Jump to content

Moto Zajednica

Odvali me covek vratima

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

samo da si ti ceo, u smislu da nisi nista polomio, a ostalo ce se srediti. neka neko od tvojih uzme advokata na procenat pa neka on juri zapisnike i ostalo. obrati paznju na koleno da ne bude prsnuta kost pa da posle imas problema. tako su meni skinuli suvozaca pre 15-ak godina, od rezonantnog auspuha nisam ni cuo udarac vec sam stao jer mi je nesto bilo cudno (zakleo bi se da je neko bio iza mene a sad ga nema)  a komentar murije je bio j..ga mali gde tako jurite??? i za ono vreme uobicajeno-nikom nista osim sto je ortak vukao nogu dve godine.

 

zelim ti brz oporavak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ovi pre mene su uglavnom sve rekli, da ne rastezem i ja - brzo se oporavi !  Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Uzdin

Sta da ti kazem... Zelim ti brz oporavak!!!!!!!!

 

samo da si ti ceo, u smislu da nisi nista polomio, a ostalo ce se srediti. neka neko od tvojih uzme advokata na procenat pa neka on juri zapisnike i ostalo. obrati paznju na koleno da ne bude prsnuta kost pa da posle imas problema. tako su meni skinuli suvozaca pre 15-ak godina, od rezonantnog auspuha nisam ni cuo udarac vec sam stao jer mi je nesto bilo cudno (zakleo bi se da je neko bio iza mene a sad ga nema)  a komentar murije je bio j..ga mali gde tako jurite??? i za ono vreme uobicajeno-nikom nista osim sto je ortak vukao nogu dve godine.

 

zelim ti brz oporavak

 

Sto se tice pandura mi bajkeri smo uvek krivi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Brz oporavak, druze!

 

Ne mogu da shvatim ljude koji u takvim situacijama ne smeju da reaguju, a govoris im sta da urade. A, tek sto ni prvu pomoc nisu imali!  ??? Svaka cast baki na pruzenom peskiru.

 

Drz se Duki!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Tek sad vidim sta ti se desilo  :(

Budala je bilo i bice ih sto je najgore.

Svakom je to moglo da se desi.

Sada leci rane a i srecom imas koga da te prijatno neguje  ;)

A za ostalo sto mozemo mi da pomognemo ne ustrucavaj se.

Pa na prolece da opet nesto okrenemo  ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Tek sad vidim sta ti se desilo  :(

Budala je bilo i bice ih sto je najgore.

Svakom je to moglo da se desi.

Sada leci rane a i srecom imas koga da te prijatno neguje  ;)

A za ostalo sto mozemo mi da pomognemo ne ustrucavaj se.

Pa na prolece da opet nesto okrenemo  ;D 

 

 

  Posto smo u " Milivskoj klisuri " pojeli "Karburator " sad bi mogao da odneses Dukiju " Filter za vazduh " da se brze oporavi i vrati snagu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=24179.0

 

Dakle, ovaj moj post je "p....n dim" za ovo što se tebi dogodilo  >:(

Pa, da li je moguće, da baš ovoliko kretena ima na ovome svetu  >:(

 

Izreka mog prijatelja, iz sela Donji Dubac kod Guče: "Krivih drva i budala nikad ne fali..."  >:(

 

Drž` se, lafe, a motor će se kupiti/popraviti. Glava je na ramenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Uzdin

Juce vozim kroz jednu usku ulicu,idem uz desnu ivicu kolovoza,brzina hvala Bogu mala-druga brzina.Uz levu ivicu kolovoza parkira se stojadin,usporavam jos vise i prolazim pored sto dalje od njega ali nema bas previse prostora,desno je zid.Kada sam bio bas  pored suvozacevih vrata covek naglo otvara i krece da izlazi.Udaram u vrata,motor pada na stranu naslonivsi se malo na onaj zid,ja letim napred i padam  ispred motora.Boli me leva noga,podignem nogavicu i imam sta da vidim .Ispod kolena sa prednje strane iseceno sve do kosti u duzini od 5-6cm,uplasim se nekog obilnijeg krvarenja i derem se na onu dvojicu iz stojadina da mi daju prvu pomoc da se sam previjem posto niko nije sme da pridje kada su videli kost.Naravno nemaju prvu pomoc a moja je u desnom koferu na koji je motor pao.Stize neka bakica iz  komsiluka sa peskirom te njme obmotavam nogu.Na svu srecu vidim da nema obilnog krvarenja,sedim i mirno cekam hitnu pomoc.Stizu dosta brzo,prevoze me u bolnicu,snimanje noge,nisam je polomio,usivanje,neke silne inekcije,jos neki pregledi i evo me sada kod kuce.Oljustio sam i desnu nogu,odvalio pola nokta na palcu leve noga,levo koleno se nadulo ko krofna i jos bezbroj modrica.Na motoru tek treba da utvrdim stetu,video sam pokrcene retrovizore,poluga menjaca savijena potpuno unazad i nece da ide ni kada se pritisne kvacilo kaze moj kum koji ga je odvezao na tehnicki pregled.Ali j...s motor,mogao sam da prodjem i gore da sam isao brze ili da nisam nosio kacigu.

Kad stanes na noge nadji bakutu i plati joj pivo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Bas sam se pitao kad cu naleteti na ovakav post.  >:(  Plasim se ivice naglo otvorenih vrata vise nego zabijanja u zid pri vecoj brzini. Ne vozim jos motor, ali mi se ovo desavalo par puta vozeci bajs. Na srecu, svaki put sam uspeo da izbegnem ali se uvek isecem i napsujem im se citave familije. Zbog ovih stvari sam jako obazriv kad otvaram vrata auta.

Ali, taj debil koji ce naglo otvoriti vrata moze da bude svako od nas. Svi imamo neke lude minute kad smo rastrojeni, dekoncentrisani ili zamisljeni. Sigurno je svako od nas sebi bar jednom rekao... "jeb`o te... za dlaku... budalo jedna!!!"

Evo, ja sam jednom stajao na semaforu zamisljeno (kao pesak), cekao da se upali zeleno kad ekipa koja je takodje cekala krene na crveno i ja za njima po automatici. Ovi su malo potrcali, ali ja nisam... ja sam, ne gledajuci ni saobracaj, ni semafor utripovao da se otvorilo zeleno i opusteno krenuo da prelazim, i za malo da nastradam.  :-\

 

Zelim ti brz oporavak i poravnavanje racuna.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Uzdin

Pre neki dan vozim i iza mene kombi, i ja lepo, na vreme, ukljucim migavac da skrecem, i jos stiskam polako kocnicu da vidi stop svetlo,i taman kad sam poceo da skrecem budala pocne da me obilazi, malo je falilo da me zakaci.Boli njega uvo nastavio covek svojim putem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

E bas se ja toga pribojavam kad vidim da neki auto stane na sred puta, uvek smanjim brzinu i gledam da li ce otvoriti vrata ili nece... Mog druga za malo nije jedan pokupio vratima prosle godine, jos drug blicnuo par puta, a covek otvorio vrata ko da nema nikoga...

Zelim ti brz oporavak!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja