis da kaciga ipak treba da stoji na glavi, a papuce su ipak za plazu. :zdravo:

 

p.s. Zar mi nismo proterali ovaj model iz kafe-a :ph34r:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja vas molim da pre nego sto pocnete da pisete neki post pogledate koje godine je pisan onaj na koji dajete odgovor. Posebno ako taj nema veze sa temom i predstavlja mlacenje prazne slame. Plasim se da se ponovo ne prikljuci neko pa da otpocne rasprava. U skorije vreme cu obrisati postove koji nemaju veze sa temom. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducati Power, 813 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure S :)

Ja sam bas tako i napisao, da se ne pokrece uzaludna rasprava.

U svakom slucaju mislim da je pametnije zakljucati temu jer smo ovaj model "proterali" iz caffe-a :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Al vozi skuter od 50 ccm onako radi fore. Al ovo je glomazno, ja nikad ne bih kupio. Druga stvar, vozio bih ja skuter, neki manji ali pored jedne Yamahice R1 ili Kawe, sto da ne. Budimo realni, ljudi kupuju skutere daju silne pare, onda nabiju cvike i prave se vazni.

 

bez ljutnje budimo realni...

 

ma da prave se vazni....

 

a lik sa R1 j i STR Bana dosao malo onako da tetki da lek...sa nekom plavusom u tangama na repu da joj seva mindza...ma da budemo realni on se ne pravi vazan...nije dao silne pare...i sigurno nema cvike od bar 200 evrica...

 

svako ko voli da vozi neka vozi ono sto moze ili zeli....a ako ima para pa neka mu to je njegova stvar...

 

da ne sirim temu ukusi su razliciti i glupo je nekoga omalovazavati da ne kazem prozivati kako je glupo ovo ono i kako se neko nesto...

 

pozdrav i bez ljutnje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja