Jump to content

Moto Zajednica

Benelli 502C или половни јапанац???

Recommended Posts

  • Drug član, 1312 postova
1 minute ago, Сале said:

Ахахаха. Нисам знао да се тако зове. Мени је то просто ножица за ослањање.

Ma nema sta je tebi, nego onako kako jeste. 

 

Ja kad sam bio mlad bajker/skuteras nisu me pitali sta je meni, nego onako kako jeste i amin. 

 

To mlad sa 19 ili sa 39 nema veze, novi si vozac svakako tek treba da polazes.

 

Ako oces nesto da naucis slusaj savete, plati pecenje i pivo. 

 

Ako "nisi u tom fazonu" da slusas realno ne moras. Al pivo ces da platis...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova

Возили добар офроуд, и стигли на једну ледину. Ја мртав уморан левом ногом вучем "чопаву" али не довољно и она се скупи натраг. Пошто без душе нисам могао ни да сјашем са мотора. И тако уместо да се ослоним странично и "узмем душу", заузео сам лежели положај. Било је смејања и псовања али ето за сречу безазлени пад под баналним околностима. Било је и много страшниих али о томе ми се не прича, у сваком случају то је све део живота на два точка.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk



Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд
pre 3 minuta, Pingvin37 je napisao:

Ako "nisi u tom fazonu" da slusas realno ne moras. Al pivo ces da platis...

Чек, полако. Биће и тога :)

 

pre 4 minuta, Krokodilo je napisao:

у сваком случају то је све део живота на два точка.

Све то тек треба да окусим.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Данас сам уплатио за обуку и дадоше ми онај ИД број за онлајн учење оних тестова али ја на сајту МУП-а нисам ништа нашао. Јел може неко да постави линк овде где треба да уђем?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Ма дали су ми лозинку али не знам где треба да уђем. Треба ми линк јбг. На оном њиховом сајту нема ничега. Или ја не могу да нађем.

Хвала пуно :care:

Promenio član Сале

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Rokaj samo... od tih pitanja ti dolazi kombinacija, ja kad sam spremao, otvorim oblast i odradim, obratim pažnju šta nisam znao, pa posle par dana opet, da vidiš kako se upali lampica kad dođem do tih pitanja koja su mi problematična. Par puta pređeš sve, teorija je smešna (podele su meni bile zajebane, to se naštrebalo), izađeš i izdominiraš, bukvlno je samo do tebe, pa bi bilo glupo da okineš, bacio 5k dinara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Ево сад кренуо да прелазим. Неке ствари нису ни наивне. Нарочито кад треба да даш 3 одговора од понуђених 6.

До 22. (кад је испит) ваљда ћу успети да спремим ако сваки дан радим.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

@nafetS А реци ми само, на том тесту ће бити група питања од свих ових која су овде у овој "вежбаоници" или су ова питања дата само оквирно а могу да буду и нека друга којих овде нема??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Imaš fino vremena, svaki dan po sat-dva, koliko možeš da odvojiš.. (to je subjektivno, neko je brži, neko sporiji).

Od svih tih pitanja izvuče se 40 komada (ili koliko već) i to ti dođe na testu. Znači ako sve prođeš i sve uradiš tačno nema iznenađenja na ispitu. Iz svih tih oblasti po nekoliko komada bude.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

U početku ćeš padati, padati, padati (na tim testovima, ne sa motora). Delovaće ti nemoguće. A onda ćeš jednog dana (ako redovno vežbaš), početi da ih prolaziš. I tako do 22. prolaziš garant. Samo moraš svako jutro i svako veče da klikćeš (na telefonu ili tabletu). Ne brini, pičkin dim! 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Ма да. Поента је само понављати док ти се то не уреже памћење. Битно је само да се ради континуирано сваки дан.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Jbt kakav sistem...čoooveče al sam mator! Pa ja sam polagao napismeno! Odvali pitanje a ti bajo moj piši pa šta ubodeš. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4387 postova
Jbt kakav sistem...čoooveče al sam mator! Pa ja sam polagao napismeno! Odvali pitanje a ti bajo moj piši pa šta ubodeš. 
Зато шоферчине, само за Real Racing 3.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Једно питање за људе који су релативно скоро полагали ове тестове.

На оном муповом сајту постоје питања за теоријски испит и постоје области питања а свака област има неколико подобласти. Е сад, кад уђем на поједине подобласти избаци ми обавештење "нема питања за изабрану подобласт" па ме занима јел то нормално тако или није. Рецимо постоји област "возач" која има неколико подобласти и кад уђем рецимо на подобласт "социолошки чиниоци који утичу на понашање возача" он ми избаци обавештење да нема питања за ту област. Јел то значи да из те области на тесту неће бити питања или да ће бити а да из неког другог разлога ја не могу да видим та питања??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Nemoj raditi te testove, nego radi oblast po oblast. Ja sam roknuo jer sam samo testove cepao pa se mahom pitanja ponavljaju, a kad radis oblast po oblast bogami ima sta da se uci. Al nije tesko, kad se predje, ono sto ne znas upamtis za sledeci put i to je to

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Па не радим тестове већ питања из тих области. Али као што рекох гомила подобласти нема питања. Ево како то изгледа

 

 

Untitled.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

kao što Milan reče, radi tako po oblastima, batali testove, simulacije, to tek na kraju, jednom-dvaput, da vidiš kako je.
Normalo je, nema u svakoj podoblasti pitanja.

Ja sam pravio excel sa spiskom oblasti-podoblasti-broj pitanja, pa sam pratio koliko imam tačnih odgovora, ako mi negde škripi, to sam više radio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Veliko Orasje
  • Motocikl: MZ RT 125cc

ides i radis samo simulacije tamo sto pise kao simulacije teorijskog ispita iz tih simulacija budu pitanja ja sam polaga za a1 u te oblasti nisam ulazio uopste radio samo simulacije za oko deset dana naucio napamet ispit zavrsio za 10 minuta sa 98 boda

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, stryker_026 said:

ides i radis samo simulacije tamo sto pise kao simulacije teorijskog ispita iz tih simulacija budu pitanja ja sam polaga za a1 u te oblasti nisam ulazio uopste radio samo simulacije za oko deset dana naucio napamet ispit zavrsio za 10 minuta sa 98 boda

Ti si druze imao srece. Ja sam pao za A bas zbog sto sam samo simulacije radio. Al dobro za A1 nema mnogo pitanja pa ti se posrecilo. Nemoj da savetujes decka pogresno.

 

5 hours ago, Сале said:

Па не радим тестове већ питања из тих области. Али као што рекох гомила подобласти нема питања. Ево како то изгледа

 

 

Untitled.png

Upravo tako kako radis tako i treba. Svi smo tako ucili, i za B se tako mora uciti, jer kao sto rekoh simulacije, sam naziv kaze, simulisu test, sto znaci samo 40 pitanja a ne 1000 ili koliko ih vec stvarno ima. A ta simulacija nece biti na testu nego neka totalno deseta. Ja prvi put pao oz razloga sto sam ucio iz tih simulacija i kao znam ja sve i bam. Drugi put kad sam ucio iz tih oblasti, otisao na test, za 3:45min sam bio gotov. Znao sve napamet. Tako da najbolji savet, uci iz tih oblasti i pod oblasti, ima puno al kad krenes posle drugog puta ces vec poceti da prepoznajes pitanja i bez da ih citas.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

:takoje:

Тако сам и ја мислио да је најбоље. Него ме само зачудило зашто из неких подобласти нема питања уопште. Рецимо подобласт "аналогни тахометар". Мада реално гледано кој ће ми питања из тога јер не полажем за Ц и Д већ за А. Претпостављам да су усагласили питања у зависности од категорије и тога да ли већ имаш положену неку категорију.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 hours ago, Сале said:

:takoje:

Тако сам и ја мислио да је најбоље. Него ме само зачудило зашто из неких подобласти нема питања уопште. Рецимо подобласт "аналогни тахометар". Мада реално гледано кој ће ми питања из тога јер не полажем за Ц и Д већ за А. Претпостављам да су усагласили питања у зависности од категорије и тога да ли већ имаш положену неку категорију.

Upravo tako, koji ce ti. Mada ja sam imao pitanja samo za A kategoriji, ne secam se da sam negde imao tahometar :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Београд

Нећу да паметујем ал стварно би било крајње нелогично и сулудо да ти дају питања која реално везе немају са категоријом коју полажеш. Мада ме овде код нас у Србији ништа не би чудило. Ова земља је сама по себи апсурдна и нелогична. Не би ме чудило да овде ускоро престану да важе неке елементарне природне законитости заступљене на нашој планети :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Druže, polažeš isti test za a2, a1, a... Svaki put, sve isto.. Koja logičnost, ćuti i uči :)
Ima nelogičnih pitanja, podele vozila, obeležavanje teretnih vozila i slično, i tako je za svaku kategoriju, tih par pitanja "napamet", prođi te oblasti par puta (zato sam ti rekao da sam ja pisao rezultate dok sam vežbao, da prelazim šta mi je problematično). Tako je kako je, proguraj taj test iz prve, odvozaj časove, položi, pa ću te pitati da li se i dalje nerviraš oko procesa dobijanja dozvole ili boli desna ruka od zavrtanja gasa :)

Udri ovde ako treba da bistrimo neko pitanje

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja