Jump to content

Moto Zajednica

kako ucutkati pucace

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Svako ima pravo da se krece i da bude kreten.

 

Definicija slobode je da svako radi sta hoce, sve dok ne ugrozava prava drugih. Znaci, pucanje, besomucno, odraz je primitivizma, bezobzirnosti- to prema okolini, a prema sebi, odraz kompleksa nize vrednosti koji se manifestuje pokusajem da na bilo koji nacin budu u centru paznje, da se dokazu kao likovi koji su nesto postigli u zivotu /materijalno/ pa ih nije briga za par hiljada evra koja ce da sa`rane.

 

Ok, puknes jednom, dva put... culi, videli. A drzis ga u turi????? pa to je vrhunsko umece, to ne moze svako, bas je baja. Ima jakk zglob na desnici, znamo od cega. To sad mora da pokaze svima. A kad dobiju ciglu u glavu, onda placu k`o pi*** jer ne smeju da vrate /ko zna o kome pricam, zna, ko ne zna, nece znati ni ako mu objasnim/.

 

Ako baci svoj motor u "mutnu Maricu", to je njegova stvar, ne potresam se ako to radi u tisini, ali ako ne mogu da pricam sa oniom pored mene, e to je vec i moja stvar.

ne znam kome si ti lupao glave ciglama i nije mi jasno zasto mislis da je razbijanje necije glave manje primivno od pucanja....

i nije... make love don't war  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

 

 

  Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

 

 

   Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

 

Odlicna ideja  ;)..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

NIje bas identicno, ali ko zivi u blokovima zna kako izgleda oko ponoci po Jurija Gagarina. Par puta sam pozeleo da razapnem sajlu preko ulice, ali reko nije u redu bas toliko drasticno resavati problem.

Momci koji ne znaju da voze panje motor po pravcu. Znaci mogu da ih oderem sa Tomos automatikom po krivinama GARANTUJEM, ali im je izuzetno lepo da pokazuju ?nesto? samo njima znano sa tim zaletanjem.

Kako ovo resiti?

 

P.S.

otvoren prozor leti, deca spavaju i onda ih idijot trgne iz sna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

citam neke postove i ne mogu da verujem da ih pisu bajkeri....razapeti sajlu bajkeru...ne mogu da verujem da je neko to i pomislio....brate zatvori prozore...ne mozes ljudi zabraniti da se vozaju,krenulo od pucanja sad smeta i kad se vozi...ja stvarno ne znam za sta nam sluze motori onda i zasto ih prave tako bucne ako svima toliko smetaju.....smetaju nocu,smetaju popodne....pa kad covek po vama treba da se vozi???ne mozes svaki dan ici u voznju van grada,nekad imas vremena taman toliko da prodjes jedan krug kroz grad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

citam neke postove i ne mogu da verujem da ih pisu bajkeri....razapeti sajlu bajkeru...ne mogu da verujem da je neko to i pomislio....brate zatvori prozore...ne mozes ljudi zabraniti da se vozaju,krenulo od pucanja sad smeta i kad se vozi...ja stvarno ne znam za sta nam sluze motori onda i zasto ih prave tako bucne ako svima toliko smetaju.....smetaju nocu,smetaju popodne....pa kad covek po vama treba da se vozi???ne mozes svaki dan ici u voznju van grada,nekad imas vremena taman toliko da prodjes jedan krug kroz grad..

da ih drze u dnevnoj ili spavacoj?!  ;D ;D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Tako je, ako mislis samo na sebe onda motor treba da ti stoji u sobi pa ga tu turiraj, a ako ti se vozi onda idi gde je mesto za voznju.

Nemoj mi reci da si pristalica 100 krugova oko bloka, pa za to vreme si mogao stici od BGD do Nisa i nazad.

Nemam nista protiv da prodjes jednom, ali sve preko 3 puta u roku od tri minuta je mnogo, zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

I treci put za redom pa da zavrsim sa ovom temom.

Svako ce nastaviti da radi po svome, tako da ovakve diskusije nemaju mnogo efekta, osim sto lljudi mogu da se prepucavaju, a to mi nije ni cilj ni u interesu. Toliko. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2871 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

@ gavrolini

 

Nisam ja nikog gadjao ciglom, znam ko jeste i koga, u zoru kad se stoka muva izmedju satora i turira u blokadu i puca. Ako stoci ne mozes da objasnis recima, moras im objasniti jezikom koji razumeju. Bezobzirnost nece prestati lepom reci, na zalost. Niko nije duzan da trpi bilo cije izivljavanje. Sledece je da mi sedne na glavu ili da mi je ugura u svoj auspuh da bolje cujem njegovu mehanicku masturbaciju.

 

O smislu cele price, ne vredi pricati, posto nije dokaz nikakvog umeca, znanja ili spretnosti, potpuno je nevezano za motore, mozeda uzme i utoku pa da puca, samo ovo sto radi nije kaznjivo /za sada/.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2871 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

I da, molio bih te, ako si ti pucac ili vec neko od takvih, da mi objasni kakvo zadovoljstvo ima od toga, koje mu je zadovoljstvo da drzi motor u blokadi, da mi objasni zast i sa kojim pravom uznemirava sve oko sebe, znaci ne da to radi zbog onih kojima se to dopada i koji to snimaju, slusaju, gledaju, nego kako ga nije sramota da drugima ometa razgovor, slusanje muzike, razgledanje motora?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

 

   Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

 

U Umagu su motori odvojeni od bine, muzike i točilica.... u Bijeljini i od prostora za spavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

 

 

   Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

 

U Umagu su motori odvojeni od bine, muzike i točilica.... u Bijeljini i od prostora za spavanje.

 

 

U umag idem sigurno za Bijljinu ce da vidimo, ali super je kad ste se tako lepo organizovali bilo bi lepo videti jedan civilizovan skup.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

 

 

   Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

 

U Umagu su motori odvojeni od bine, muzike i točilica.... u Bijeljini i od prostora za spavanje.

 

Sve se moze kad se hoce! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

I da, molio bih te, ako si ti pucac ili vec neko od takvih, da mi objasni kakvo zadovoljstvo ima od toga, koje mu je zadovoljstvo da drzi motor u blokadi, da mi objasni zast i sa kojim pravom uznemirava sve oko sebe, znaci ne da to radi zbog onih kojima se to dopada i koji to snimaju, slusaju, gledaju, nego kako ga nije sramota da drugima ometa razgovor, slusanje muzike, razgledanje motora?

Nisam pucac jer ja svoj motor ne zelim da mucim necim sto meni nece doneti nikakav adrenalinski shok....ali poznajem ljude koji jesu  i koji kad se napiju jednostavno ne znaju za neke granice ali ne vidim zasto ih toliko osudjivati. Jbg i ja ne volim sto neki bajkeri dodji na skup i smrde ali sta sad treba da pokrecem temu o tome sto ja ne mogu pored njih da normalno rucam??? Mozda su ljudi jednostavno dosli iz daleka i nose kozu pa se jbg malo osecaju ;D Ja samo ne volim prozivke po bilo kom osnovu jer je ovo prvi forum gde sam pronasao dobronamerne ljude i ne zelim da menjam misljenje o BJB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2871 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Vidi, malo si tu pobrkao babe i zabe ;). Evo zasto. Ako se neko ne kupa, ili se oznojio i preznoijo je nesto na sta trenutno ne moze da utice. A ako neko namerno smeta drugima, ako mu se lepo kaze da prekine a on nastavlja, maltretira gomilu sveta, izvini, ali on je nevaspitan, neizivljen, govedo jedno koje skrece paznju na sebe gluposcu koja je sa motociklizmom, voznjom i druzenjem ima ite veze kao kiselo mleko i avijacija. Znaci, stvar je u nameri, u svesnom maltretiranju okoline, bahatom, siledzijskom ponasanju. To nije dobronamerno, tako da prema takvima i ne nameravam da govorim u dobronamernom kontekstu jer direktno i svesno kvare nesto sto bi trebalo da bude prijatan dozivljaj /provod/ svojim namernim izivljavanjem.

 

A nije prozivka, bar po meni, ako za nesto argumentovano napises zasto je to necivilizovano i nevaspitano ponasanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Vidi, malo si tu pobrkao babe i zabe ;). Evo zasto. Ako se neko ne kupa, ili se oznojio i preznoijo je nesto na sta trenutno ne moze da utice. A ako neko namerno smeta drugima, ako mu se lepo kaze da prekine a on nastavlja, maltretira gomilu sveta, izvini, ali on je nevaspitan, neizivljen, govedo jedno koje skrece paznju na sebe gluposcu koja je sa motociklizmom, voznjom i druzenjem ima ite veze kao kiselo mleko i avijacija. Znaci, stvar je u nameri, u svesnom maltretiranju okoline, bahatom, siledzijskom ponasanju. To nije dobronamerno, tako da prema takvima i ne nameravam da govorim u dobronamernom kontekstu jer direktno i svesno kvare nesto sto bi trebalo da bude prijatan dozivljaj /provod/ svojim namernim izivljavanjem.

 

A nije prozivka, bar po meni, ako za nesto argumentovano napises zasto je to necivilizovano i nevaspitano ponasanje.

aj da zavrsimo ovu temu...jbg ako imate resenje da ih smirite vi ih smirite. Samo cu reci da taj licno sto puca na svakom skupu posle defilea kad svi idu na dizanje i trke dobije najvise aplauza za voznju na zadnjem....tako da ne bih bas rekao da nema veze sa voznjom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

 

 

   Odvojiti motore fizickom barijerom od bine i mesta predvidenog za spavanje.Koliko se secam neko je spominjao da je tako u Umagu (ja nisam bio) i jos negde ovde ali ne mogu da se setim gde.Pa sigurno im nece biti zanimljivo da sede negde u zapecku u boksu za motore i da pucaju a da ih niko ne vidi i da nisu u centru paznje.

 

U Umagu su motori odvojeni od bine, muzike i točilica.... u Bijeljini i od prostora za spavanje.

MyWay-Osijek istio tako ako se dobro sjecam,a sve zbog lagano pripitih gostiju...

dobijes pistu pa se ganjaj,pucaj i turiraj...

satori su za spavanje,veliki sator za pijenje,jedenje i sjedenje

a bina....zna se za strip...ne ne...za pjevanje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: ČaČaK
  • Motocikl: zgodni BMW K100

Samo nemoj te kasti da ne znate Raja navećeg pucača i cepača guma u svoje vreme :D ;D

jer njegovo je prošlo, nema više motor :(, a što ga nema ni sam ne zna ;) Rajo je 8) s naočarima!

post-4751-12879019052324_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Samo nemoj te kasti da ne znate Raja navećeg pucača i cepača guma u svoje vreme :D ;D

jer njegovo je prošlo, nema više motor :(, a što ga nema ni sam ne zna ;) Rajo je 8) s naočarima!

 

E za ovo si mi se zamjerio  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

 

  Evo resenja kako da svi budu zaovoljni...

  Na svakom skupu treba organizovati takmicenje u pucanju i turiranju, narvno u popodnevnim satima sa ostalim disciplinama...

  Pa ko napravi najvse decibela taj je pobednik... mislim da bi posle toga svako turiranje izgubilo smisao...  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

 

 

   Evo resenja kako da svi budu zaovoljni...

   Na svakom skupu treba organizovati takmicenje u pucanju i turiranju, narvno u popodnevnim satima sa ostalim disciplinama...

   Pa ko napravi najvse decibela taj je pobednik... mislim da bi posle toga svako turiranje izgubilo smisao...   ;) ;D

 

A pobjednik će da slavi do zore... uz pucnjavu.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja