Jump to content

Moto Zajednica

Hayabusa

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

XX?

XX derem mojim GSXR1000 K6,bilo gde i bilo kada.Kad kazem bilo gde mislim na autoputeve.Ne krsim se po budzacima.

Smesno do bola  ???

Decko voleo bi da ti premerim koliko ti ide ta suzana  ;)

A sto se tice budzaka - ako si mislio na krivine - hmm i to bi voleo da vidim  ;D  ;D  ;D

Weliki pozdraW

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

XX?

XX derem mojim GSXR1000 K6,bilo gde i bilo kada.Kad kazem bilo gde mislim na autoputeve.Ne krsim se po budzacima.

Smesno do bola   ???

Decko voleo bi da ti premerim koliko ti ide ta suzana  ;)

A sto se tice budzaka - ako si mislio na krivine - hmm i to bi voleo da vidim  ;D  ;D  ;D

Weliki pozdraW

Trkao sam se jednim likom koji ima XX,prati me izdaljine do 270.Posle toga ga nema nigde.A tek po krivinama nema sanse.GSXR je mnogo laksi i lakse se vozi po krivinama.Inace maksimalna brzina mog GSXR je 295kmh.Provereno vise puta,na auto putu sa krivinama.Inace GSXR je jaci i od Hayabuse za nekoliko konja (izuzetak model2008) ali Hayabusa ima mnogo jaci obrtni moment.Meni su svi motori dobri (Japan,Italija,UK),kao sto vidis imam i FZ1 koga korostim za duza putovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Moj XX sam sa koferom VOZIO 290... i dosta me je vetar jebao, ali solo bez kofera  ;D  ;D  ;D

Pritom pricam o standardnom motoru bez iyduva, cipova, filtera i ostalih sranja  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

Moras isto da uzmes u obzir da analogni pokazivaci nisu tacni,i da nekada prave velike greske.Najbolje je da postavis GPS na motoru ili na tank torbi.On (GPS) je najmerodavniji jer prima signal sa vise satelita,tako da je i greska minimalna.Tako sam ja merio brzinu mog motora.Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Florida

JP jos malo pa si me ubedio da zavolim suzuki. :D;)

 

ono XX? se odnosilo na na to koji motor je prvi probio barijeru od 300, nisam mislio da je bolji od hayabuse.  :)

 

inace sam fan kawasakija, i za mene je ZX12R najbolji, a tu sam naravno potpuno subjektivan i ne treba me uzeti za ozbiljno. :D

 

ti ABC modovi su smisljeni za japanere (nose japanke,nema veze sa Japancima) sa brzim cvikam koji bi hteli da se kurche sa hiljadarkama a nemaju muda za njih. ako je motor prejak ti kupish slabiji pa kad ga usavrshish ides na jaci. kakvi crni ABC modovi, ili ne daj boze abs, to je smisljeno za papuchice. 

Jedan kabal za svecicu,jedno crevo za gorivo i to je to.Jbs tehnolosku revoluciju,kome to treba.A tek kompjuteri,internet i ta sranja. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

Moras isto da uzmes u obzir da analogni pokazivaci nisu tacni,i da nekada prave velike greske.

Hoces da kazes da mi XX ide i vise al mi sat lose pokazuje - oooo hvala ti druze - laskas mi - al ne ide preko 300!!!!  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Sisak

Kad vi kao pipate 295km ja saltam u sestu! :P

Ne buraz, to se kaže da voziš 300 onako na leru !!! ;D

Najbolje mi je to po forumima kad  počne rasprava o brzinama, sva sreća što nemože da se puca bojevom municijom preko interneta jer bi bilo krvi do jaja ! :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

A tek kad stanes na semafor pored ovih sto imaju digitalne km i pitas ih koliko ti ide motor?A ono pise O ko vrata! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

A tek kad stanes na semafor pored ovih sto imaju digitalne km i pitas ih koliko ti ide motor?A ono pise O ko vrata! :P

 

i kaze da je to prosecna potrosnja,a cukice je izgubio kad je malopre vozio 300 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

A tek kad stanes na semafor pored ovih sto imaju digitalne km i pitas ih koliko ti ide motor?A ono pise O ko vrata! :P

 

A ako stanes pored clana bjb NINJA66 koji vozi kawu 636, a on samo ugasi pa doda kontakt a ono pokaze 636. Da vidimo ciji je sad brzi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Koje je ovo tekstualno onanisanje sunce vam j....? ;D

Mnogo prosto: Hiljadarke jedu Busu u krivinama,preticanjima......Hayabusa je od hiljadarki brzi samo na pravcima u maksimalnoj brizni i to je to.I to nije mnogo brzi.I eto rezimea da vam pomognem kako ne bi trosili jos 3 stranice da o tome kucate ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja