Jump to content

Moto Zajednica

Hayabusa

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

EEE, Vladice, Vladice  ccc isti si kao i tvoj blesavi brat ni njemu ne treba ABS (to je za pickice)

 

 

 

Pozz,  ;)

 

Jovica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ma donekle se slazem ali sam stvarno protivnik tehnoloske revolucije u motociklizmu!Gde je tu kraj,koliko konja u stvari koristimo i koliko nam je stvarno potrebno?!

 

Eto vidiš da se slažemo :D ali proizvođači moraju stalno nešto da izmišljaju da bi prodali. Misliš da mobilni nisu mogli da imaju MP3 još pre 5-6-10 godina? Ali da ne offujemo.

 

Eto, šta će ovome R1 Turbo? Kako on vozi, isto tako bi išao i R1 bez turbine, ali je to moda, stavi turbo i bićeš glavni baja  :D

 

 

Ja sam prodao R6 i kupio Fazera. Mnogi su rekli da sam sišao s konja na magarca, ali ja sam jednostavno ustanovio da mi Fazer više odgovara i da mi nije potrebno 120-130 konja, već mi je dovoljno 100, a da mi je potrebnija bezbednost i koferi, kako bih mogao da ponesem nešto na put.

 

njemu ne treba ABS (to je za pickice)

 

Neki isto kažu i za kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Upravo to!Vise ne vozim motor bez kofera a konjaza mi i nije toliko bitna!Ipak smo mi stariji ljudi:cebe,untrucigeri,vunene carape(sto je isplela nana),kozuk i itd. Zato i kupujem ST1300 sa ABS-om!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Upravo to!Vise ne vozim motor bez kofera a konjaza mi i nije toliko bitna!Ipak smo mi stariji ljudi:cebe,untrucigeri,vunene carape(sto je isplela nana),kozuk i itd. Zato i kupujem ST1300 sa ABS-om!

 

Ocekivao sam da ces podebljati ovo sa ABS-om !!Hahaha

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

Uc

Jedino sto znam jeste da je brza od ove nase buse.... :D

 

Željo, Željo, opet ne paziš na času, pa piše gore koja je brzina, još sam i boldirao  ;D 411.68  km/h.

 

Na netu sam nalazio dosta Turbo Hayabusa i svaka je imala razlicite karakteristike od 350hp do 500hp...

 

Nije svaka turbina ista, a i može da se podešava. Naravno, zavisi i koliko sam agregat može da izdrži.

 

 

Ne Želja , Zelja (Z KAO ZEC, ZAJECAR, bla bla bla) hehehe  :D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ocekivao sam da ces podebljati ovo sa ABS-om !!Hahaha

 

Eto vidiš, zna Vladica šta je dobro  :D

 

Ne Želja , Zelja (Z KAO ZEC, ZAJECAR, bla bla bla)

 

Pardon, ja sam svo vreme mislio da si Željko, a sada vidim na MSN-u da si u stvari Vanja, a ovo ti je nadimak po prezimenu. U svakom slučaju, više pažnje na času  ;D

 

P.S. Nekada sam bio profesor  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Da se ipak vratimo na Hayabusu?Jedino sto mi se ne svidja na njoj je onaj zadnji kraj koji je nasledila od SRADA!Radjena je i testirana u vazdusnom tunelu i otpor vazduha je sveden na minimum a taj tunel je u to vreme imao samo Kawasaki!A cuo sam da su se Kawa i Suza pre par godina udruzili da bi mogli da pariraju konkurenciji!Neka me neko ispravi(mozda gresim)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

A cuo sam da su se Kawa i Suza pre par godina udruzili da bi mogli da pariraju konkurenciji!Neka me neko ispravi(mozda gresim)!

U pravu si.Cak su i napravili Kawasaki KLR1000.A to je apravo Strom dl1000.Ali je ugovor na kraju prestao da vazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Mislis (MISLITE  ;D) na ovu novu ili staru ? :)

Ma mislim na staru jer novu jos nisam probao mada na njoj nemam pojma koji je prednji a koji zadnji kraj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

He, a pa ok..Ma meni su i nova i stara prelepe stvarno, tu nema nikakvih komentara :)

Jeste da su glomazne i to stoji, ali ono sto se nalazi unutra jeste prica za sebe  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Da se ipak vratimo na Hayabusu?Jedino sto mi se ne svidja na njoj je onaj zadnji kraj koji je nasledila od SRADA!Radjena je i testirana u vazdusnom tunelu i otpor vazduha je sveden na minimum a taj tunel je u to vreme imao samo Kawasaki!A cuo sam da su se Kawa i Suza pre par godina udruzili da bi mogli da pariraju konkurenciji!Neka me neko ispravi(mozda gresim)!

 

:D A sad znam zasto na pumpi neki baja sa R1 pitao kad sam sedao na motor: " Izvini decko jel to hayabusa ? "  :D umro sam od smeha... Za mene su sve djure ovi sa R1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Heh, bas 160 ?  :)

Izgleda da se Vladica malko zabrojao,mislim da ima 162. izmene  ??? ;) ;D

Izvini MARKOtls,ipak sam ja malo stariji covek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Koliko je registracija za Busu....razmisljam o njoj za sledecu god. (pod uslovom da se sve kocke sloze)..... ???

Ili mozda ZZR 1400 neznam sta bih pre izabrao.....

$25 za godinu dana ili $45 na dve.Osiguranje nije obavezno,porez se placa samo prilikom prodaje.I to mozes da im kazes da si platio '08 $500.Moras da imas kupoprodajni ugovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

A dobro ljudi, a sta je ovo na busi ovo dugme ?Jer to za menjanje moda voznje ?Kako to funkcionise, na koju foru ?

To dugme sluzi da bi se menjale "mape" paljenja i ubrizgavanja,kao u motogp-u.Prvi je GSXR1000K7 dobio tu opciju.A kasnije i dva mladja brata.Ima tri polozaja A,B,C.A je najjaci pa tako na dole.Odlican je u voznji po kisi a ozbiljni vozaci kazu da nemaju potrebu da prebacuju iz A.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

JP jos malo pa si me ubedio da zavolim suzuki. :D;)

 

ono XX? se odnosilo na na to koji motor je prvi probio barijeru od 300, nisam mislio da je bolji od hayabuse.  :)

 

inace sam fan kawasakija, i za mene je ZX12R najbolji, a tu sam naravno potpuno subjektivan i ne treba me uzeti za ozbiljno. :D

 

ti ABC modovi su smisljeni za japanere (nose japanke,nema veze sa Japancima) sa brzim cvikam koji bi hteli da se kurche sa hiljadarkama a nemaju muda za njih. ako je motor prejak ti kupish slabiji pa kad ga usavrshish ides na jaci. kakvi crni ABC modovi, ili ne daj boze abs, to je smisljeno za papuchice. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja