Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem GPZ500S 1996.

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

@Motorcyclist Kakva je šansa da uvezeš neki? Da mi, koji smo "preko", malo bacimo pogled na oglase ali ne znam pravila oko uvoza. Od kojeg godišta može uopšte da se uveze i slično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
1 minute ago, lomitelj said:

@Motorcyclist Kakva je šansa da uvezeš neki? Da mi, koji smo "preko", malo bacimo pogled na oglase ali ne znam pravila oko uvoza. Od kojeg godišta može uopšte da se uveze i slično.

Nikakva. Ne bih u te avanture. Uostalom jos i ne kupujem, nemam kes za nesto uputno i registrovano tako da nista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@Motorcyclist  Evo jedan primer, pogledaj oglase, i naćeš gomilu izdrkanih polu mrtvih leševa koji su se nekad zvali CBR 600F2, a F2 je uopšteno poznat kao odličan motor što i jeste, ali u rukama idiota to ubrzo postaje krš, i to je univerzalno, nebitno koja marka i model, idiot je idiot a krš je krš.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8426 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Eno je na oglasima moja bivsa f4, ja je prodadoh sa 34000km, tada sam prekontrolisao ventile i zamenio spaner faznog lanca. Sve je resto (bilo) utegnuto maksimalno!

Ciklistika je vrhunska, kada je vozis ne mozes da joj ne verujes, kocnice vrh...

Bas preporucujem taj model, po slikama vidim da nemas problema sa kilazom, dovoljno ce ti biti mesta (za razliku od mene).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
17 minutes ago, N.F.S. said:

Eno je na oglasima moja bivsa f4, ja je prodadoh sa 34000km, tada sam prekontrolisao ventile i zamenio spaner faznog lanca. Sve je resto (bilo) utegnuto maksimalno!

Ciklistika je vrhunska, kada je vozis ne mozes da joj ne verujes, kocnice vrh...

Bas preporucujem taj model, po slikama vidim da nemas problema sa kilazom, dovoljno ce ti biti mesta (za razliku od mene).

Hvala NFS ali nemam te pare ni blizu. Cekam verovatno zimu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ajd da malo dopunim...

CBR zaista trpi svasta i uz malo paynje bude pouzdan motor.

ZZR600 (500), ZXR750, jesu na losem glasu kod nas, jer su im lagano preskakali fahni lanci. Dok sam na CBRu doziveo polomljem spaner a nije preskocila.

Hornet ke super za sve sem za ozbiljno krivinarenje. Ram i vesanje su joj bas losi. Vesanje bi se mozda i prevazislo za prosecnog vozaca, ali je ram cista katastrofa.

Fazer je mozda poslednji trzaj metalnih konja. Masivan je, tezak, visok, i trpi sve i svasta. Primerci kod nas su (zbog odrzavanja) najcesce bolni sa usisnim gumama karburatora. Cena im nije astronomska, ali kad se menjaju, uz ruke majstora je logicno i da se urade karbovi. To je onda par stotina eura vise od cene motocikla. 

Sto ti rece kolega, strpljen spasen... Ima na trzistu ne skupih dvotockasa, ali ne pontvojim kriterijumima. 4 cilindra i sportak. Mozda neki dobar primerak F2 ili F3 eventualno. 

Neki ZX6R ali da je zdrav.

YZF, FZR, ali to je opet punoletno sve, moze da ode u grad na pivo a da te ne pita...

Moze da se nadje dobar primerak, ali onda lagano i uz prisustvo nekog ko zna sta da oslusne. 

 

P.S. Blentavi SV se da kupiti bas jeftino, a raga je za sve novce. Ali ne volimo svi L2. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

SV je šampion motorić za te pare. 

 

Jedino mi ZR7 pada na pamet da je četvorka za neki manji novac. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2729 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
Pre 5 sati, Alekre je napisao:

SV je šampion motorić za te pare. 

 

Jedino mi ZR7 pada na pamet da je četvorka za neki manji novac. 

ZR7 ne izgleda kao mator motor. Ali je taj agregat prevazidjen odavno. Isto ga muce svi gumeni delovi i karburatori. Plocice ventila vanstandardne za danasnje vreme... 

I iznekog razloga se jaaaako tesko prodaje.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Jeste, agregat vuče korene iz GPZ 750. Kod klasičnih nejkeda sa okruglim farovima, nema diskusije. To je definicija i osnova motocikla i ne može nikada da zastari. 

 

Nažalost, teško je da se nađe polovnjak a da je detaljno servisiran. Posle XX godina, dođe vreme da se izmenja mnogo što šta. Što kažeš, nije dovoljno "srediti" karburatore, nego kupiti kompletan set za reparaciju, nova creva za benzin, vakuume, nove šelne, flanše... Mada ima ljudi koji servisiraju i treba sačekati takav primerak.

 

Mada ipak, pričali smo godinama na ovom forumu. Jedan cilindar - jedan problem. Što ih je više, Bog nek je u pomoći :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4690 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

CBR600 F2,F3, ZX6R, YZF600R odlicni motori, samo nek je očuvan, sve jedno koji je :zdravo:

Mogu i ZZR600 i RF600 ali su pomalo ružnjikavi...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 674 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Xj900s - za odrasle

Jbt, čitajući sve ovo shvatio sam da moj GPZ neću prodati ni za živu glavu :rolleyes:

Ma di ćeš lepši motorin za male pare.

IMG-bd06f22214570a887d94ba6f8bf4caa7-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 328 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000

Po meni si uradio glupost.

Sa tim parama nista ne mozes.

To ti je jedan veci servis sa gumama i registracijom.

A ostao si bez sigurnog vozila,kojeg si odlicno poznavao.

Promenio član Surla85

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
15 minutes ago, Surla85 said:

Po meni si uradio glupost.

Sa tim parama nista ne mozes.

To ti je jedan veci servis sa gumama i registracijom.

A ostao si bez sigurnog vozila,kojeg si odlicno poznavao.

Mozda za tvoj motor, na gpz-u bas i ne. Rekao sam da mi je dosadio nakon 14. godina i to je to. 

E sad sto ja sa tim parama nista ne mogu, da li treba da lupetam cene kao ostatak ekipe na PA cisto da bih mogao da kupim ono sto zelim?

Pa mogu valjda dodati na taj iznos i kupiti nesto drugo.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

A zasto oces linijska 4 cilindara,postujem odluku i to jr ok samo pitam?A da iskoristim i dam svoje misljenje i mali komentar na postove iznad,svako poredjenje sa Hondom je smesno zaista...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova
2 minutes ago, Ivanrsvb said:

A zasto oces linijska 4 cilindara,postujem odluku i to jr ok samo pitam?A da iskoristim i dam svoje misljenje i mali komentar na postove iznad,svako poredjenje sa Hondom je smesno zaista...

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Zvuka. To mi je jako vazno i oduvek sam zeleo. 

Posle toga miran i ugladjeni rad. 

Modeli koje sam naveo mi se takodje svidjaju. 

Mozda bi mi V agregat vise odg po stilu voznje al zelja je zelja. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova
Zvuka. To mi je jako vazno i oduvek sam zeleo. 
Posle toga miran i ugladjeni rad. 
Modeli koje sam naveo mi se takodje svidjaju. 
Mozda bi mi V agregat vise odg po stilu voznje al zelja je zelja. 
Samo zvuk?Pa ok postujem i to...nema vibracija takodje...vise snage...a kad ga vozis kako se vozi supersport trosi ko 7 gpz.aAli ok,smorio te gpz i to razumem ima dobrih motora samo mora da se ceka i odmah reaguje

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja