Jump to content

Moto Zajednica

K: Auto do 1,5K€ i 100KS

Recommended Posts

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Clio 1.2 T.O.P PONUDA, 2007. godište, Hečbek, Benzin 1149 cm3, vozilo prešlo 141185...

Ja bi ovog jer mu pruga daje 20ks. Imam familiju u Vraniću pa će da pogledaju za mene

Promenio član Bojan82
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Manuelna klima...
Leto, vrućina, na 1 ne osećaš ništa, na 2.jedva da hladi, na trojci da se smrzneš.
Pa onda drž' na 2. - drž' na 3....

Послато са M2007J3SG помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1732 postova
  • Motocikl: /
pre 25 minuta, Bojan82 je napisao:
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Renault Clio 1.2 T.O.P PONUDA, 2007. godište, Hečbek, Benzin 1149 cm3, vozilo prešlo 141185...

Ja bi ovog jer mu pruga daje 20ks. Imam familiju u Vraniću pa će da pogledaju za mene

E ovaj sto prodaje clia ima i nekog Punta, mogu rodjaci da bace pogled :D:D

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI

Kupi golfa cetvorku dizel.
Nemam pojma kako se krecu cene, moguce da se uklapa u budzet.
Znajuci nas mentalitet, prodaces ga uvek za vrslo slicne pare za koje si ga uzeo.
Realno nije nesto bolji od punta, nit je kvalitetniji, niti se manje kvari. Jeste klasa iznad doduse.
Ali ljudi ce ti reci da je taj 1.9 tdi neunistiv motor, da se ne kvari, ne trosi ulje i niakd ne staje.
Realnost je da dok sam radio u sa autodelovima prodavali smo boga delova za taj motor, a to je bilo dok je taj auto bio relativno nov.
Ako vec nemas pojma sta hoces da kupis i nemas afiniteta prema nekom modelu idi razumom.



 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI

Oces ford capri? :D
To je najblize camaru sto ces da nadjes.
Motor prodadoh drugaru pre par godina, tako da mozes da ubacis sta god hoces u njega :D
A posto ti se ne zuri taman mozes da ga izvaris polagacke i juris delove, uz put naucis mnogo o mehanici, limariji i zivotu uopste :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Kupi golfa cetvorku dizel.
Nemam pojma kako se krecu cene, moguce da se uklapa u budzet.
Znajuci nas mentalitet, prodaces ga uvek za vrslo slicne pare za koje si ga uzeo.
Realno nije nesto bolji od punta, nit je kvalitetniji, niti se manje kvari. Jeste klasa iznad doduse.
Ali ljudi ce ti reci da je taj 1.9 tdi neunistiv motor, da se ne kvari, ne trosi ulje i niakd ne staje.
Realnost je da dok sam radio u sa autodelovima prodavali smo boga delova za taj motor, a to je bilo dok je taj auto bio relativno nov.
Ako vec nemas pojma sta hoces da kupis i nemas afiniteta prema nekom modelu idi razumom.



 
Pa i jeste jako jako zahvalan motor. Meni je majstor sad rekao kad sam terao Tourana na pregled,ako laže on onda i ja.
Elem...Golf 4 kršten teško ispod 2-2500€,nisam dugo pratio cene ali znam da je do skoro bio da valja preko 3000€ , posebno ako je u opremi i crveno TDI 131hp,ili je njima samo DI crveno a onaj od 150 je sve crveno. Morao bi 6 meseci da obilazi golfove da bi našao kršten i to bi 2002-3 bio skuplji od Punta 2009.
Poređenja radi, Prodao sam 308 3010 za 3400€ , za Tourana u lošijoj opremi 2006 sam imao kupca na 3300€.
Ja mislim da će za 5 godina i 500 000km na satu moći da se proda za 3000€.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7072 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Golf 4 je izašao 1997. godine. Da vas podsetim da je 2022. Ko očekuje da kupi tako star dizel i da ga služi, da se ne kvari i da ga jeftino popravi, taj je u ogromnoj zabludi. Evo, nek samo mora da ga registruje, to je 280 eur. Da kupi 4 nove gume, još 200 evra. Ko će da ti garantuje stanje turba, dizni, kvačila? To su sve trocifreni delovi.

 

Sad će ovi, aaaa polovan auto polovan auto, to je sve rizik. Pa jeste rizik, ali rizikuješ kad su procenti na tvojoj strani. A sa Puntom, Cliom, itd. je značajno manji rizik. Ko ima nek plaća dizele da vozi 30kmh, da pritiska danas kvačilo 300 puta i registraciju 300 evra.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM
Golf 4 je izašao 1997. godine. Da vas podsetim da je 2022. Ko očekuje da kupi tako star dizel i da ga služi, da se ne kvari i da ga jeftino popravi, taj je u ogromnoj zabludi. Evo, nek samo mora da ga registruje, to je 280 eur. Da kupi 4 nove gume, još 200 evra. Ko će da ti garantuje stanje turba, dizni, kvačila? To su sve trocifreni delovi.
 
Sad će ovi, aaaa polovan auto polovan auto, to je sve rizik. Pa jeste rizik, ali rizikuješ kad su procenti na tvojoj strani. A sa Puntom, Cliom, itd. je značajno manji rizik. Ko ima nek plaća dizele da vozi 30kmh, da pritiska danas kvačilo 300 puta i registraciju 300 evra.
Pa da. Slažem se. Ja sam Tourana zadržao samo zato što je kod nas od 2009 ili 2010, i znam auto kakav je,plus sam ga dobio na poklon. Napakovao nove gume,servis,sve tečnosti zamenio,registrovao i gas.

Meni sad zbog bebe odgovara vrh,prostora koliko hoćeš... Ako nam da Bog sreće i zdravlja za još dvoje onda će ga naslediti 2 generacije noviji :)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda VFR800 FI

Mercedesi :D
Drugar imao neki E od 2900ccm (valjda), ono gde je sve istrulelo da ne poverujes.
Posle kupio isti takav samo godinu dve mladji, isti djavo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 7072 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ma to sa Golfom 4 je strašna priča...

 

Kad je neko na zapadu kupio nov Golf 4, mi smo ovde po garažama radili limarije na Golfovima 1 i Bubama. Branili smo zemlju od NATO-a i skidali sa vlasti komunjare. Pocepani, gladni i zatupljeni. Nismo znali ni šta su četiri nove gume. Posle je taj auto, namenjen jedno srednje - držećoj porodici na zapadu, ovde bio luksuz i primer. Pa čak i 25 godina posle neki ni takvog rđavog sa produvalim motorom ne mogu da kupe. Pa onda nek se vidi koliko smo mi napredovali, eto, do Golfa 4. 

 

Strahota, mi sada živimo 2000-ite zapadnog sveta.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT; ex: Yamaha XT660Z Tenere

Vic iz tog perioda:
Gledaju otac i sin ganc novi Golf 4, dive se , a mali pita:
- Tata, tata jel ćemo mi da kupimo Golf 4 ?

Hoćemo sine.
- Pa kad ?

Pa kad izađe Golf 10 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1646 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050
15 minutes ago, Alekre said:

Ma to sa Golfom 4 je strašna priča...

 

Posle je taj auto, namenjen jedno srednje - držećoj porodici na zapadu, ovde bio luksuz i primer. Pa čak i 25 godina posle neki ni takvog rđavog sa produvalim motorom ne mogu da kupe. Pa onda nek se vidi koliko smo mi napredovali, eto, do Golfa 4. 

 

Strahota, mi sada živimo 2000-ite zapadnog sveta.

Šta da radiš, neko smatra za normalan život da skupi crkavicu da 1 godišnje ode na more u Grčku i više u godinu dana ne mrdne od kuće.  

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ol' dirty bastard, 604 postova
  • Lokacija: Zvezdan
  • Motocikl: TDM
11 hours ago, Alekre said:

...Posle je taj auto, namenjen jedno srednje - držećoj porodici na zapadu, ovde bio luksuz i primer....

Nekima je i dalje luksuz i auto za primer(kurcenje).

Moj komsija posle 40 godina raznih jugica i krsina dosao do auta koji je dugo zeleo - pasat5.5, auto je bas ocuvan, i mislim da bi pre dao desnu ruku nego taj auto.Kad sedne da se provoza to je neka posebna poza uzdignutosti iznad ostalih smrtnika...

S' druge strane moj cale isto u 5.5 trpa najrazlicitije djubre, gvozdje - ma sta god potreba i pere ga samo pred registraciju.Proslog leta mu neko na parkingu zakacio stop i delimicno polomio, i dalje vozi zalepljeno providnom trakom.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 723 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8
Pre 16 sati, JoeD je napisao:

Oces ford capri? :D
To je najblize camaru sto ces da nadjes.
Motor prodadoh drugaru pre par godina, tako da mozes da ubacis sta god hoces u njega :D
A posto ti se ne zuri taman mozes da ga izvaris polagacke i juris delove, uz put naucis mnogo o mehanici, limariji i zivotu uopste :D

 

Auuuuuu ja sam vozio jedan, kratko. Kolika haubaaaa. Motor je bio 2 nesto, a u gepeku 1.3 (da se nadje). A tek koliko je privlacio paznju na ulici, pesacima i vozacima....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Nadjem danas auto,svidja mi se.Clio III,2006,sve ok.Jedino otkrijem da je vracana kilometraza 2x,u Sloveniji 2016 sa 146 na 21,

pa 2020 ima 190k,a na oglasima 170k.

Jebo mamu ne znam ni sam,Car Vertical je izbacio potpun izvestaj.

Promenio član Bojan82
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...

na Avtolog.sl ima besplatno i poklapa se.Pise svaki tehnicki,svi podaci.2016 sa 146 na 21 DA.

I ponovo vracena prilikom uvoza.

Lik je dobar,domacin.Prso kad sam mu poslao izvestaje.

Tuga,auto klepio preko 300k ladnjaka.

E sad,auto ide dobro i ocuvan je za to godiste bruka.Samo lak nema na krovu,enterijer je full,motor nisam cuo nista cudno,povlaci super.

Kvacilo hvata na sredini,diskovi i plocice ganc novi,set dobrih zimskih i alu letnje.Ulje unutra zuto ko dukat,ne duva.

Otkud znam,registrovan jos pola godine,trazio lik 2500 ni makac dole.

Tad nismo znali za km.

Al svestan sam,godine puta 20 000 za mali auto da kazemo,za veliki nek bude 30.Realno je da je nakupio 300 000

 

Promenio član Bojan82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 903 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NEMAM

Drug mi radi kola za jedan auto plac,farba im kola. Ako nije vraćena km onda je udaren,ako nije udaren onda mu vrate po 200-300 000 km bez pardona. Sa 450 000 na 160 000 i tako dalje. Benzincima malo manje ali i njima skidaju po 100-150 000 komotno. Čim dođe na plac odmah se raščerupa,mehanika se radi,enterijer se povadi da se sredi on ih farba.Posle toga stvarno nov nov.Kad sam video Lanciu sa 460 000 nisam mogao da verujem,kao da stvarno ima 160 000 koliko piše,ali na njoj bile samo sitne ogrebotine,nije bila udarana,motor neotvaran,samo kozmetiku uradili,zafarbali branike i par ogrebotina,dobro dubinsko...

Puno sreće ti želim,otvori četvoro oči i ne zaleći se,naoružaj se strpljenjem.Izleteće možda i ovde od nekog poznatog valjan auto.Ja da nisam bio kupip od Marka Pežoa, sigurno bi od golege Surla uzeo onog megana sedan,na slikama se videlo da je kršten auto.Pritom je jako rentabilan za korišćenje...


Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1646 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Da, zato što i u inostranstvu dobro održavana vozila sa malim br kilometara jako dobro drže vrednost, a auto placevi kod nas gledaju da ih uzmu što je povoljnije moguće. Pa ili je lupan i nakaradno sredjen kod nas, ili je prešao brdo kilometara. Benzincima se manje skida kilometraža, jer u startu manje kilometara prevale, dizel ne kupuje neko ko prelazi 5 000km godišnje, makar ne u inostranstvu. 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2434 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Samo treba otvoriti oglase u Nemačkoj i uporediti cene sa nasim oglasima. Ako pogledate npr bmw 520 iz 2011. Taj auto ako ima u Nemačkoj 160000 km i stanje "kao čaša" kosta vise nego ovde. Ako odbijemo porez, ali dodamo prevoz, carinu, pregled izađe par hiljada evra više. E onda ukucati u pretraživaču min 800000 km. Dalje se svira... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja