Jump to content

Moto Zajednica

kako ucutkati pucace

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Sve je do organizatora skupa ili zurke.

Kad smo organizovali moto-zurku u Kovinu,  razmisljali smo sta cemo sa pucacima!!?? Kad eto resenjaaaaaa ;D

Imali smo mnogo jako ozvucenje na zurci, dobar dogovor sa BUSTEROM(vlasnik ozvucenja) i problem resen!

Kad oni pripucaju, BUSTER pojaca muziku do kraja! Oni se necuju od muzike, a kad ih niko necuje nije im zanimljivo da pucaju ;D ;D ;D

Mnogo jednostavno!!!

Probajte, provereno funkcionise ;D ;D ;D

Imali ste možda veću binu i jače ozvučenje od nas ?! ;):D

 

 

MvpWQ_dscf7925sr5pc9.jpg

w800.png

Mozda nije kao vasa, ali dovoljno da ucutka pucace ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Ovaj gore pomenuti baja je imao tu negde oko 35-40 godina i bio je ceo obucen u bajkerskom fazonu tipa "Hell Riders" sto me je najvise i zacudilo.

Motor mu je tako i zavrsio, u "Hell"-u.

 

to je ono naj...sto ti isti pucaci ne razmisljaju kako ce kuci...

koliko ce mo trebati vremena,zivaca a bome i novaca da ga opet sredi

 

rjesenje: prilikom ulaska u kamp domacin obavezno daje krompir (za auspuh) pa ko bude puco oni kojim a se to nesvidja mogu cak i da ga krompirima gadjaju  :D ;D

 

 

  -Editovan neprikladan rečnik-

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ma dobro ozvucenje i ne cuju se,provereno!Izgledaju smesno kad se ne cuju a vide.Ili da im se na kapiji montira ubrizgavanje! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Ma dobro ozvucenje i ne cuju se,provereno!Izgledaju smesno kad se ne cuju a vide.Ili da im se na kapiji montira ubrizgavanje! ;D

Dzaba ako divljak to radi pored tebe u masi dok ti pokushavas da odslushas koncert.

Ja se slazem sto je hard_rock gore spomenuo : Srpska varijanta + kompleksi , medjutim dodao bih i ovo:

Ko god je svoj motor vredno i posteno zaradio, nece mu dushu na ovaj nachin vaditi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Ovi sa novim motorima i ne mogu da pucaju vec bas oni koji su se namucili da ih kupe.Nista mi nije jasno!Tolioko muke za jedan dan!Obrati paznju koji su to motori sa kojima pucaju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

kome smeta nek ide u pozoriste...

 

A da ti ne dolazis na moto susrete,jel ocigledno ne kontas njihovu svrhu

 

 

Ne podnosim te gluposti,a pogotovo kad neko kaze da nema susreta bez toga.Jos kad neka budala krene to da radi u 5-6 ujutru,taman kad zaspem...

 

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Nekad kada se nocu probudim u znoju, moji znaju da sanjam ovaj motor ;D ;D..

 

 

 

 

      TO JE TAJJJJJJJJ  ??? ??? ??? ??? ROKAO JE U MITROVICI ,SAPCU ,LAZAREVCU....I NIKAKO DA RIKNE MRCINA JEDNA OD SUZUKIJA.

 

 

    SUZUKIJU SVAKA CAST NA PERFEKTNOM STROJU A VLASNIK MI NIJE JASAN ,MADA ZNAM DA JE MOTOR KUPIO NAMENSKI SAMO ZA PUCANJE PA GA I NIJE BRIGA AKO RIKNE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Nekad kada se nocu probudim u znoju, moji znaju da sanjam ovaj motor ;D ;D..

 

 

 

 

       TO JE TAJJJJJJJJ  ??? ??? ??? ??? ROKAO JE U MITROVICI ,SAPCU ,LAZAREVCU....I NIKAKO DA RIKNE MRCINA JEDNA OD SUZUKIJA.

 

 

     SUZUKIJU SVAKA CAST NA PERFEKTNOM STROJU A VLASNIK MI NIJE JASAN ,MADA ZNAM DA JE MOTOR KUPIO NAMENSKI SAMO ZA PUCANJE PA GA I NIJE BRIGA AKO RIKNE.

vlasnik je ako se ne varam moj sugradjanin xxxx mada i xxx voli da ga zavrce po skupovima tako da se to vise i ne zna cije je...u svakom slucaju videcu sta je sa ovim motorom ,svidja mi se ovaj rep od aprilije pa da vidim ako moze na moju da se nabudzi:)  E sad ne znam zasto vama oni toliko smetaju,doduse umeju da preteraju sa pucanjem ali opet oni su ga kupili pa neka ga i u savu gurnu sto se mene tice. Znam da su pre ovog motora imali jednog bandita za istu namenu ali je on izdrzao samo jedan skup.

Samo da kazem nekima koji prozivaju  neke pucace da neki od tih pucaca su jedni od najboljih vozaca i imaju brdo predjenih kilometara(doduse mozda ne posecuju manastire:)) i jesu pravi bajkeri a to sto im budzet dozvoljava da pored arsenala za voznju imaju jedan samo za pucanje to nije nas problem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

pa kako drugachije da skrenesh paznju na sebe ako imash neki stari motor.. :P

doteras ga u stanje kao da je nov....

napravis dobar airbrush....

preradis ga onako....fenomenalno...

trcis po skupu gol i u cizmama dok ti kosa gori....

 

postoje razliciti nacini privacenja pozornosti....ako je bas toliko zelis ;D

Nekad kada se nocu probudim u znoju, moji znaju da sanjam ovaj motor ;D ;D..

 

 

 

 

       TO JE TAJJJJJJJJ  ??? ??? ??? ??? ROKAO JE U MITROVICI ,SAPCU ,LAZAREVCU....I NIKAKO DA RIKNE MRCINA JEDNA OD SUZUKIJA.

 

 

     SUZUKIJU SVAKA CAST NA PERFEKTNOM STROJU A VLASNIK MI NIJE JASAN ,MADA ZNAM DA JE MOTOR KUPIO NAMENSKI SAMO ZA PUCANJE PA GA I NIJE BRIGA AKO RIKNE.

 

Samo da kazem nekima koji prozivaju  neke pucace da neki od tih pucaca su jedni od najboljih vozaca i imaju brdo predjenih kilometara(doduse mozda ne posecuju manastire:)) i jesu pravi bajkeri a to sto im budzet dozvoljava da pored arsenala za voznju imaju jedan samo za pucanje to nije nas problem....

definiraj podvuceno?

ne bi i pravi i biker trebao imati obzira prema kolegama koji trebaju ujutro ustati i preci 500 km ...npr?

nemora mu nudit jastuk i sobu,samo imati malo obzira....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Nekad kada se nocu probudim u znoju, moji znaju da sanjam ovaj motor ;D ;D..

 

 

 

 

     

vlasnik je ako se ne varam moj sugradjanin xxxx mada i xxx voli da ga zavrce po skupovima tako da se to vise i ne zna cije je...u svakom slucaju videcu sta je sa ovim motorom ,svidja mi se ovaj rep od aprilije pa da vidim ako moze na moju da se nabudzi:)  E sad ne znam zasto vama oni toliko smetaju,doduse umeju da preteraju sa pucanjem ali opet oni su ga kupili pa neka ga i u savu gurnu sto se mene tice. Znam da su pre ovog motora imali jednog bandita za istu namenu ali je on izdrzao samo jedan skup.

Samo da kazem nekima koji prozivaju  neke pucace da neki od tih pucaca su jedni od najboljih vozaca i imaju brdo predjenih kilometara(doduse mozda ne posecuju manastire:)) i jesu pravi bajkeri a to sto im budzet dozvoljava da pored arsenala za voznju imaju jedan samo za pucanje to nije nas problem....

 

 

Kako li tek puca tvoja Aprilia.... Nikad nisam video da neko puca sa V ili L agregatom..... Oni grme i dok su na leru a kamoli ovako.... A ovi japanski R-ovi ko usisivachi.

 

 

AU PUCACHI!!!!! >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

 

 

 

 

Samo da kazem nekima koji prozivaju  neke pucace da neki od tih pucaca su jedni od najboljih vozaca i imaju brdo predjenih kilometara(doduse mozda ne posecuju manastire:)) i jesu pravi bajkeri a to sto im budzet dozvoljava da pored arsenala za voznju imaju jedan samo za pucanje to nije nas problem....

definiraj podvuceno?

ne bi i pravi i biker trebao imati obzira prema kolegama koji trebaju ujutro ustati i preci 500 km ...npr?

nemora mu nudit jastuk i sobu,samo imati malo obzira....

to sam napisao jer sam na prethodnim stranama procitao kako su to samo neki pozeri koji imaju para i nemaju veze sa bajkerskim zivotom. Ja znam da ovi ljudi jesu bajkeri sem ako za vas nisu bajkeri samo oni koji voze chopere,nose kozu i imaju duge i masne kose.E sad ne znam da li ste primetili da na pocetku skupa se skoro i ne puca ali se puce sve vise kako se blizi vece a samim tim i % alkohola u krvi. I hvala bogu ja sam jos uvek za to da se puca iz motora a ne iz pistolja. A sto se tice aprilije nju niko nece chuti da puca ali cete je mozda videti na potezanjima na 400m ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

 

 

 

 

Samo da kazem nekima koji prozivaju  neke pucace da neki od tih pucaca su jedni od najboljih vozaca i imaju brdo predjenih kilometara(doduse mozda ne posecuju manastire:)) i jesu pravi bajkeri a to sto im budzet dozvoljava da pored arsenala za voznju imaju jedan samo za pucanje to nije nas problem....

definiraj podvuceno?

ne bi i pravi i biker trebao imati obzira prema kolegama koji trebaju ujutro ustati i preci 500 km ...npr?

nemora mu nudit jastuk i sobu,samo imati malo obzira....

to sam napisao jer sam na prethodnim stranama procitao kako su to samo neki pozeri koji imaju para i nemaju veze sa bajkerskim zivotom. Ja znam da ovi ljudi jesu bajkeri sem ako za vas nisu bajkeri samo oni koji voze chopere,nose kozu i imaju duge i masne kose.E sad ne znam da li ste primetili da na pocetku skupa se skoro i ne puca ali se puce sve vise kako se blizi vece a samim tim i % alkohola u krvi. I hvala bogu ja sam jos uvek za to da se puca iz motora a ne iz pistolja. A sto se tice aprilije nju niko nece chuti da puca ali cete je mozda videti na potezanjima na 400m ;)

 

Po meni je stvar  u tome da na skupovima puca (non-stop, ne racunam one koje puknu 2-3 puta kad ulaze u kamp itd) max njih 5,6 (zavisi od skupa) a da ostalih hiljadu ljudi mora to da slusa, i da je samo njima zanimljivo a da ostalima para usi, u tome je stvar... Stvarno je napor slusati 3 dana neprestano pucanje, bude glava ko lubenica  ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ma najbolje da na sledecem skupu ne bude ni rock svirka da bi bajkeri koji putuju mogli da legnu oko 21h da odspavaju....naopako je moguce da smo svi toliko svileni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Valjevo-Beograd
  • Motocikl: Suzuki dr 600 Djebel

ma najbolje da na sledecem skupu ne bude ni rock svirka da bi bajkeri koji putuju mogli da legnu oko 21h da odspavaju....naopako je moguce da smo svi toliko svileni.

 

Naravno da nismo svileni, sve je to super, al sve ima svoju granicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

e jbg,dodjes kod mene u goste iz sabca...imas fala bogu i ti voznje ,popijemo koju,2 dana tulumarimo...trebas ujutro kuci (ili ranije,pa na drugi susret)i legnes ajd oko 3h

i pojavi se jedan koji nije svilen i drzi ga u blokadi,pa puca pa sta ja znam sta sve ne...

kako bi se osjecao i dali bi odlucio dogodine doci opet?

ili se zaputit mamuran/pripit i neispavan na put?

 

dali smo svileni?!

 

Long live RNR, i duga voznja ali ja sam ipak za odmorit poslije svega ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

e jbg,dodjes kod mene u goste iz sabca...imas fala bogu i ti voznje ,popijemo koju,2 dana tulumarimo...trebas ujutro kuci (ili ranije,pa na drugi susret)i legnes ajd oko 3h

i pojavi se jedan koji nije svilen i drzi ga u blokadi,pa puca pa sta ja znam sta sve ne...

kako bi se osjecao i dali bi odlucio dogodine doci opet?

ili se zaputit mamuran/pripit i neispavan na put?

 

dali smo svileni?!

 

Long live RNR, i duga voznja ali ja sam ipak za odmorit poslije svega ;)

nisam siguran do ovi moji pucaci ostaju tako dugo,obicno odu ranije pa dodju  opet sutradan...sem u sapcu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2848 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Svako ima pravo da se krece i da bude kreten.

 

Definicija slobode je da svako radi sta hoce, sve dok ne ugrozava prava drugih. Znaci, pucanje, besomucno, odraz je primitivizma, bezobzirnosti- to prema okolini, a prema sebi, odraz kompleksa nize vrednosti koji se manifestuje pokusajem da na bilo koji nacin budu u centru paznje, da se dokazu kao likovi koji su nesto postigli u zivotu /materijalno/ pa ih nije briga za par hiljada evra koja ce da sa`rane.

 

Ok, puknes jednom, dva put... culi, videli. A drzis ga u turi????? pa to je vrhunsko umece, to ne moze svako, bas je baja. Ima jakk zglob na desnici, znamo od cega. To sad mora da pokaze svima. A kad dobiju ciglu u glavu, onda placu k`o pi*** jer ne smeju da vrate /ko zna o kome pricam, zna, ko ne zna, nece znati ni ako mu objasnim/.

 

Ako baci svoj motor u "mutnu Maricu", to je njegova stvar, ne potresam se ako to radi u tisini, ali ako ne mogu da pricam sa oniom pored mene, e to je vec i moja stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Svako ima pravo da se krece i da bude kreten.

 

Definicija slobode je da svako radi sta hoce, sve dok ne ugrozava prava drugih. Znaci, pucanje, besomucno, odraz je primitivizma, bezobzirnosti- to prema okolini, a prema sebi, odraz kompleksa nize vrednosti koji se manifestuje pokusajem da na bilo koji nacin budu u centru paznje, da se dokazu kao likovi koji su nesto postigli u zivotu /materijalno/ pa ih nije briga za par hiljada evra koja ce da sa`rane.

 

Ok, puknes jednom, dva put... culi, videli. A drzis ga u turi????? pa to je vrhunsko umece, to ne moze svako, bas je baja. Ima jakk zglob na desnici, znamo od cega. To sad mora da pokaze svima. A kad dobiju ciglu u glavu, onda placu k`o pi*** jer ne smeju da vrate /ko zna o kome pricam, zna, ko ne zna, nece znati ni ako mu objasnim/.

 

Ako baci svoj motor u "mutnu Maricu", to je njegova stvar, ne potresam se ako to radi u tisini, ali ako ne mogu da pricam sa oniom pored mene, e to je vec i moja stvar.

ne znam kome si ti lupao glave ciglama i nije mi jasno zasto mislis da je razbijanje necije glave manje primivno od pucanja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Svako ima pravo da se krece i da bude kreten.

 

 

. Ima jakk zglob na desnici, znamo od cega. To sad mora da pokaze svima. A kad dobiju ciglu u glavu, onda placu k`o pi*** jer ne smeju da vrate

 

 

 

:D :D :D :D  CARE  :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja