Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 932 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Radio sam i ja jedno vreme za autoplaceve (farbao) ali pošto njima i da džabe radiš bude skupo raskrstili smo. Znam vrlo dobro šta i kako rade.U glavnom to što su lupana ne treba da brine jer ne uzimaju teže havarije jer se ne isplati,u glavnom su to sitna gradska oštećenja i iskreno da vam kažem teško ali baš teško je naći auto iz uvoza a da mu neki delovi nisu farbani. Mnogi to i ne primete ali iskusnom oku to ne promakne ali kako sam već napisao to nebi trebalo da zabrinjava jer su to u glavnom sanacije sitnih oštećenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ni mene ne zanimaju sitna ostecenja da se razumemo.Jedino ne znam koliki je vek kojeg motora,nemoguce da je vecno.

To vec ne znam,sta kako itd.Da li odrzavan autic koji je presao 360 000 moze da predje jos 100 000,ili jos 360 000 otkud znam.

Ja necu tu km preci nikad,nego eto,razmisljam kupim auto i za 3 godina prodajem,kupcu moram reci da je vracana km da me neko ne bi kleo posle.I kad mu kazem nema sanse da prodam!Osim da naleti neko kome nije bitno i dam mu za ispod 1000e.

Takodje pitanje z avas farbare,ako auto nema lak na krovu,malo jeste bledja boja,sta se tu radi,kako se sanira,i verujem da ce se uvek videti razlika.

jedino da farbas ceo

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6319 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

To koliko može da predje ne može niko da zna. Može da tera još 200.000, a može i da crkne za 5000. Što se tiče krova, to što fali lak ne može da se popravi drugačije sem farbanjem. Može samo krov da se ofarba, mada će se verovatno videti razlika u boji jer je ostatak izbledeo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1705 postova
  • Motocikl: /

A jel se koristi taj clio, mislim jel se vozi ili stoji za prodaju? 

Lak se oljustio verovatno zato sto su ptice kenjale po njemu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1541 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
33 minutes ago, stari roker said:

Samo treba otvoriti oglase u Nemačkoj i uporediti cene sa nasim oglasima. Ako pogledate npr bmw 520 iz 2011. Taj auto ako ima u Nemačkoj 160000 km i stanje "kao čaša" kosta vise nego ovde. Ako odbijemo porez, ali dodamo prevoz, carinu, pregled izađe par hiljada evra više. E onda ukucati u pretraživaču min 800000 km. Dalje se svira... 

To svima pricam. Kako veruju u price da je iz CH ili DE auto sa 181k predjenih jeftiniji kod nas nego tamo. Nemoguce :D

 

Auto iz uvoza samo ako sma nadjes, ali racunaj dobar auto, da kupis iz dobre drzave, i uvoz i carina i sve, bice 30% skuplji nego ovde. To se radi samo kad imas kintu i znas tacbo sta zelis, i zelis taj auto da vozis duze vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Ne znam šta je kenjalo:lol:

Lik kaže mali mu auto, klinac neće da vozi crveni, jer je jelte u pubertetu mužijak, a ženi ne da više jer je položila pre 15 godina pa sad kao sela. Kaže samo ga čuka po dvorištu, psuje lik, još joj oduzeli dozvolu na neko vreme jer je spičila 90 kroz naselje. Znači vozi se al slabo. 

Ok, tražim onda finog Clia da mu je spušteno oko 100k samo:)

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1541 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Uzumaj onaj punto sto pre, posedovao sam doata kola, izmedju ostalih sve ove sto te zanimaju. Punto ti je jeftiniji za odrzavanje barem duplo od Clio-a. Npr, veliki i mali servis, sve 4 svecice, sa sve rukama, za fiat punto 1.2b 8v me kostao oko 19000 din kada san radio, pre oko 5g. Reno Clio GT 1.5dci mali servis 8000din, veliku servis 22000din.

 

Sad nmje malo skuplje sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 932 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

To što se ljušti boja je problem kod nekih automobila a zbog čega verovatno niko ne zna tačan razlog.Saniranje samo farbanje celog krova.Ako je crvena boja neminovno je da se vidi razlika ali ne strašno pošto je krov presečen lajsnama. Sa crvenom bojom je problem što bledi usled UV zračenja i to nejednako na vertikalnim i horizontalnim površinama.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...
pre 9 minuta, Markone88 je napisao:

Uzumaj onaj punto sto pre, posedovao sam doata kola, izmedju ostalih sve ove sto te zanimaju. Punto ti je jeftiniji za odrzavanje barem duplo od Clio-a. Npr, veliki i mali servis, sve 4 svecice, sa sve rukama, za fiat punto 1.2b 8v me kostao oko 19000 din kada san radio, pre oko 5g. Reno Clio GT 1.5dci mali servis 8000din, veliku servis 22000din.

 

Sad nmje malo skuplje sve

Za Clio 1.2 16v je takodje dzabalesku mali i veliki servis tako da tu nema neke prednosti bog zna kakve. 

Za tog Punta sam zvao, lik se ne javlja. Onda sam otišao do komšije koji ima taj samo beli. I rekao sam sebi da neću Punta ni pod razno i nisam čoveka zvao opet. Jednostavno ne greje me auto i ne dopada mi se ništa na njemu. Grande punto je već druga priča al nema ga za te pare po BG. 

Punto otpada zbog nedostatka emocija, zastava 10 zato što su naši sklapali. 

Zbog navedenih razloga punta bi vozio samo ako dobijem na poklon i to dok ne promenim auto. 

Ja prvo treba da nadjem prodavca koji se javlja na telefon. To je prvi uspeh. Da vam ne pričam kolko sam ih zvao ne jebu sistem. Neki se samo porukama gadjaju. 

Jedan sve se dogovorili i otišli tamo u tačno vreme lik se više ne javlja na telefon. Otišli na kuću žena kaže otišao on negde. 

Ma bre da poludiš

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1541 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita
2 minutes ago, Bojan82 said:

Za Clio 1.2 16v je takodje dzabalesku mali i veliki servis tako da tu nema neke prednosti bog zna kakve. 

Za tog Punta sam zvao, lik se ne javlja. Onda sam otišao do komšije koji ima taj samo beli. I rekao sam sebi da neću Punta ni pod razno i nisam čoveka zvao opet. Jednostavno ne greje me auto i ne dopada mi se ništa na njemu. Grande punto je već druga priča al nema ga za te pare po BG. 

Punto otpada zbog nedostatka emocija, zastava 10 zato što su naši sklapali. 

Zbog navedenih razloga punta bi vozio samo ako dobijem na poklon i to dok ne promenim auto. 

Razumem te. Punto je unutra bas socijalan. Kao da si seo u Juga iz 1995e :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

A meni to unutra ok. Al mi spolja strahovito gadan. I tu kad nema ni malo emocija, ko će to da pazi i održava. Išao bi mi na nerve samom pojavom a ne da ga lickam i popravljam. To je. 

Neko će reći kako do sada nisi znao kako izgleda punto. 

Verujte, nisam. Auta do sada nikad nisam zagledao, 0% interesovanja. Jedino da prodje ferari crveni ja bi primetio, pošto je redak i čudan. 

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650

kako nema

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Fiat Grande Punto do 2018 - Cena do 2600€ | Polovni automobili - auto oglasi Najposećeniji sajt za polovne i nove automobile u Srbiji. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Neće da mi otvori link. 

Nemoj biti bukvalista. 

Grande punto, benzin, Bg, vlasnik, od 2-2500e ima 11 oglasa trenutno. 

A neki i na slikama izgledaju ko da su pustili dušu. 

Drugo, ja sam tražio auto do 1500e,sad povećao na 2500 al to je ono, rastego se do maksimuma. Da je reg za te pare i da ima gume zimske, da mogu bar servis da mu uradim toliko bih i još navukao. Ostalo što može da pričeka malo namako bi  kasnije para. 

Ps. Od tih 11 jedno 5 neće da se javlja na telefon ako tražiš br šasije. Ko ovaj sad jedan. Sve super, šaljem ti u poruci. Tu tu, otad se ne javlja. 

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2444 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
2 minutes ago, Bojan82 said:

 

A neki i na slikama izgledaju ko da su pustili dušu. 

Sve je to dusu pustilo, ne bih ja nista gledao sem dobrog klia ili eventualno ako ti se ne svidja stari twingo u toj ceni od 2-2500 imas i noviji twingo od 2008og godista.

 

Evo ga moj od pre 3 god. Al se zajebah sto sam ga prodao. I dalje nema ni jedan sa takvom opremom kakav je moj imao.

 

4479-C457-DACB-4885-837-C-2147721-EA4-B6

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1627 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Šta je najjače kod punta 1.2 8v, ako pokida zupčasti remen, parkiraš sa strane, pozoveš šlep, zameniš kaiš i teraj dalje. Možda bi trebalo s vremena na vreme zameniti vodenu pumpu, a sa zupčastim kako želiš, jer se klipovi i ventili "ne dohvataju". 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3369 postova
  • Lokacija: Debrc
pre 32 minuta, Bojan82 je napisao:

Neće da mi otvori link. 

Nemoj biti bukvalista. 

Grande punto, benzin, Bg, vlasnik, od 2-2500e ima 11 oglasa trenutno. 

A neki i na slikama izgledaju ko da su pustili dušu. 

Drugo, ja sam tražio auto do 1500e,sad povećao na 2500 al to je ono, rastego se do maksimuma. Da je reg za te pare i da ima gume zimske, da mogu bar servis da mu uradim toliko bih i još navukao. Ostalo što može da pričeka malo namako bi  kasnije para. 

Ps. Od tih 11 jedno 5 neće da se javlja na telefon ako tražiš br šasije. Ko ovaj sad jedan. Sve super, šaljem ti u poruci. Tu tu, otad se ne javlja. 

Oglas gde pise, nove gume, nov akumulator, regisrovan do.... preskocim. Pa ako nema sta drugo da istakne kakav je to auto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2349 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Pa star 15 godina.Čime da ga istakne? Sve je to voženo, zato je i kupljeno. 

U moru prevara svako je razvio svoju logiku. Dok nekom ne smrkne drugom ne svane. 

Jebena rabota.Nema dalje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650

Ti ćeš na kraju kupiti neku kantu pošto ćeš se prezasititi gledanja oglasa.To što ti tražiš nema u oglasima ili ode za par sati.Ako se femkaš ode dobar auto

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 337 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Aprilia ETV 1000

Ja sam zakljucio iz ovoga,da su izgleda dizeli od 500hkm do milion bolji od benzinaca,jos ako je karavan onda je i cuvan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2444 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Ja pre godinu dana. Prodao auto, upalio oglase, gledam twinga keca, vidim jednog skupljeg al lepog, odem, kupim za 50e manje od trazene, grizao se da sam preplatio za twinga keca 1450e. I evo nista, sem potrosnih delova i velikog servisa potrosio oko 400e za godinu dana u njega, a peglam svaki dan 100km po gradu. 
 

Ti mi se cini neces nista naci jer ne znas sta hoces, to je tvoj najveci problem

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Sve je to dusu pustilo, ne bih ja nista gledao sem dobrog klia ili eventualno ako ti se ne svidja stari twingo u toj ceni od 2-2500 imas i noviji twingo od 2008og godista.
 
Evo ga moj od pre 3 god. Al se zajebah sto sam ga prodao. I dalje nema ni jedan sa takvom opremom kakav je moj imao.
 
4479-C457-DACB-4885-837-C-2147721-EA4-B6.jpg
 
Al su mu mali točkovi. Jako je smešan sa ovim hahhahah

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1905 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Jos jedan problem. Pocnes da gledas za 1500e i sve krsevi. Povecas budzet na 2500e ali onda se ne gledaju isti modeli samo u odlicnom stanju, vec se sada za 2500e gledaju novije verzije klia, punto grande itd. Takvi modeli za te pare su isto krs. Da povecas budzet i na 3500e tad onda ne bi gledao grande punto i ovakav klio vec nesto sasvin drugo koje je opet krs za 3500e.

Promenio član bopk
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3154 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
On 7.1.2022. at 19:33, Bojan82 je napisao:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Clio 1.2 T.O.P PONUDA, 2007. godište, Hečbek, Benzin 1149 cm3, vozilo prešlo 141185...

Ja bi ovog jer mu pruga daje 20ks. Imam familiju u Vraniću pa će da pogledaju za mene

Što bi Dak u pesmi rek'o "imam sklonost ka piću i rodbinu u Vraniću".

I ja sam nekako odande.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3154 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Hoćeš da pošaljem bratu i drugarima iz Vranića link? Da se raspitaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2444 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, slobasuper9 said:

Al su mu mali točkovi. Jako je smešan sa ovim hahhahah

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

 

Fazon je sto su 14ke, nista manje nista vise. Nego mu kraci ulaze pre ivice felne unutra pa delujy ko 13ke. Posle sam kupio jos jedan set alu sa drugacijim kracima i totalno druga prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja