Jump to content

Moto Zajednica

Serbio Circulando II (jun` 21)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Mesto sastanka na pumpi je odlično. A kiša će verovatno prestati za dan polaska. Pratićemo vremensku prognozu.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Te prognoze za 5+ dana su vrlo nepouzdane i mora još da se približi da bi bile pouzdanije. Ono što brine je da će verovatno biti nestabilno, a to znači moguće pljuskove negde na putu...:/

Mislim da put ne treba odlagati zbog nekog "mogućeg pljuska" nego samo ako je izvesna kišurina za neke dane...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza NSS 350

Slazem se, ali ako me nesto nervira to su ti iznenadni pljuskovi posle kojih mora da se menja odeca, pa ako se dese jos par puta nadalje...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Jeste, isto tako mogu biti vrlo problematični mestimični pljuskovi i mokri kolovozi jer se iz suvog može uleteti u mokar i klizav kolovoz što može biti pogubno...nadajmo se najboljem...:/

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Izvolite. Malo upozorenje: spisak je pisan za 17-dnevnu turu 2018-e do Sardinije, i prilagodjen je MENI, pa svako mora da ga prilagodi sebi i svojim potrebama i duzini puta. 

spisak-potrebnog-za-put.jpg

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

ne treba ništa da se pakuje, sve je Laki poneo.

Takođe, moli se @LuckyVladano da doda na spisak i kanistere sa gorivom, možda nekom od kolega ne radi pokazivač pa ostane bez čorbe usput.. :)

 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Veternik
  • Motocikl: BMW R1100S, F800 GS.
Ne znam da li gledate vreme, kisa je najavljena svaki dan, nadam se da ce se to promeniti do polaska.
Nadam se i ja

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
On 3.6.2021. at 15:49, nafetS je napisao:

ne treba ništa da se pakuje, sve je Laki poneo.

Takođe, moli se @LuckyVladano da doda na spisak i kanistere sa gorivom, možda nekom od kolega ne radi pokazivač pa ostane bez čorbe usput.. :)

 

 

A sta da stavim u drugi bocni kofer ?  :nanana:  :lol:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Kanda na ovom forumu ima neko ko radi na AccuWeather pa nas loži i umire od smeha...;)

Prema sadašnjim planovima u četvrtak se kreće sa Kopaonika...

 

1664984489_KopaonikcetvrtakAccu.PNG.2db83e1f851f18b7ec7fafdf8525c092.PNG

 

i dolazi se u Donji Milanovac...

 

1066183755_DMcetvrtakAccu.PNG.da0b48e32159ec7dd687ecd623822525.PNG

 

Onda u petak pravac Banja Koviljača (Loznica)...

 

704740978_LoznicapetakAccu.PNG.07d293d3b7fe538234c1654d02c8f344.PNG

 

Pa u subotu ka Sjenici...

 

1703463046_SjanicasubotaAccu.PNG.4f5bcc5582614ce3d040973b40f8eaa1.PNG

 

Ako je pola tačno, a pola netačno, znači kisnemo samo dva dana...:rolleyes:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza NSS 350

Prognoza je katastrofa, bar sto se mene tice, tacno se pogodilo da su nasa cetiri dana sa kisom, sve pre i posle je lepo vreme:grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Зоране, ова анализа времена је одлична. Несматрам да је драматично што ће местимично падати киша. знао сам и ја да у прошлости пратим кретање облака и да подешавам брзином изложеност киши.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw f650gs Dakar

Mala ispravka ja vozim sa lepsom polovinom. Koji je plan za smeštaj? Jel bukiramo sami ili ima neka druga varijanta...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Mislim da će biti samostalno odnosno kako se ko dogovori sa ostalima...

Prognoze su još uvek nestabilne pa ne znamo sigurno ni da li se polazi u četvrtak ili se pomera termin. Kod mene je slučaj da ću u slučaju lošeg vremena u četvrtak, priključenje grupi ostaviti za petak u Smederevu (naravno ako ostaju sadašnji planovi). Zato u Donjem Milanovcu nisam ništa rezervisao, a koliko sam video jedini ozbiljan kapacitet ima ovaj hostel...

 

 

111676122.jpg?k=9a7557fabdaba676534016e0
WWW.BOOKING.COM

Objekat Hostel Trajan se nalazi u Donjem Milanovcu i okrenut je prema plaži, a u ponudi ima vrt i zajednički salon.

 

 

Što se tiče Banje Koviljače ja sam još ranije rezervisao smeštaj koji može da se otkaže do pred sam put, ali mislim da je ovaj dosta dobar i da ima velik kapacitet i dobre cene  - na slici se nalaze i brojevi telefona pa se rezervacije mogu uraditi i direktno...

 

 

223986732.jpg?k=35bbd44cf69fab643ee81ece
WWW.BOOKING.COM

Objekat Zlatni San se nalazi u Banja Koviljači i nudi vrt. Gostima su na raspolaganju besplatni WiFi i besplatni privatni parking.

 

Što se tiče Sjenice to sam isto ranije rezervisao, a ovo može biti vrlo interesantno - ima puno kućica tipa bungalova. Tu verovatno ima mesta za sve i ne mora se gurati do punog kapaciteta nego može po dvoje ili troje u jedan bungalov...

 

 

295930328.jpg?k=504ec68ddbcbfb303d2b2fb9
WWW.BOOKING.COM

Konak Smaka, Sjenica - Rezervišite uz Garanciju najbolje cene! 2 recenzije i 15 fotografija čeka vas na veb sajtu Booking.com.

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Forza NSS 350

Znaci necemo kao prosle godine da svi zajedno rezervisemo vec svako trazi sebi.

Ja sve cekao to ali ok, vreme ne valja pa cu da vidim do petka da li uopste idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 765 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer
On 20.5.2021. at 0:30, ZoraNS je napisao:

Da li je isplanirano koje dane se noći u kojim mestima?

Ako jeste, mogu da krenu prijave i rezervacije smeštaja (kako se ko i sa kim dogovori)...:aha:

 

On 20.5.2021. at 8:38, ZoraNS je napisao:

Nagovarao sam sinoć organizatore da drugo noćenje bude u Banji Koviljači umesto u Loznici. Udaljeno je samo 6 km od Loznice, a ima puno veći izbor smeštaja i bolje cene (uslove). Malo je mesto i svi možemo biti blizu jedni drugima radi okupljanja. Videćemo šta šefovi kažu na to...:neznam:

 

@aaleksaprošle godine smo čini mi se samo u Kladovu bili u istom objektu, a i tu su rezervacije radili svako za sebe ili po grupama. Citirao sam svoje ranije postove iz kojih se moglo zaključiti kakav način rezervacija smeštaja nam sleduje. Nezahvalno je da bilo ko rezerviše u ime svih i tako rizikuje plaćanje, kada nema tačnog broja ljudi i kada su česte promene. Što se mene tiče, mogu ja svima rezervisati smeštaje, ali svi koji se prijave treba unapred da izvrše uplatu na moj račun kao garanciju (vraćam ako mi ne bude naplaćeno). Prošle godine sam napravio grešku pa ne bih da je opet ponovim, a isto tako mislim da ne trebaju ni drugi da "zalegnu" svojom karticom za druge članove.

Ja sam nedavno istakao neke smeštaje u sva tri mesta, pa može svako pojedinačno (ili u dogovoru sa nekim) da rezerviše na svoju odgovornost. S druge strane, svako ima svoje prioritete i zahteve na komfor kod smeštaja pa nije zahvalno da neko određuje drugima gde će i kako biti smešteni...

Važno je da su prenoćišta u malim mestima i da se vrlo lako nalazimo i uveče na druženju i ujutro na polasku ka sledećoj destinaciji...:neznam:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tractorce XT660Z
Pre 1 sat, LuckyVladano je napisao:

ove iz Trajana je nemoguce dobiti ni na jedan telefon :maloljut: a na bookingu pise i da nemaju slobodne lezajeve 10.6

Šatori su uvek u modi :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja